مدیریت احساس چت

توجه داشته باشید

اهمیت عدم شناخت ایمیل را درک کنید

به خاطر داشته باشید که خانواده و دوستانتان از قبل نام کامل شما را می دانند ، اما بسیاری از “دوستان” یا ارتباطات آنلاین شما در واقع غریبه هستند. شما هرگز نمی خواهید چیزهای زیادی درباره یک غریبه فاش کنید و یکی از بزرگترین هویت های شخص احساس چت است . برای نشان دادن یک مسئله کشف ایمیل ، فرض کنید شما در حال بازدید از یک سایت چت جدید ، صفحه بحث یا پیام فوری هستید (در اینجا صحبت خواهیم کرد: فراتر از فناوری – معامله با مردم) و با افراد جدید ملاقات می کنید. شما بصورت آنلاین استفاده کرده اید. هنگام ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از هر یک از آنها ، ممکن است به شما این گزینه داده شود که یک نام کاربری یا نام مستعار ایجاد کنید ، به طوری که وقتی با دیگران صحبت می کنید ، به عنوان یک “باب بزرگ” یا نام دیگر شناخته شوید. می افتی باغها ج. حال فکر کنید که یکی از این افراد تصمیم گرفت حساب شما را بررسی کند و آدرس ایمیل شما را دید. اگر حاوی نام واقعی شما باشد ، غریبه از قبل می داند شما کی هستید و ناشناس بودن و محافظت ارائه شده توسط نام مستعار یا نام کاربری از بین می رود.

بسته به نیاز حساب خود ، ممکن است لازم باشد مقدار اطلاعاتی را که می توانید در پیام ها وارد شوید محدود کنید. برای یک ایمیل تجاری ، می توانید شماره شغل ، برنامه افزودنی ، وب سایت شرکت ، آدرس شرکت و موارد دیگر را وارد کنید. با این حال ، مایل نیستید این مورد را در ایمیل های دیگر بگنجانید ، مگر اینکه دلیل خاص و انحصاری آن وجود داشته باشد. حتی اگر اطلاعات شخصی را برای شخصی که به او اعتماد دارید ایمیل کنید ، هیچ تضمینی برای ارسال یا وارد کردن اطلاعات دیگران به اطلاعات اصلی که ارسال کرده اید ، وجود ندارد.

خلاصه

ارتباطات اینترنتی شیوه های جدیدی را برای آزار و اذیت ایجاد کرده است. اتاق های گفتگو ، شبکه های اجتماعی ، ایمیل ها ، پیام های فوری و اتاق های بازی آنلاین درگیر مزاحمت های اینترنتی هستند. احتمال آزار و اذیت اینترنتی مکروه است که باید آن را با دقت درک کنید. ما در بدترین سناریویی که آزار و اذیت اینترنتی ، که شامل همکاری بین کودکان و بزرگسالان است ، منجر به خودکشی یک دختر نوجوان با نفوذ می شود ، بررسی کردیم. ما آموخته ایم که کودکان و مدارس تنها مکانهایی نیستند که قلدری و زورگویی در آنها اتفاق می افتد ، زیرا قلدری در محیط کار به همان اندازه قلدرمآبی و قلدری در مدرسه مناسب است. انجمن ها و دنیای بازی های آنلاین مناطقی است که آزار و اذیت سایبری یا افراد داغدار در انجام کارهای مخرب خود بدون نگرانی از عواقب آن احساس امنیت و امنیت می کنند.

آگاهی تحصیلی و ارتباط آزادانه بین بزرگسالان ، نوجوانان و کودکان برای تأثیرگذاری و هدایت رفتار مناسب به صورت آنلاین ضروری است. اگرچه مداخله دولت همیشه با تردید دیده می شود ، اما قوانین باید مورد بازنگری و بازنویسی قرار گیرند تا اطمینان حاصل شود که با حفظ آزادی بیان ، آزار و اذیت آنلاین در نظر گرفته می شود.

