قیمت چادر مسافرتی سال 2000


Coleman Carlsbad Fast Pitch 6
توسط لیرا پیروتی و وس بركشایر
جمعه 3 مه 2019

سردبیران ما به طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق ، آزمایش و رتبه بندی می کنند. ما فقط درصورتی که محصولی را از طریق پیوندهای ما خریداری می کنیم ، درآمد کسب می کنیم و هرگز محصولات رایگان را از تولید کنندگان نمی پذیریم. بیشتر بدانید

چادر مسافرتی کمپینگ اتومبیل می تواند یک سرمایه گذاری جدی باشد و قیمت آن از زیر 200 دلار تا 800 دلار افزایش می یابد. این یک محدوده برای یک دسته از چادر مسافرتی ها با ویژگی ها و برنامه های بسیار متنوع است. این می تواند دلهره آور باشد که از طریق جزئیات جابجا شود ، جوانب مثبت و منفی را وزن کند ، و بفهمد که چه چیزی ارزش پول را دارد – و مهمتر از همه ، چه ویژگی هایی باعث می شود تا ماجراجویی کمپینگ شما را خراب کند یا از هم بپاشد. هدف ما کمک به ساده سازی روند کار و شفاف سازی امور است.

ملاحظات
ما پنج دسته را جمع آوری کردیم که به نظر ما مهمترین آنها در ارزیابی کیفیت کلی یک چادر مسافرتی کمپینگ است: راحتی ، مقاومت در برابر آب و هوا ، سهولت تنظیم ، کار کار و اندازه بسته بندی شده. توضیحی در مورد هر گروه در هر بررسی چادر مسافرتی مشاهده خواهید کرد. در اینجا ، ما چگونگی آزمایش ، فکر کردن و ارزیابی هر چادر مسافرتی در هر گروه را توضیح می دهیم.

آسایش
این احتمالاً بزرگترین شکایت غیر اردوگاه ها و یکی از بزرگترین موارد جانبی کمپینگ اتومبیل در مقابل کوله پشتی است. “Roughing it” را می توان به طور رسمی در نقل قول های هوا قرار داد. در این روز و سن ، واقعاً لازم نیست در فضای بیرون از منزل بزرگ سر بزنید. یک چادر مسافرتی واقعا عالی باید چیزی غیر از محلی باشد که بتواند بخوابد یا از آب و هوا خارج شود. این واقعاً باید مانند خانه شما دور از خانه باشد ، با ویژگی هایی که نیازهای فردی شما (و گروهی / خانوادگی) شما را برآورده می کند.

قیمت چادر مسافرتی

اندازه به تنهایی بخش بزرگی از راحتی است ، به دو دلیل. اول اینکه ، نکته چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل بزرگتر این است که شما بتوانید وسایل بیشتری را بیاورید ، درست است؟ آسایش بیشتر خانه؟ تشک هوا به اندازه ملکه شما قرار نیست در چادر مسافرتی کوله پشتی اصلی قرار بگیرد. اگر قرار است چند روز در اردو بزنید ، احتمالاً دوست دارید بتوانید لباس خود را تغییر دهید ، این یعنی کیف های بزرگتر ، وسایل بیشتر و فضای بیشتر. ثانیا ، اگر شما و همسرانتان به طور مداوم مانند ساردین کوهنوردی کنید ، از آن بالا بروید و روی همدیگر و دارایی های ارزنده خود لگد بزنید ، آرامش خاصی نخواهید داشت و در نهایت لذت شما متحمل می شود. در حالی که ما اعتراف خواهیم کرد ، و معمولاً خاطرنشان می کنیم ، بیشتر چادر مسافرتی هایی که ما بررسی می کنیم از ظرفیت اعلام شده آنها محکم هستند ، اما هنوز هم باید فضای کافی را برای شما فراهم کنند تا بتوانید پخش کنید ، بازی کنید ، روی یوگا کار کنید ، یا هر فعالیت دیگری که معمولاً خود را هنگام کمپ کردن انجام می دهید انجام می دهد. فضای بیشتر به معنی راحتی بیشتر است.

ارتفاع سقف می تواند در چیدن چادر مسافرتی های کمپینگ برای تمام خانواده بسیار مهم باشد ، به افراد اجازه می دهد تا قد بلندتر ایستاده و از ایستادگی راحت جلوگیری کرده و فشارهای گردن و پشت را از تعطیلات آخر هفته کاهش دهند. اگر تا به حال وقت خود را در چادر مسافرتی های کوچکتر و کوله پشتی گذرانده اید ، توانایی ایستادن و حرکت آزادانه در اطراف چادر مسافرتی خود را به صورت وحی نشان می دهد. زاویه / زاویه دیواره های چادر مسافرتی نیز می تواند از مقدار فضای اتاق شما بیافزاید و یا از بین ببرد و مشخص کند که آیا شما فقط در مرکز مرده چادر مسافرتی قادر به ایستادن هستید یا اینکه می توانید بدون هیچ گونه حرکتی کم و بیش آزاد حرکت کنید. مجبور به اردک یا کوفتن.

فضای ذخیره سازی همچنین می تواند به سهولت تجربه کمپینگ شما بیفزاید. همیشه خوب است که یک نقطه برای رها کردن تلفن ، کیف پول ، ساعت ، عینک و غیره داشته باشید و بدانید که در صورت نیاز به آنها می توانید دوباره پیدا کنید. اگرچه تعداد جیب ها در اینجا مهم است ، بنابراین اندازه و محل قرار گرفتن آن جیب ها نیز بسیار مهم است. برخی از چادر مسافرتی ها (مانند North Face Homestead Super Dome 4 ) حتی گزینه های جایگزین ذخیره سازی مانند لباس برای نگه داشتن وسایل و وسایل خود را از کف چادر مسافرتی نگه دارید.

تهویه یکی دیگر از عوامل مهم در نظر گرفتن راحتی است. اگر به طور معمول در اقلیم های گرمتر اردو می زنید ، میزان جریان هوا که می توانید از طریق چادر مسافرتی خود دم کنید ، می تواند دما و در نتیجه سطح راحتی را به شدت تحت تأثیر قرار دهد. پنجره های بزرگ ، مش بیشتر و درهای بزرگ نیز مانند دریچه های مخصوص طراحی شده کمک می کنند. بازرگانی در مقاومت در برابر طوفان نهفته است – مش بیشتر ، منافذ بیشتر ، پنجره های بیشتر به معنی سوراخ و شکاف بیشتری برای بارندگی و باد می باشد.

البته ، ما می دانیم که هر کس راحتی را کمی متفاوت تر تعریف می کند و ویژگی های چادر مسافرتی می تواند برای بعضی از دیگران با ارزش تر باشد. به همین دلیل ما سعی داریم طیف کاملی و توضیحی در مورد ویژگی های هر چادر مسافرتی ارائه دهیم و سپس به شما اجازه دهیم تصمیم بگیرید که مهمترین چیز برای شما مهمتر است.

مقاومت در برابر آب و هوا
تجربه اردوی ایده آل شما چیست؟ اگر شما هم مانند داوران ما هستید ، احتمالاً روزهای آفتابی را تصور نمی کنید ، نه خیلی گرم ، وزش نسیم ملایم بعد از ظهر ، عصرهای خنک و آتش و خوابیدن در زیر ستاره ها. البته هرکسی که حتی چند شب را در خارج از خانه گذراند ، به شما خواهد گفت که آن آسمانها همیشه ستاره نیستند. آماده شدن برای هوای بد برای چادر مسافرتی بسیار مهم است. آن چادر مسافرتی شیرین که بدون استفاده از تحقیق خریداری کرده اید ، می تواند تجربه شما را بی ارزش کند و یا بدتر از آن ، ممکن است تجربه شما را ترشح کند ، بنابراین شما از کمپینگ دور می شوید. و یا حتی بدتر از این ، برای اردوگاه های جوان قابل تحسین یک تجربه بدبخت ایجاد کنید.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی کمپینگ

ما هر چادر مسافرتی را برای عملکرد در باران و باد ارزیابی کردیم ، بلکه برای شرایطی که ممکن است مانند سواحل گرم یا بیابان گرم نیز روبرو شوید – پس از همه ، شادی اردو زدن آزادی است که به شما امکان می دهد با انواع مناظر مختلف کاوش و سازگار باشید. مثل نیاکان عشایری ما

سهولت تنظیم
سرانجام به اردوگاه مورد علاقه خود می رسید. ساعت 9 شب است و بسیار تاریک است. چراغهای جلو شما دفن شده و گرسنه می شوید. امیدوارم که یک نفر اجاق گاز را تنظیم کند تا بتوانید در ساعت بعد شام میل کنید. این یک نفر را برای راه اندازی چادر مسافرتی می گذارد.

