مزایای استفاده از درمانی بالش امروز

[ad_1]

درمانی بالش بالش طراحی شده اند که به برخی از مرتب کردن بر اساس منافع درمانی اغلب در قالب پشتیبانی می کند. آنها می آیند در اندازه های مختلف و اشکال با طرح غذا برای همه. اکثر پزشکی تامین کنندگان حمل این نوع بالش, اما آنها همچنین می تواند به دست آمده از بهداشت حرفه ای مانند درمانگران ماساژ ارتوپدی پزشکان و کایروپراتیک ،

طراحی درمانی بالش است که اغلب در نظر گرفته شده به حمایت از بخشی از بدن. وجود دارد برخی از موارد جایی که آن می تواند به جلوگیری از آسیب ترویج استقرار صحیح و کاهش فشار است. نیز وجود دارد موارد که در آن ممکن است در نظر گرفته شده برای حمایت از یک مجروح بخشی از بدن پس از آن می تواند به درمان سریع تر است. بسیاری از آنها محکم و ساخته شده از فوم به طوری که شکل نمی توان به تغییر شکل. بالش نرم استفاده می شود برای مقاصد درمانی از آنها موفق به ارائه پشتیبانی. در واقع, آنها حتی ممکن است باعث عود به وضعیت بد.

محیط های که در آن درمانی بالش مناسب

اتاق خواب – مردم را به استفاده از درمانی بالش به منظور حفظ خواب خوب موقعیت. اغلب آنها با استفاده از آن برای حمایت از سر و گردن برای جلوگیری از آپنه خواب است. برخی از استفاده از آن برای حمایت از یک شکم باردار برای جلوگیری از این زن بازگشت از تیره و تار. گوه بالش در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بالا بردن و یا حمایت از اندام ها در خواب است.

در اطراف خانه – مردم استفاده از آن را به ارائه پشتیبانی اگر آنها نشستن در صندلی و یا برای ایجاد یک بالش برای جلوگیری از گردن فشار است. برخی از استفاده از آن برای کاهش کمر و لگن درد تسکین فشار و همچنین تشویق مردم به نشستن به راحتی. می دانیم که برخی از درمانی بالش می تواند سرد و یا گرم و بخور در اطراف گردن و یا بیش از پشت منطقه برای تسکین درد.

دفتر و ماشین – آنها با استفاده از آن به ارتقاء وضعیت خوب و به منظور افزایش ایمنی و راحتی و بهره وری.

خارج از منزل – برخی از افراد استفاده از آن در مکان هایی مانند سواحل تئاتر و رستوران ها که در آن صندلی است که معمولا کمتر از مطلوب برای کسانی که مبتلا به مشکلات اسکلتی-عضلانی و درد مزمن است.

برای شما هستند ؟

این نوع بالش بسیار خاص در طراحی خود را. آنها در واقع مناطق جداگانه برای کمر و پهلو خوابیده. و این در واقع یک عامل بسیار مهم وقتی که می آید به حفظ یک وضعیت است که کمک خواهد کرد که آرامش عضلات گردن در هر موقعیت. اگر شما در حال دروغ گفتن در کنار شما خواهد شد نیاز اضافی اینچ یا دو تا از ارتفاع به عنوان مخالف به عقب به طوری که برای جبران شانه.

از این رو این بالش حفظ یک مزیت بزرگ در تامین منافع برای هر دو موقعیت خواب در تراز صحیح نیست. این در واقع کمک به کاهش تنش در مفاصل و اعصاب و عضلات که ممکن است حساس برای کسانی که مبتلا به سطوح بالایی از ناراحتی های فیزیکی.

با درمانی گردن بالش شما می توانید در حرکت آگاهانه شیوه ای اگر شما می خواهید به تغییر موقعیت. افزایش راحتی و چیدمان مناسب نیز می تواند در تسریع بهبودی از آسیب و کمک به مقابله با وضعيتی متفاوت مسائل را برای استفاده طولانی مدت.

[ad_2]