ما دیده ایم که آنها ما را تشویق می کنند که هرچه بیشتر اطلاعات مربوط به خود ، فعالیتها و احساسات ما را از نظر فرهنگی منتشر کنیم. با توجه به میزان مواجهه ما در این رسانه ها ، پناهگاه های اینترنتی کاملاً مسلح هستند تا بتوانند مواردی را که برای ما عزیز هستند و یا از نوع حساس هستند ، به دقت بررسی و بهره برداری کنیم. تا زمانی که راهی برای کنترل رفتار آنها در قبال این تاکتیک ها و درک دقیق تری از حساسیت و جنبه های متمایز اطلاعاتی که درباره خود فاش می کنیم وجود داشته باشد ، بزرگترین تهدید برای آزار و اذیت اینترنتی ادامه خواهد یافت. مال ما خواهد بود

تقلب های عاشقانه

کلاهبرداری های مکرر شامل نوید عشق و دوستی است. مجرم اینترنتی از اتاق های گفتگو یا سایت ها برای یافتن و عاشق شدن یک قربانی استفاده می کند. بر اساس گزارش جرایم سایبری 2012 به استثنای مردان بین 20 تا 29 سال ، زنان در هر سنی بیشتر قربانی کلاهبرداری می شوند. با جمع آوری اطلاعات در صفحه نمایه خود ، می توانید ببینید که چه کتاب هایی ، موسیقی ، فیلم و سرگرمی های دیگری که دوست دارید و علاقه مشترک را می خواهید. با استفاده از این ، پست های دیواری یا توییت هایی که ایجاد می کنید می توانند موارد دلخواه شما را شناسایی کنند. کلاهبردار می تواند نظرات چاپلوسانه ای ارسال کند ، شما را با قول فریب دهد و با تصاویر جعلی تحت تأثیر قرار دهد. به محض اعتماد به شخص ، کلاهبردار از شما درخواست خدمات می کند. ممکن است از شما پول خواسته شود ، با دریافت و ارسال مجدد بسته کمک بگیرید یا کار دیگری را از طرف آنها انجام دهید. این کلاهبرداری منجر به شکایت 4،467 از مرکز شکایات اینترنتی (IC3) شد که بیش از 55 میلیون دلار ضرر کرد.

تقلب های عاشقانه کارایی دارند زیرا بر احساسات شما تأثیر می گذارند. فرد معمولاً طی 24 تا 48 ساعت پس از اولین جلسه آنلاین به شما می گوید که چگونه باید کنار هم باشید و ادعا می کند که دوست دارید یا احساساتی دارید. ممکن است آنها برای ارسال هدیه از شما آدرس شما را بخواهند و در بعضی موارد ممکن است در واقع چیزی مانند گل یا نماد دیگر محبت خریداری شده با کارت اعتباری دزدیده شده دریافت کنید. با گذشت زمان ، آنها حتی ممکن است پول بخواهند تا بتوانند به شما سر بزنند یا هزینه خدمات دیگری را پرداخت کنند.

همه چیز برای من است

ناشناس بودن ملموس MUD ، 3 اتاق گفتگو و صفحه پیام با بی هویتی آشکار شبکه فیس بوک جایگزین شده است. انتخاب عکس از پروفایل ها و توضیحات “درباره من” نگاهی به “من” واقعی مورد نظر دارد و در سراسر اینترنت کامل است. شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک احساس تعلق و هویت را در یک جامعه خیالی ارائه می دهند. این جامعه نه ساکن است و نه پایدار ، همانطور که در سهولت نسبی داشتن “دوست” دیده می شود ، در حالی که جامعه دیگر با تمایل شدید به تعلق از آستانه اجتماعی عبور می کند. ایمنی ظاهری ارتباطات باید بیشتر درک شود تا اطمینان حاصل شود که اعضای این جوامع توسط نهادها و سازمان هایی که می توانند این اطلاعات را برای اهداف خود استخراج کنند ، آسیب نمی بینند. آزادی اطلاعات اخیراً نشان داد که در سال 2008 ، امنیت ملی ایالات متحده جاسوسی سایبری علنی علیه شهروندان بالقوه آمریکایی را تبلیغ و اعلام کرد که کارمندان FDNS می توانند در سایتهایی مانند فیس بوک باشند. مظنون به کلاهبرداران. استفاده از “تمایلات خودشیفتگی” برای یادگیری در مورد فعالیتهای روزمره ما. وینبرگر گزارش می دهد که “این یک مزیت بزرگ برای FDNS در نظارت بر زندگی روزمره سهامداران و نامزدهای مشکوک به کلاهبرداری است.” 4 اعتماد افرادی که حساب های فیس بوک ایجاد می کنند ممکن است بیش از حد باشد. این بی تفاوتی بیشتر مربوط به تعلق و نیاز به ارتباط اجتماعی در دنیای مجازی است که به سرعت در حال تغییر است.