صدا مثل یک وضعیت آشنا است؟

ما این چادر مسافرتی های انفرادی را به صورت جفت و باد ، باران و تاریکی کامل تنظیم کرده ایم تا وضعیت فوق را چقدر مناسب بدانیم و امیدوارم بازخورد مورد نیاز خود را به شما ارائه دهیم تا بتوانید چادر مسافرتی خود را به صورت کارآمد و با یک حداقل سوگند در این بخش نگاهی اجمالی به تجربیات ما به شما نشان می دهد تا بتوانید نیاز شما به تنظیم آسان را با سایر ویژگی های چادر مسافرتی مطابقت دهید. برخی از این چادر مسافرتی ها تا آنجا صاف می شوند که سوگند می خورید یک جادوی جادویی در بسته بندی در جایی وجود داشته است. برخی دیگر کمی بیشتر وقت می گیرند (یا چند دور تمرین). در بسیاری اوقات ، چادر مسافرتی که کمی بیشتر برای راه اندازی طول می کشد از ویژگی های دیگری نیز برخوردار است که تنظیم کند را به دردسر می اندازد. به همین ترتیب ، برخی از چادر مسافرتی ها زیر یک دقیقه (به معنای واقعی کلمه) بالا می روند ، اما فاقد ویژگی های اساسی هستند که به آنها اعتماد دارید یا حداقل انتظار دارید. چادر مسافرتی مناسب تعادل این دو جنبه است. آسان بالا می رود ، اما سایر نیازهای کمپینگ شما را نیز برآورده می کند.

طرز کار
این دسته باید اندازه خوبی از دوام طولانی مدت چادر مسافرتی به شما بدهد. برخی از تولید کنندگان چادر مسافرتی برای پایین آمدن هزینه از مواد و بخیه استفاده می کنند و شاید برای آب و هوای معتدل یا کاربران نادر از اهمیت خاصی برخوردار نباشد ، اما اگر یک شکارچی مشتاق هستید و مناطق مورد نظر خود را می شناسید ، این دسته از موارد مهم است. در تصمیم خرید نهایی خود وزن داشته باشید. شاید شما فقط یک هفته در هفته به چادر مسافرتی نیاز داشته باشید ، یا شاید به دنبال یک شریک زندگی چادر مسافرتی هستید. شما همچنین می توانید به عنوان این گروه مانند پتانسیل سرمایه گذاری برای هر چادر مسافرتی مشخص ، نگاه کنید. در حالی که ممکن است برخی از چادر مسافرتی ها گران به نظر برسند ، اگر سال به سال عملکرد خوبی داشته باشند ، از خرید یک چادر مسافرتی ارزان که باید هر سال تعویض کنید ارزش بیشتری کسب می کنید.

اندازه بسته بندی شده
مراقب باشید – برخی از کارمندان چادر مسافرتی نشین کمی وحشی می شوند و می دانند که غالباً یک چادر مسافرتی کمپینگ به محل اردوگاه رانده می شود و نیاز به چیزهای کم و زیاد برای انجام این کار ندارد. این هنوز به معنای این نیست که شما می خواهید با 80 پوند قطب ، پارچه و تکه های کشتی بخورید. علاوه بر این ، مانند بسیاری از ما که سعی در پوشیدن لباس های قدیمی داریم ، بعضی از چادر مسافرتی ها نیاز به پوزخند زدن جدی ، ناله کردن ، فشار دادن ، چاشنی (و فراموش نمی کنند که فحش ها را فراموش نکنیم) برای قرار گرفتن در کیسه های ذخیره سازی آنها است. دیگران (مانند چادر مسافرتی های North Face Wawona و Big Agnes که آزمایش کردیم) به راحتی ، بدون هیاهو ، بدون دردسر به داخل کیسه های انبار خود می روند. کلمن 6-فرد تیره اتاق Sundome حتی یک نوار اشک آور در قسمت زیرین صندوق ذخیره سازی وجود دارد که مانند یک شکاف دیگر روی کمربند شما عمل می کند ، و فضای بیشتری را برای شما فراهم می کند وقتی متوجه شوید که قرار نیست داخل کیف اصلی باشد.

