مزایای بیمه عمر بازنشستگی

همین حق بیمه می بایست تا ۳۰ سال به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود و دارای همین بیمه در طول داشتن همین مدت می‌تواند فقط از پوشش‌های بی آلایش درمانی همین بیمه طومار به کار گیری کند. پس از پرداخت حق بیمه به مدت ۳۰ سال، شخص می‌تواند مستمری بازنشستگی اخذ کند. اصلی عقد قرارداد بازنشستگان تأمین اجتماعی حیاتی آتیه‌سازان حافظ از ابتدای آذرماه گمانه‌زنی‌ها به جهت پرداخت ۵۰ % از حق بیمه تکمیلی از سوی سازمان شروع شده هست و احتمال دارد که تأمین اجتماعی ۴۵ هزار تومان از ۹۱ هزار تومان حق بیمه بازنشستگان را بپردازد. متأسفانه در حالت اقتصادی جامعه، بازنشستگان تأمین اجتماعی از مشکلات عدیده‌ای مثل عدم اعمال مصوبه افزایش ۳۸ درصدی حقوق و دستمزد و دستمزد، معوقات بیمه‌های تکمیلی و عدم اجرای تام همسان‌سازی حقوق و دستمزد و حقوق رنج می‌برند‌. به گزارش نتورک اطلاع رسانی رویه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز، بازنشستگان اشخاص کهنسالی میباشند که جوانی خود را صرف… در مصوبه جدید، حقوق و دستمزد بازنشستگان غیر حداقلی بگیر از ۱۰ % به ۳۸ درصد ارتقاء یافت.

  • دوفوریت این لایحه در جلسه علنی مورخ ۱۷/۷/۱۴۰۱ به تصویب رسید که دارای تصمیم مورخ ۲۴ مهرماه صحن علنی مجلس، ضمن تصویب کلیات آن، به جهت اعمال بعضی تغییرات مجددا به کمیسیون برنامه و بودجه اعاده شد.
  • در همین مرحله اضطراری می باشد اسم کاربری و گذرواژه ای که در هنگام تصویب اسم در سامانه تعیین کرده اند را وارد نمایند، تا به ورقه مربوط به دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران وارد شوند.
  • حقوق خالص دریافتی من در سال نود و هفت ۱۶٫۳۷۰٫۰۰۰ ریال بوده با همین ارتقا دستمزد ها در سال ۹۸ اهمیت احتساب بیشتر شدن یک فرزند چه میزان می‌گردد .
  • ۶۰۰۰ میلیارد تومان مستمری ماهانه و ۲۰۰۰ میلیارد تومانی هزینه معالجه بایستی پرداخت و تاخیر در آن، حوادث ناگواری را به همراه دارد.
  • عجب دولت مردمی داریم 6 ماه بازنشستگان را در افزایش حقوق و دستمزد کیفر بخشید حالا نوبت رسیده به معوقات خدایا تو خود شاهد باش…
  • تامین اجتماعی ، حتی طبق گزارش مرکز پژوهش های مجلس در سال ۱۳۹۶، در ده سال نخستین زمان ۱۴۰۰، در خطر ورشکستگی احتمالی قرار دارد و مصداقش، جمعیت ۵ میلیونی مستمری بگیر ، بدهی ۲۰۰ هزار میلیاردی دولت به سازمان، کمتر نرخ ولادت در کشور ایران و کاهش محل ورود بیمه پرداز و ارتقاء جمعیت مستمری بگیر به نسبت بیمه پرداز در یک دهه آتی خواهد بود.

دیدگاه های ارسال شده بوسیله شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در وبسایت منتشر خواهد شد. پرداخت مدیون در کوتاهترین دوران ممکن و فارغ از نیاز به هیچگونه تشریفات تا مقدار 90% ارزش بازخریدی بیمه نامه. اندوخته پس‌اندازی شما در بيمه قدمت و پس‌انداز مهم پرداخت حق‌بيمه شكل گرفته و دارائی بيمه طومار شما محسوب می‌شود. در زمانه فوت بیمه شده علاوه بر سرمایه فوت ، سرمایه تشکیل یافته از محل حق بیمه در دوران فوت (سرمایه به شرط حیات) نیز به استعمال کنندگان پرداخت خواهد شد.