اعتقادات جامعه توسط کسانی که در عادات اتفاق نظر زندگی می کنند تقویت می شود. شبکه های اجتماعی که افراد را به سمت خود جذب می کنند می توانند به طور موثری جامعه ای را که در آن حضور دارند پایدار کنند. بارزترین چارچوب های جامعه غالباً غالب ترین و مسلم ترین ایدئولوژی ها هستند: اعتقادات مذهبی ، حاکمیت ، غرور ملی و فرهنگ جوانان. ماهیت مسلم اعتقادات جامعه واضح و نگران کننده است. همانطور که بندیکت اندرسون از ناسیونالیسم فاش می کند ، “این امکان وجود دارد زیرا علی رغم نابرابری و استثمار واقعی که در همه وجود دارد ، ملت همیشه به عنوان یک دوستی عمیق و افقی دیده می شود.” آنالیز اندرسون برای مطالعه ساختار انفجاری مناسب است. از شبکه های اجتماعی ، به ویژه از طریق تأکید او بر ساخت ایدئولوژیک رفاقت. ظهور و ناپدید شدن جوامع گروه بندی خیالی آسان نیست. تأکید بر پیوند بین شبکه های اجتماعی و جامعه بسیار مهم است ، زیرا جدا کردن آنها دشوار است.

جوامع وابسته به بی ثباتی و ماهیت پویای هویت هستند. هویت در ارتباط با پوچی موجود در خود (افراد) تغییر و شکل می گیرد. عملکرد قابل مشاهده عملی متعلق به جامعه است ، توافق نامه رضایت برای زندگی در نشانه آن جامعه است. همانطور که پول می گوید ، یک ملت فقط نوعی آگاهی نیست. این نوعی خودآگاهی است. جامعه تنها در صورتی ملت است که اعضای آن خود و یکدیگر را از طریق عضویت شناسایی کنند

نمادهای یک جامعه به عنوان هویت های مرئی ساخته می شوند و به متون فرهنگی پیوست می شوند. نحوه ایجاد این پیوست به دید بیشتر و پایین بستگی دارد. شخصیت ها متناسب با هدف فعلی شما مرتب و ارائه می شوند. به عنوان مثال ، فمینیست ها می توانند با بسیج منابع فرهنگی خاص با دیگر فمینیست ها همذات پنداری کنند ، اما واقعیت واضح این است که هیچ جامعه فمینیستی واحدی وجود ندارد. هویت و اجتماع بر اهمیت تعلق تمرکز دارند. همانطور که کاوشگر ادعا می کند ،

در نظر گرفتن این تمایل به تعلق از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ، تمایلی که نمی توان آن را به عنوان خوب یا بد ، چپ یا راست طبقه بندی کرد – به طور خلاصه ، یک تمایل بدون زمینه سیاسی ثابت ، اما با فرصت ها. سیاست زیاد است. 7

این تمایل به تعلق ، غوطه وری در معنای آن با ماهیت پویا و شناور آزاد جامعه مرتبط است. فضایی را ایجاد می کند که در آن نمادهایی که توسط خود جامعه نشان داده می شوند ، جایگاه ادراکات همزمانی هستند. باید با شخصیت هایی که در شبکه توزیع و توزیع می شوند توافقاتی وجود داشته باشد که آنها شخصیت های خود را برای دیگران تصور کنند. در این مرحله ، من ، جامعه و شبکه اجتماعی در بالاترین سطح قرار داریم.

جوامع خیالی نیاز به جشن و تشویق دارند ، اما در دنیای مجازی که هویت چند وجهی است و دائماً در حال تغییر است ، آیا باید نگران کوه یخی در زیر آن باشیم؟ برای هر “دوست تحقیق” در انجمن فیس بوک ، یک آنتاگونیست ویروسی خسته وجود دارد که زمینه ها را کنترل می کند و به دنبال پروفایل ها ، صفحات و گروه ها برای استفاده است. تعداد مشخص افراد چقدر باید باشد؟ در دنیای غرق در سرقت هویت و جرایم اینترنتی ، هویت مجازی ما چقدر ایمن است و مشخصات ما چقدر قابل اعتماد هستند؟ آیا به رونالد کی نوبل ، رئیس اینترپل اعتماد خواهید کرد؟

اخیراً ، تیم پاسخ امنیت اطلاعات اینترپل دو حساب فیس بوک را باز کرده است که تلاش می کند من را به عنوان دبیرکل اینترپل معرفی کند. یکی از جاعلان استفاده از این نمایه برای بدست آوردن اطلاعات مربوط به فراریانی بود که موضوع عملیات اخیر مادون قرمز ما بودند. 8