راحتی ، مقاومت در برابر آب و هوا و طرز کار ، احتمالاً اندازه و وزن بسته بندی شده را برای بیشتر افراد کمپینگ اتومبیل به وجود می آورد. با این حال ، شما هرگز نمی دانید چه زمانی سفر خوب برنامه ریزی شده شما ممکن است ناگهان به پیاده روی طولانی تر بین سایت اتومبیل و چادر مسافرتی از چیزی که در ابتدا پیش بینی کرده اید نیاز داشته باشد.

Wagontop 6 با فکر کردن “چه کسی این چادر مسافرتی کمپینگ از برخی آپارتمان هایی که در آن زندگی کرده ام ، بزرگتر است!”
با نصب Wagontop 6 ، فکر می کنید “چه کسی ، این چادر مسافرتی کمپینگ از برخی آپارتمان هایی که در آن زندگی کرده ام ، بزرگتر است!”

انواع چادر مسافرتی ها
این مروری بر چادر مسافرتی های کمپینگ است. این یک دسته گسترده است ، اما به طور معمول کلاس چادر مسافرتی را تعیین می کند که جادارتر ، کاملاً برجسته ، راحت ، با دوام باشد و به اندازه سبک بودن یا جمع و جور بودن مانند کوله پشتی و چادر مسافرتی های کوهنوردی متمرکز نشود. برخی ممکن است آنها را چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل بنامند. دیگران ممکن است آنها را چادر مسافرتی های خانوادگی بنامند. این چادر مسافرتی ها معمولاً برای مکانهای مستقر در اردوگاههایی که دارای پد پارکینگ هستند به ندرت بیشتر از پرتاب سنگ از جایی که در آن چادر مسافرتی شما قرار دارد ، در نظر گرفته شده است. با این وجود ، حتی در این دسته از سبک های مختلف نیز وجود دارد. برای مرجع ، بیایید در مورد چند نوع چادر مسافرتی بحث کنیم …

چهار فصل
چادر مسافرتی چهار فصل چیزی است که شما به عنوان چادر مسافرتی زمستانی فکر می کنید. این یک چادر مسافرتی پر باران و طوفان برفی است که در خانه در کوهستان و در سفرهای اعزامی است. این یک خیمه ای نیست که شما معمولاً اگر یک آدم خاکی هستید که فقط در ماه های تابستان از آنجا خارج می شوید و برای آرامش ، چادر مسافرتی کنار رودخانه یا ساحل قرار می گیرید ، خیمه ای نیست. اکثر چادر مسافرتی هایی که آزمایش کردیم از اواسط اواخر بهار تا پاییز به خوبی کار می کنند. هنگامی که برف شروع به ریزش می کند ، وقت آن رسیده که آنها را کنار بگذارید و شروع به واکس زدن اسکی های خود کنید.

دو جداره
بیشتر چادر مسافرتی های موجود در این بررسی چادر مسافرتی های دو جداره هستند. این احتمالاً از نوع چادر مسافرتی هایی است که هنگام تصور یک چادر مسافرتی مخصوص کمپینگ به آن فکر می کنید. این بدن دارای چادر مسافرتی داخلی است که با دو یا چند قطب برپا می شود و به طور معمول مگس بارانی است که برای جلوگیری از باد و آب از قسمت اصلی چادر مسافرتی می رود. این همچنین بدان معنی است که شما می توانید تصمیم بگیرید (به طور معمول بر اساس آب و هوا) در مورد استفاده از پرواز باران تصمیم بگیرید یا خیر. این چادر مسافرتی ها ممکن است دارای حالت ایستاده و یا از خود پشتیبانی کنند ، به این معنی که برای حفظ شکل خود به سهام متکی نیستند. یک چادر مسافرتی نیز می تواند به سبک تونل باشد که باید در هر دو طرف محکم کشیده شده و خارج شود تا به حالت ایستاده بماند. REI پادشاهی 6 از نظر فنی چادر مسافرتی های مخصوص خود است ، اما شکلی شبیه به چادر مسافرتی های تونلی دارد که اگر در جهت مناسب قرار بگیرند در باد بسیار خوب عمل می کنند و برای اندازه آنها وزن ساده ، جادار و سبک تری دارند.

چادر مسافرتی های کمپینگ به گونه ای ساخته شده اند که از پناهگاه های راحت و راحت برخوردار باشند و در موقعیت هایی که اردو زدن نقطه سفر است مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که آنها برای کوله پشتی در نظر گرفته نشده اند ، دیگر نیازی به سازش برای راحتی در محل کار برای سبک کردن بار موجود در کوله پشتی شما نیست. این دلیل دیگری برای انتخاب طرح های سنتی دو جداره است. تهویه آنها آسان تر است و به شما این امکان را می دهد که فقط چادر مسافرتی داخلی را در خود جای دهید تا اشکالات را از بین نبرید و به شما امکان می دهند تا هنگام نگاه کردن به کهکشان راه شیری ، بخوابید تا بخوابید.

تک دیواری
چادر مسافرتی های تک جداره معمولاً برای اهداف کوهنوردی استفاده می شوند. به طور کلی ، آنها وزن کمتری دارند و فشرده تر از یک چادر مسافرتی دو جداره ناهموار هستند که برای همین منظور در نظر گرفته شده اند. تنها چادر مسافرتی تک جداره در این بررسی ، The North Face Wawona 6 است . Wawona طور کامل ضد آب است، بنابراین تک جداره دو نقش: چادر مسافرتی و پرواز. مبادله با چادر مسافرتی های تک جداره این است که تهویه آنها سخت تر می شود و مواد خیلی خوب تنفس نمی کنند ، بنابراین تمایل به تجمع میعان دارند. Wawona این کاهش با منافذ استراتژیک طراحی شده است که آب را نگه دارید اما هنوز هم اجازه جریان هوا.

شش نفره در مقابل چهار نفره
ما مجموعه ای از چادر مسافرتی های خانوادگی کوچکتر را گنجانده ایم. ما می دانیم که خانواده ها به هر شکل و اندازه ای آمده اند و همه آنها به املاک گسترده برخی از چادر مسافرتی های شش نفره ما احتیاج ندارند. اگر به طور معمول فقط با دو یا سه نفر اردو می زنید ، چادر مسافرتی های بزرگ شش نفره بیش از حد جدی هستند. آنها همچنین حجیم تر هستند و در بسیاری موارد چالش برانگیز تر هستند. چادر مسافرتی های چهار نفره ممکن است همیشه ویژگیهای مشابه چادر مسافرتی های شش نفره را ارائه ندهند ، اما باز هم ، این بازارچه آنها هدفشان نیست. به عنوان مثال ، برنده انتخاب ویراستاران ما ، REI Kingdom 6دارای کیسه های ذخیره سازی بیش از اندازه کافی علاوه بر این ، Kingdom 6 دارای یک تقسیم اتاق فوق العاده همه کاره است. عالی است که بچه ها را از کار خود و یا تعداد برنامه های دیگر دور نگه دارید ، اما اگر فقط دو نفر از شما امیدواریم بتوانید به اندازه کافی خوب زندگی کنید که نیازی به تقسیم اتاق نداشته باشید ، درست است؟ نکته این است که چادر مسافرتی های چهار نفری که ما آزمایش کرده ایم برای این گروه های کوچکتر در نظر گرفته شده است و اندازه ، ویژگی ها و قیمت آنها نشان دهنده این مسئله است. سرانجام ، و این نکته را که در طول بررسی های ما تکرار شده است ، مشاهده خواهید کرد ، برای بیشتر قسمت ها ، ظرفیت اعلام شده یک چادر مسافرتی ، وقتی کامل باشد ، تا حدودی تنگ خواهد شد. یک چادر مسافرتی شش نفره با چهار فرد بالغ راحت تر خواهد شد. چادر مسافرتی چهار نفره با معقول تر ، دو یا سه نفر را در خود جای داده است.

