محصولات پتروشیمی و استفاده از آن

[ad_1]

پتروشیمی و محصولات نفتی هستند و سطح دوم محصولات مشتق شده از نفت خام پس از چند پالایش فرآیندهای. نفت خام جزء اساسی برای تولید تمام پتروشیمی و نفت و قطعات پس از یک روند طولانی از پالایش در پالایشگاه های نفت. عمده محصولات نفت خام تولید می کند و پس از فرآیند پالایش در حال آسفالت دیزل سوخت گازوئیل و بنزین و نفت سفید لیز کننده روغن پارافین و موم و گاز و پتروشیمی. در اینجا من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک بحث مختصر در مورد پتروشیمی و استفاده از آن.

محصولات پتروشیمی:

بر اساس ساختار شیمیایی و پتروشیمی طبقه بندی به سه دسته از محصولات پتروشیمی الفین, آروماتیک و گاز سنتز. اتیلن و پروپیلن و بخش عمده ای از این مواد اولیه منبع در تهیه چندین مواد شیمیایی صنعتی و محصولات پلاستیکی در حالی که بوتادین است که استفاده می شود برای آماده سازی لاستیک مصنوعی. تولوئن و xylenes هستند و از اجزای اصلی مواد شیمیایی معطر.

این آروماتیک پتروشیمی استفاده می شود در تولید محصولات ثانویه مانند مصنوعی و مواد شوینده ترموپلاستیک پلاستیک و الیاف مصنوعی. گاز سنتز شامل مونوکسید کربن و هیدروژن که اساسا مورد استفاده قرار گیرد به تولید آمونیاک و متانول است که بیشتر مورد استفاده برای تولید مواد شیمیایی و مواد مصنوعی.

بزرگترین سهم از فرآورده های نفتی تولید شده از پالایشگاه ها نفت و بنزین که به طور گسترده ای مورد استفاده به عنوان حامل های انرژی در سراسر جهان است. به عنوان در استفاده های پتروشیمی استفاده می شود برای تولید چندین مواد اولیه و مونومر و مونومر پیش سازهای. این مونومر پس از فرایند پلیمریزاسیون ایجاد چندین پلیمر که در نهایت مورد استفاده برای تولید ژل روان کننده های لاستیک و پلاستیک و الیاف.

جنبه های کسب و کار از محصولات پتروشیمی

پتروشیمی و قطعات اولیه ساخت اجزای مختلف صنعتی و استفاده روزانه محصولات پس از این محصولات خود را به کسب و کار خود اهمیت. چندین کسب و کار است که به طور کامل وابسته به پتروشیمی و همیشه تقاضا کنندگان و صادرکنندگان و تولید کنندگان. B2B e-بازار هستند بهترین راه حل برای جستجوی بهترین تامین کننده و یا ارائه دهنده خدمات در زمان بسیار کوتاه و هزینه بسیار موثر است. این بازار آنلاین مجهز به چندین لیست محصولات را در دسته مورد نظر که در اینجا محصولات پتروشیمی. هر محصول در لیست نشان می دهد این شرکت نام محصول عنوان و یک توضیح کوتاه برای دریافت یک مرور کلی از محصول و ارائه می دهد داده می شود.

[ad_2]