ماساژ پرينه – چگونه می توانم آمار من انسان P-نقطه در هر زمان ما در خواب ،

[ad_1]

اگر شما در حال جستجو برای یک راه برای افزایش شور و شوق در بستر خود اجازه می دهد من به شما بگویم در مورد خود انسان p-نقطه. این منطقه در بدن خود را که بسیار حساس است. تحریک کننده آن ارسال خواهد برقی تکان سراسر بدن خود را. اگر شما می خواهید چیزی است که خواهد او را ترک کند درخواست برای اطلاعات بیشتر در اینجا برخی از راهنمایی به آمار مرد خود را در p-نقطه در هر زمان شما را در رختخواب هستند.

انسان خود را نه ممکن است آگاه باشید که چنین نقطه حتی وجود دارد. او در حال حاضر ممکن است بدانید که در حال لمس کردن در آن منطقه واقع می تواند هیجان انگیز باشد. بنابراین آموزش او را با ارائه برخی از دوست داشتنی خود را در p-نقطه. با آموزش او در این روش جدید شما همچنین نیاز به اطلاع او. این ماساژ پرينه خواهد کار نمی کند اگر آن را به عنوان یک شگفتی آمده. این نوع از کون ماساژ یک پروژه مشترک است.

پرینه بخشی از غده پروستات است. آن واقع شده است در پایان پایین تر از پروستات. این نقطه بسیار حساس است به دلیل وجود یک خوشه از انتهای عصب تسلیم در آن منطقه است. بله شبیه به سر آلت تناسلی خود را و به اصطلاح نقطه g زنان است. وجود دارد مشتریان این ادعا چگونه این p-نقطه تشابه که از g-spot.

وجود دارد برخی از اطلاعات شما باید به در نظر گرفتن قبل از اینکه شما اقدام به ماساژ پرینه یا پروستات. برای اولین بار در لیست خواهد بود دانستن پروستات نفسه. این غده است که بخشی از اندام تناسلی. این پناهگاه که قلیایی جزء مایع منی قرار دارد. اندازه آن شبیه به یک گردو در حالی که شکل آن طول می کشد به شکل یک شاه بلوط. آن است که عملا کوچک اما بسیار مهم است.

برای شما به ماساژ این زمینه شما باید به کاوش در داخل خود ، با انجام این کار شما باید برای قرار دادن انگشت خود را در مقعد خود را. یک دست انداز در طول رکتوم خواهد به شما بگویم نقطه از پروستات است. نمی تواند بیش از حد هیجان زده هنگامی که شما به این نقطه. شما به سادگی باید آن را فشار دهید به آرامی به آن ضربه بزنید و یا ماساژ را در یک دایره ای ، دوباره, شما فقط باید به وزش هنگامی که شما او را لمس کرد.

اطلاع انسان خود را از آنچه شما در مورد به انجام این کار او نمی خواهد بیش از حد ناراحت در حالی که شما در حال انجام آن است. به او بگویید که شما خواهد شد کمک به او برای رسیدن به اوج لذت جنسی شبیه به ارگاسم چندگانه از زن. همچنین, مطمئن شوید که شما نگاه کنید اعتماد به نفس در حالی که شما در حال انجام این کار است. اگر شما به نظر می رسد tensed به احتمال زیاد او حس خواهد شد و این بود tensed بیش از حد. نگاه كه چشم خود را در حالی که شما در حال کاوش در خود ، این امر می تواند اولین گام خود را در ماساژ دادن او.

برای کمک به شما یک احساس درونی خود را پایین و برای معشوق خود را برای آشنایی با احساس شما برای شروع فقط با دست زدن لب به لب خود را. بروید و کشف او گونه لب به لب. سپس به تدریج پیشرفت های به دست زدن به مقعد است. بعد از آن به آرامی به آن ضربه بزنید این منطقه است. شما متوجه خواهد شد که عضلات خود را آرام و آماده برای کاوش. این امر می تواند نشانه آن است که شما در حال حاضر می توانید در ادامه به نفوذ.

آن کمک بزرگی خواهد بود اگر شما را وادار به استفاده از روان کننده. من همیشه روان کننده بر پایه آب چون من ترجیح می دهم آن سرش. اما من دلسرد نمی تا شما را در نفت بر اساس و بر اساس ژل. سعی کنید این سه مدل و پیدا کردن هر آنچه شما مناسب است. به شما خواهد آموخت که شما بروید. پس به این فعالیت به عنوان یک سفر است که شما را منجر به افزایش احساسات و دانش بالاتر از بدن هر یک از دیگر.

شروع به تمرین و آمار مرد خود را در p-نقطه بعدی زمان هر دو از شما در رختخواب هستند.

[ad_2]