بهترین استفاده برای چادر مسافرتی های کمپینگ
این دسته بسیار گسترده ای از چادر مسافرتی ها است. برای ساده تر کردن نظرات خود ، ما را به چادر مسافرتی های شش نفره و چهار نفره محدود کردیم. این امر باعث می شود مقایسه بسیار بهتری بین مارک ها و انواع چادر مسافرتی ها انجام شود. برخی از چادر مسافرتی های این بررسی همچنین در نسخه های هشت نفره بزرگتر قرار دارند که ممکن است بهتری برای نیاز شما باشد. درک واضح این است که ، به عنوان یک قاعده کلی ، چادر مسافرتی های کوچکتر ارزانتر و راحت تر اداره می شوند.

چادر مسافرتی های شش نفره و چهار نفره چادر مسافرتی های خوب و عمومی دارند که برای مجموعه خوبی از اندازه خانواده یا زوجینی که فضای بیشتری می خواهند راحت است و فرصتی برای ارائه فضای چادر مسافرتی به دوستان برای سفرهای بیشتر در اردوگاه های اجتماعی خواهد بود. برای این کار ، چادر مسافرتی هایی که دو اتاق دارند ، از جمله انتخاب ویراستاران ما ، REI Kingdom 6 یا انتخاب برتر North Face Wawona 6 گزینه های بسیار خوبی هستند.

آخر هفته همه در یک کمپینگ اتومبیل حماسی قرار گرفتند. این کمپینگ اتومبیل نیست … در اینجا دو پناهگاه Megamid از Black Diamond وجود دارد که برای پناهگاه های آشپزخانه در یخچال گلخانه ای در آلاسکا استفاده می شود.

کمپینگ اتومبیل
چادر مسافرتی های مخصوص شش و چهار نفره برای کمپینگ یک انتخاب عالی برای اکثر نیازهای کمپینگ اتومبیل است … مگر اینکه شما یک خانواده هشت نفری باشید. چادر مسافرتی های موجود در این بررسی نسبتاً بزرگ و سنگین هستند. این خیمه ای نیست که شما بخواهید در یک کوله پشتی خود در یک کوله پشتی بکشید و 50 مایل را از طریق کوه بپیمایید. در واقع برخی از این چادر مسافرتی ها کوله پشتی خودشان هستند! REI پادشاهی 6 مواد به یک کیسه با تسمه کوله پشتی. بسیار راحت برای حمل مسافت کوتاه تا محل اردوگاه مورد علاقه خود ، اما برای یک مسافرت مسافت طولانی نیست. به طور مشابه ، چادر مسافرتی های Big Agnes همگی دارای یک کیسه ذخیره سازی محفظه دو نفره (یک طرف برای چادر مسافرتی ، طرف دیگر برای پرواز) و دستگیره هایی با طول شانه هستند که باعث می شود تا در انتهای سفر چادر مسافرتی خود را بسته بندی کرده و یک نسیم را به آن منتقل کنید.

از چادر مسافرتی های این بررسی بهترین استفاده برای سفرهای کمپینگ که در آن رانندگی می کنید و در کنار محل چادر مسافرتی خود پارک می کنید. برخی از آنها به اندازه کافی سبک و جمع و جور هستند که شما ممکن است در صورت استفاده از کوله پشتی از آنها استفاده کنید ، و برخی دیگر اگر چادر مسافرتی یا قاطرهایی داشته باشید که وسایل خود را به داخل یک اردوگاه بیابان دور افتاده مانند سری Marmot Limestone حمل می کنید ، چادر مسافرتی های اصلی را به وجود می آورید ، اما برخی دیگر به اندازه کافی چالش برانگیز هستند برای خارج کردن از تنه

کمپینگ خانوادگی
چادر مسافرتی های خانوادگی مناسب برای اردو زدن باید کاملاً بادوام و ساخته شده باشد تا در برابر استفاده خشن ، راحت ، همه کاره و سرگرم کننده مقاومت کند – یک نوع معیارهای بسیار ذهنی ، شناختن آن هنگام که می بینید.

