لیست کامل سیسمونی پسرانه و دخترانه[+نکات مهم خرید] – ساختمانچی

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سیسمونی هم مانند جهیزیه قصهی پر غصهای دارد که تهیه آن تا مدتها خانوادهها را در وضعیت بد معیشتی قرار میدهد. بعد از به دنیا آمدن نوزادتان دوست دارید برای او لباس های جدیدتر بخرید. وسایل ضروری نوزاد شامل مورد های بسیار زیادی است که باید قبل از به دنیا آمدن نوزاد، آن ها ا سیسمونی را تهیه کنید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اردبیل ؛ مدیر عامل اجرایی نمایشگاه بینالمللی اردبیل گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی تولیدات کودکان و نوزادان برپا شده است و محصولات ارائه شده با تخفیفات ویژه در اختیار علاقهمندان قرار میگیرد.

مشخصات عمومی سرویس چوب اتاق خواب نوزاد و پسرانه مدل رویال royal در رنگ سفید با حاشیه ی آبی شامل تخت نوزاد – نوجوان، کمد، ویترین و دراور می باشد.تخت نوزاد – نوجوان: دو منظوره است، در ابتدای تولد به حالت معمولی، تخت مورد استفاده قرار می گیرد و پس از بزرگ تر شدن با برداشتن نرده ها و باکس کشوهایی که در پایین تخت قرار دارند.. این نوع قابلمه ها ظاهر زیبایی دارند ولی به دلیل مضر بودن برای کودک به هیچ عنوان توصیه نمی شود .

بسیاری از خانوادهها طبق رسومات و چشم و همچشمی، در تهیه جهاز و یا سیسمونی بهشدت زیادهروی کرده و لوازمی تهیه میکنند که غیر از افزایش هزینهها و اشغال کردن فضا، هیچ کاربرد دیگری ندارند. زیرا از جنسیت نوزاد تا زمان تولد آن هیچ اطلاعی نداشتند.در اینصورت باید تمامی وسایل را به گونه ای تهیه می کردند که هم سیسمونی دخترانه و هم سیسمونی پسرانه بوده .

هنگام خرید حتما به جنس آنها توجه کنید و توضیحات روی مارک را بخوانید تا بدانید چند درصد نخ، ابریشم و یا نایلون در آن به کار رفته است. کلاه کوچک به تعداد لباسها از جنس ترمه یا مخمل آستردار برای زمستان و از جنس اطلس برای تابستان. ایسنا/خوزستان سرپرست مرکز بهداشت خوزستان گفت: در خانه ماندن زن باردار به معنی استراحت مطلق نیست؛ این گروه باید برای جلوگیری از لخته شدن خون، تحرک کافی در منزل داشته باشند و نوشیدن مایعات فراوان برای پیشگیری از کرونا و جلوگیری از لخته شدن خون به زنان باردار توصیه میشود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیسمونی عبدل آباد لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر