فاجعه اندازه باطل در لباس زیر: حقایق و عواقب

 

 ون در 6 ژانویه 2021 3 نظر

Vanity Sizing چیست؟

 لباس خواب توری سرهمی به طور معمول ، Vanity sizing توصیف می کند که چگونه صنعت مد در طول سالها تغییراتی را در برچسب های اندازه ایجاد کرده است تا به سودهای مشتریان تملق داده و خرید آنها را راحت تر کند. به عنوان مثال ، آنچه که سی سال پیش به عنوان سایز 6 یا 8 برچسب گذاری شده بود ، ممکن است اکنون سایز 4 باشد.

 

با گذشت سالها جمعیت انسانی بیشتر و بیشتر شده است ، با این وجود این صنعت همچنان مردم را تحت فشار قرار می دهد ، خصوصاً زنان را در همان تعداد قرار دهد. به نظر من منطقی است که این صنعت حتی بدون قصد سو mal نیت نیز سازگار شود. اکنون این روان رنجوری در حدود اندازه ها به مسائل دیگری منجر شد. به عنوان مثال ، این واقعیت که فرد همیشه نمی تواند مطمئن باشد که بسته به فروشگاهی که از آن خریداری می کند چه سایزی را بخرد. این مزایا و مزایا دارد ، اما اکنون مهم است که هنگام خرید از مکان جدید به نمودار اندازه گیری / اندازه نگاه کنید.

اعتبار عکس: sportsbrasdirect.com

 

چه تاثیری در صنعت لباس زیر دارد؟

در لباس زیر ، اندازه غرور کمی متفاوت به نظر می رسد. من مطمئن هستم که من تنها کسی نیستم که بزرگتر از یک فنجان D بزرگ و مبتذل شنیده ام بزرگ شده ام. هیچ کس دوست نداشت بیش از یک فنجان D باشد. به نظر می رسید یک فنجان C “اندازه” عالی است. بدیهی است ، هر کسی که چنین فکر می کرد ، نمی دانست که اندازه سوتین چگونه کار می کند و معنی اندازه باند را نادیده گرفت ، اما همان چیزی بود که بود. با این حال ، نتیجه این نظرات معمولاً پذیرفته شده در مورد سوتین ، بسیاری از زنان پر تنش را تحت تأثیر قرار داد.

اعتبار عکس: دختران طنز به سوتین احتیاج دارند.

 

به این معنی که ، مردم ترجیح می دهند یک اندازه باند بیش از اندازه فنجان خود داشته باشند. این احتمالاً برای نصب کنندگان بی پروای سوتین (من شما را Victoria’s Secret می بینم) که محصولات خود را به افرادی که در واقع در هیچ کجای محدوده اندازه فروشگاه نیستند می فروشند ، بسیار خوب است. با این حال ، این همچنین بدان معنی است که بسیاری از زنان نمی دانند که پوشیدن اندازه واقعی خود چه حسی دارد.

 

علاوه بر این ، افراد حتی بدون دانستن اندازه واقعی سوتین خود اقدام به كاهش پستان می كنند و پس از آنكه حتی پس از برداشتن بافت پستان خود ، هنوز در سینه بندهای كامل مجهز هستند ، احساس ناامیدی می كنند. من می دانم که بسیاری از جراحان بهترین نصب کننده سوتین نیستند و بیماران خود را به درستی اطلاع نمی دهند.

 

 

همچنین ، می دانید که چگونه بعضی اوقات ، مارک های جوان برای تملق به مشتریان خود نام سوتین یا اندازه لباس خود را به صفت (مانند Fabulous ، Gorgeous ، Radiant و غیره …) تغییر می دهند؟ اگرچه من می فهمم که این مسئله از کجا می تواند ناشی شود – ما خیلی بیشتر از اندازه خود هستیم – اما این علامت فقدان جدا شدن است که هنوز در مورد این اعداد و معنی آنها در جامعه وجود دارد.

 

به یاد دارم که در سنین سنین پایین در اندازه نوجوانانم راحت ذکر نکردم ، فقط به این دلیل که مردم همیشه در مورد آن بیشتر رفتار می کردند. به نظر می رسید حتی اگر آنها فکر نمی کردند من سینه های بزرگی دارم قبل از اینکه بدانند که من یک جام GG پوشیده ام ، پس از گفتن آن ، خوب آنها واقعاً این کار را کردند. و صادقانه بگویم ، بسیاری از مردم در مورد اظهار نظر در مورد بدن دیگران رفتار خاصی ندارند. بنابراین می فهمم که چرا این همه معامله بزرگی شد. هیچ کس دوست ندارد بدن بد باشد.

 

 

 

تصویر: کمیپ Rampaige ، Busty Girl Problems

 

فقط آرزو می کنم گاهی اوقات سینه های زن در مرکز توجه کل کره زمین نباشد. من چنین چیزهای وحشتناکی را درباره زنان شنیده و پرتحرک شنیده ام. افرادی که به شما می گویند سینه های شما اکنون بزرگ است اما “صبر کنید تا باردار شوید” (گویی که ما هرگز به آن فکر نکرده ایم). یا اینکه از یکی بپرسیم چرا پستانهایشان آویزان می شود ، گویی که نتیجه کار اشتباهی است که آن شخص انجام داده است. افرادی که به معنای واقعی کلمه درباره مواردی نظیر “به همین دلیل من سوتین می بندم ، بنابراین سینه های من هرگز اینگونه به نظر نمی رسند” در زیر انتشارات زنانی که آنها نمی شناسند ، اظهار نظر می کنند. جهان بی رحمانه است و اندازه باطل در لباس زیر هیچ کمکی نمی کند. اما ما می توانیم با اعتماد به نفس خود مبارزه کنیم.

 

 

 

اعتبار عکس: عکاسی اما فراری. مدل ها: Le Salon de Frivolités ، من.

 

مالکیت اندازه خود در واقع یک قدم جلوتر به سمت پذیرش خود و یافتن لباس زیر است که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. تمایل به پوشیدن سایز متناسب با شما ، احتمالاً مانع از پیدا کردن چیزهای شگفت انگیزی می شود که واقعاً به اندازه شما وارد می شوند. همچنین به صنعت کمک می کند چیزهای بیشتری متناسب با نیازهای شما ایجاد کند.

 

و مهمتر از همه ، پوشیدن یک سوتین متناسب با اندازه گیری های شما می تواند از نظر راحتی و نحوه حرکت در زندگی روزمره زندگی شما را تغییر دهد. دیگر دیر دست نگه داشتن سینه برای گرفتن اتوبوس نیستید (هرچند ، یک سوتین ورزشی مناسب همیشه بهترین کمک کننده شما برای این وضعیت خواهد بود). دیگر از اجتناب از لباس های خاص خودداری کنید زیرا احتمالاً یک سوتین یا راه حل مناسب برای آنها وجود دارد. و صادقانه بگویم ، دیگر احساس نمی کنید هیچ چیزی در اندازه شما زیبا نیست ، زیرا ، برای اکثر افراد پر تنش ، این درست نیست.

 

غرور یک محصول کم عمق از نفس خود است زیرا در ارزشهای ما هیچ لنگرگاهی ندارد. این یک شمشیر دو لبه است زیرا هیچ کس نمی تواند همیشه “کامل” بماند. همچنین ، اندازه ها معنای واقعی ندارند. آنها فقط ترجمه راحت و تقریبی اندازه گیری های ما هستند. با غرور و مهربانی به خود نگاه می کنیم بدون اینکه بخواهیم