دوام بسیار مهم است زیرا بچه های بازیگوش می توانند چادر مسافرتی هایی را به روشهای بسیار غیرقابل پیش بینی بکشند. زیپ ها و درزها باید قوی باشند ، خطرات ریزش باید حداقل باشد و در کل موارد باید محکم و مرتب باشند. موش خرمای کوهی سنگ آهک 6 یک چادر مسافرتی خوب و دستکاری شده و ساده است که به طیف گسترده ای از موارد استفاده و سوء بایستد.

راحتی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر والدین فرزندان خود را در حال اردو زدن می دانند ، احتمالاً آنها به عنوان خود بچه ها تجربه اردو زدن خوبی داشته اند. احتمالاً این امر شامل عدم گرفتگی در چادر مسافرتی های خیلی کوچک از طوفان باران آخر هفته ، اعصاب متلاطم و آزمایش صبر است. REI پادشاهی 6 قد بلند، بزرگ است، و دارای دو اتاق برای یک حریم خصوصی کوچک، و یا شاید حتی یک زمان از زمانی که بچه ها بیش از حد داد و بیداد کن.

تطبیق پذیری همچنین می تواند جنبه مهمی در خرید چادر مسافرتی کمپ خانوادگی در نظر بگیرد. مگر در مواردی که برنامه های کمپینگ شما به صورت سنگی باشد و به همان اندازه جزر و مدها (همان محل اردوگاه ، همان نقطه ، در همان هفته ، هر سال) ، چادر مسافرتی شما نیاز به رسیدگی به طیف وسیعی از شرایط دارد. سرگرمی همچنین هنگام جستجوی چادر مسافرتی مخصوص خانواده در اردوگاه ، یک نکته مهم است. این یک معیار بسیار روان است و به معنای موارد مختلف برای خانواده های مختلف خواهد بود.

چادر مسافرتی های موجود در این بررسی برای استفاده از این نوع پایه ها چندان مناسب نیستند ، اما مقدار چادر مسافرتی های طراحی دیواری و تونلی را در اینجا در قسمت زیرزمینی Kahiltna Glacier برای سفرهای دنالی در آلاسکا توجه کنید.
چادر مسافرتی های موجود در این بررسی چندان مناسب برای استفاده از این نوع پایه نیستند ، اما مقدار چادر مسافرتی های طراحی دیواری و تونل را در اینجا در یخچال کهلتنا Kahiltna ، پایه تابعی برای سفرهای اعزامی دنالی در آلاسکا یادداشت کنید.

پایه گذاری
اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در یک کمپینگ به سبک Basecamp (با بندرها یا قاطرهایی که وسایل خود را حمل می کنید به مقصدی زیبا برای backcountry که در آن یک هفته با دوستان و خانواده خواهید ماند) بروید ، بسیار عالی است که یک چادر مسافرتی بزرگتر بگیرید . این بررسی گزینه های بسیار خوبی برای نیازهای کمپینگ پایه شما دارد. برخی مانند کوهستان Marmot Limestone 6 از نظر کوهستانی آماده تر هستند ، برخی دیگر مانند هتل Eureka Boondocker 6 فضای کافی برای ذخیره دنده را در اختیار شما قرار می دهند تا تمام اسباب بازی های خود را بیاورید.

REI Kingdom 6 برای اردوگاه های پیاده روی با تسمه های کوله پشتی بسیار مناسب در مورد حمل مناسب است.
REI Kingdom 6 برای اردوگاه های پیاده روی با تسمه های کوله پشتی بسیار مناسب در مورد حمل مناسب است.