این مثال ارز جدید هزاره را برجسته می کند: اطلاعات. چه کسی شبکه اجتماعی را کنترل می کند ، جریان اطلاعات را کنترل می کند. آنچه این ارز جدید را بسیار قدرتمند می کند ، کنترلی است که به کسانی که صاحب آن هستند ، می دهد. در حالی که مجرمان اینترنتی می توانند مسیرهای خود را پوشش دهند ، اکثر کاربران SNS چاپهای کثیف ، بزرگ ، بزرگ و گل آلود را در سراسر فضای مجازی به جا می گذارند. در واقع ، کسانی که در فضای مجازی پرواز می کنند با کسانی که می توانند فناوری را درک کرده و آن را دستکاری کنند و سپس به طور موثر شواهد را پنهان کنند ، سازگار نیستند. حتی تنظیمات حریم خصوصی نیز نمی توانند در برابر قدرت یک مجرم باهوش فناوری که می خواهد وارد سیستم شود ، مقاومت کنند. فیس بوک ، این سازمان ، مسئولیت کامل محافظت از کاربران خود را بر عهده دارد. بنابراین فیس بوک قمار هویت است و محلی است که جامعه باید به دقت تحقیق کند و بخشنامه ای را برای خوش سلیقگی و رفتار قابل قبول پیشنهاد کند.

اگر رایانه های تحت شبکه به میکروفون و بلندگو مجهز باشند ، Timbuktu Pro سرویس اینترکام را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد با یکدیگر صحبت کنند (شکل 9-28 را ببینید) وقتی کاربر از راه دور از مکان دیگری در شبکه شماره گیری می کند ، شاید استفاده از یک خط اختصاصی جایگزینی برای تلفن باشد. (اگر کاربر برای اتصال به شبکه از راه دور پرداخت کند ، مطمئناً ذخیره نمی شود).

پیام ها

تیمبوکتو پرو دو روش برای تبادل پیام در زمان واقعی ارائه می دهد. اولین مورد از طریق یک رابط اتاق گفتگوی کاملاً استاندارد است ، همانطور که در شکل 9-27 نشان داده شده است. کاربر می تواند به یک جلسه گپ اضافه شود یا یک کاربر می تواند یک کامپیوتر از راه دور را به یک جلسه گپ اضافه کند (با فرض اینکه کاربر از راه دور به آن دسترسی داشته باشد).

تقلب های عاشقانه کارایی دارند زیرا بر احساسات شما تأثیر می گذارند. فرد معمولاً طی 24 تا 48 ساعت پس از اولین جلسه آنلاین به شما می گوید که چگونه باید کنار هم باشید و ادعا می کند که دوست دارید یا احساساتی دارید. ممکن است آنها برای ارسال هدیه از شما آدرس شما را بخواهند و در بعضی موارد ممکن است در واقع چیزی مانند گل یا نماد دیگر محبت خریداری شده با کارت اعتباری دزدیده شده دریافت کنید. با گذشت زمان ، آنها حتی ممکن است پول بخواهند تا بتوانند به شما سر بزنند یا هزینه خدمات دیگری را پرداخت کنند.

تقلب های عاشقانه

کلاهبرداری های مکرر شامل نوید عشق و دوستی است. مجرم اینترنتی از اتاق های گفتگو یا سایت ها برای یافتن و عاشق شدن یک قربانی استفاده می کند. بر اساس گزارش جرایم سایبری 2012 به استثنای مردان بین 20 تا 29 سال ، زنان در هر سنی بیشتر قربانی کلاهبرداری می شوند. با جمع آوری اطلاعات در صفحه نمایه خود ، می توانید ببینید که چه کتاب هایی ، موسیقی ، فیلم و سرگرمی های دیگری که دوست دارید و علاقه مشترک را می خواهید. با استفاده از این ، پست های دیواری یا توییت هایی که ایجاد می کنید می توانند موارد دلخواه شما را شناسایی کنند. کلاهبردار می تواند نظرات چاپلوسانه ای ارسال کند ، شما را با قول فریب دهد و با تصاویر جعلی تحت تأثیر قرار دهد. به محض اعتماد به شخص ، کلاهبردار از شما درخواست خدمات می کند. ممکن است از شما پول خواسته شود ، با دریافت و ارسال مجدد بسته کمک بگیرید یا کار دیگری را از طرف آنها انجام دهید. این کلاهبرداری منجر به شکایت 4،467 از مرکز شکایات اینترنتی (IC3) شد که بیش از 55 میلیون دلار ضرر کرد.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbetroad girişbahis siteleri