پیاده روی در اردوگاه ها
بسیاری از اماکن اردوگاه دارای مکان های پیاده روی هستند كه در آن شما اتومبیل خود را پارک می كنید و چند صد پا از پارکینگ پیاده می روید تا كم كم محصورتر و گاه خلوت تر از آنجا. اینها می توانند تجربیات کمپینگ زیبا ، صلح آمیز ، شگفت انگیزی باشند. بیشتر چادر مسافرتی های موجود در این بررسی گزینه های عالی برای سایت های پیاده روی هستند ، اما شما می خواهید به طبقه بندی اندازه بسته بندی شده توجه بیشتری کنید. گزینه های چهار نفری که آزمایش کردیم همه نسبت به همتایان شش نفره سبک تر هستند. چادر مسافرتی های سبک تر امکان حمل راحت تر را دارند ، اما چادر مسافرتی هایی با کیف های حمل خوب کار شده نیز دارند. REI پادشاهی 6 دارای یک کیسه حمل ساخته شده به کوله پشتی، یک انتخاب عالی برای پیاده روی در کمپینگ سایت. چند نفر دیگر کیف های مناسب برای حمل آنها را دارند. نمو Wagontop 6 از کلمن کارلسبد سریع پیچ 6و همه چادر مسافرتی های Big Agnes که آزمایش کردیم دارای دسته های حلقه ای بزرگ و دوتایی هستند که حمل آنها بسیار ساده تر است.

کایاک های دریایی ممکن است فضای کافی را در محفظه ها برای چادر مسافرتی بزرگتر داشته باشند که می تواند یک راه عالی برای سفر در اردوگاه خانوادگی کایاک باشد. در اینجا ما در جزیره ای در Puget Sound فرود می آییم. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که مانند اردوهایی در قطب جنوب پرواز کنید و به اردوگاه خود بروید ، می توانید یک چادر مسافرتی سنگین تر داشته باشید. در اینجا چادر مسافرتی های چهار فصل اعزامی را برای سفر انتخاب کردیم اما در آب و هوای معتدل ، شما را وادار می کند تا با یک چادر مسافرتی بزرگ کمپینگ زیبا کنار بیایید.

دلایل دیگر کمپینگ با چادر مسافرتی های بزرگ
قایقرانی دریایی و قایقرانی رودخانه دو فعالیت دیگر است که ممکن است آزادی بسته بندی بیشتری را برای شما فراهم کند تا چادر مسافرتی های سنگین تر و بزرگ تری داشته باشید. به خاطر داشته باشید که می توانید مگس را از بدنه چادر مسافرتی و قطب ها جدا کنید تا این چادر مسافرتی ها را درون دریچه های کایاک قرار دهید.

حتی گزینه های نادرتری برای کمپینگ می تواند مواردی را که در آنجا با هواپیما پرواز می کنید ، شامل کند. در این شرایط ، وزن سبک احتمالاً هنوز نگرانی دارد. برای اردوگاه های میدانی قطب جنوب ما ، آنها در چهار چادر مسافرتی ناهموار و چادر مسافرتی های پناهگاه گروه صنعتی قدرت که برای سفرهای کوهستانی طراحی شده بودند ، پرواز کردند. در آب و هوای معتدل ، ما می توانیم تصور کنیم که از چادر مسافرتی های قوی و بلند در این بررسی استفاده می شود ، خصوصاً Marmot Limestone 6 .

آیا به یک چادر مسافرتی بیشتر احتیاج دارید؟
اگر از قبل چادر مسافرتی برای کوله پشتی دارید ، آیا به کمپینگ اتومبیل دیگری نیاز دارید؟ اگر زیاد ماشین اردو می کنید ، شاید ارزش آن را داشته باشد که کمی بیشتر فضای لازم برای حرکت در آن و صرفه جویی در ساییدگی و پارگی بر روی چادر مسافرتی کوله پشتی سبک تر و روشن تر خود داشته باشید. در این حالت ممکن است یک چادر مسافرتی کمپینگ اتومبیل ارزان قیمت تر انتخاب کنید. این واقعا به سطح دلخواه شما می رسد. اگر نیازی و تمایل به گسترش و تجمل تجربیات کمپینگ خود ندارید ، ممکن است در چادر مسافرتی کوچکتر خود خوب باشید. با این وجود ، مانند سایر مشاغل در فضای باز ، هرچه بیشتر وقت خود را در اردوگاه بگذرانید ، بیشتر می توانید خود را بیش از یک گزینه چادر مسافرتی میل کنید.

آیا به دنبال ایده های غذای اردوگاهی هستید؟ اتمام مقاله بهترین کمپینگ غذایی برای ما بالای 10 وعده های غذایی و میان وعده !