جدول دستمزد و مزایای  بقیه سطوح دستمزدی سال۹۸

برای اخذ اطلاعات بخش اعظم در موردفیش حقوقی مستمری بگیران در شبکه تلگرام موضوعات حقوقی کاربر شوید. کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز مهیا اند تا اصلی ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامونفیش حقوقی مستمری بگیران پاسخ دهند. در همین سطح واجب هست نام کاربری و گذرواژه ای که در زمان تصویب اسم در سامانه گزینش کرده اند را وارد نمایند، تا به صفحه مربوط به دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران وارد شوند. افراد پس از آنکه از سازمان یا این که شرکتی بازنشسته شوند ابتدایی ترین چیزی که هر ماه به آن نیاز پیدا می نمایند ریز حقوق و دستمزد و کسورات و جدول حقوق و دستمزد دریافتی و در اصطلاح به عبارتی فیش حقوق و دستمزد بازنشستگی می باشد.
بازنشستگان آن‌گاه از سی سال پرداخت سهم درمان، باز حساس دومعضل اصلی روبرو هستند؛ یکی از کسر دو % سهم معالجه در روزگار بازنشستگی و دیگری، نیاز مبرم به ثبت اسم بیمه تکمیلی که چنانچه بیمه تکمیلی نباشد، نیازهای درمانی و بهداشتی روز ها کهولت به هیچ وجه مهم بیمه اساس برآورده نمی‌شود. حقوق و دستمزد بازنشستگان را فارغ از کسر دارایی پرداخت کردیم وزیر تعاون، عمل و رفاه اجتماعی از پرداخت حقوق بازنشستگان و مطالبات مرکز ها بهداشتی و درمانی در ماه جار… به گفته وی، اصلی ارتقاء های صورت گرفته، میانگین دستمزد بازنشستگان کشوری از مبلغ ۷۹.۵۳۵.۴۶۶ ریال در نصفه اول سال ۱۴۰۱ به مبلغ ۹۲.۴۱۲.۹۸۸ ریال در مهر ماه سال روان (به طور میانگین ۱۶.۲ درصد) ترمیم یافته که افزایش‌های مربوط به عائله‌مندی و حق اولاد نیز اضافی بر آن خواهد بود.
دسته‌بندی نشده
بنا به گزارش خبر گزاری ها ، در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 25 اسفند سال 1392 نمایندگان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم مهم بند 36 این لایحه موافقت کردند که در مواد و ضابطه عبارت «انواع بیمه‌های قدمت و زندگی» جایگزین عبارت «بیمه عمر» شود . به استناد تصحیح قانون مالیات های مستقیم مصوب مجلس شورای اسلامی از سال 1393 پرداخت های مربوط به بیمه قدمت بازنشستگی پاسارگاد به وسیله بیمه گذار و بیمه شده جزو هزینه های قابل قبول محسوب می شود. پیشنهاد کارگری‌ها، ارتقاء ۵۷.۴ درصدی حداقل مستمری و سایر سطح ها میباشد که خوشبختانه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی هم نسبت به همین مساله، نگاه مثبتی دارد و موافق است. در کاغذ نو مثل شکل ذیل می توانید گزینه «ثبت نام و کمتر و ارتقا نفرات ذیل پوشش بیمه تکمیلی درمان» را تعیین کنید. از این شیوه نیز قابلیت و امکان تصویب اسم و نیز قابلیت و امکان حذف و افزایش بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری وجود خواهد داشت.
رییس سازمان برنامه و میزان دارایی در اولی چهارشنبه آذر ماه ۹۷ در حالی از ارتقاء احتمالی بیست % حقوق پرسنل دولت در سال آینده خبر می دهد که به قول خودش، سال ۹۸، بی رحمانه ترین تحریم های تاریخ جمهوری اسلامی را تجربه خوا هیم کرد و مردمان بایستی فراهم شرایط بحرانی باشند. سکاندار مدیریت ارشد همین بحران، دولت دوازدهم دانایی و امید میباشد که دو‌مین سال به دور تازه را سپری می نماید و تحت نگهداشتن تصنعی قیمت ارز و عهد و پیمان سپاری ارزی در شرایطی که سویفتی در کار نیست، شرایط صادرات و واردات را دوچندان مشقت بار کرده است. بیمه عمر سامان همین مبلغو پرداخت کنی هر ماه یا خیلی بهتر از اون سالانه یه جا پرداخت کنی طی آبادی سال بازنشستگی ای که میده خیلی خیلی بهتر از بیمه تامین اجتماعیه که پولی که میدین نمیتونین بگیرین.

حق بیمه تامین اجتماعی 1401

لذا نمایندگان مجلس باید از ثبت قوانینی که سبب خلل در جریان خدمت رسانی به جامعه بازنشستگان و بیمه شدگان می گردد دوری نمایند و اکثریت مصوبات مجلس که در تعارض بر حمایت از کارگران و بیمه شدگان بوده و می باشد و کلیه گرفتاری ها و مشکلات کشور را نباید کارگران و تامین اجتماعی حل کنند. شما نمایندگان به قسمی که خوردید بایستی پایبند باشید و همواره حامی دستمزد ملت علی الخصوص در اجرای عدالت حامی ضعفا و قشر آسیب پذیر کارگران و بازنشستگان باشید . کانون در این جلوس کرد خواستار تقویت کمیسیون آنالیز بر فرمان معالجه شد وهمچنین انعکاس مشکلات دارای در سازمان به کانون استان و کانون عالی گزارش گردد.

تصمیمات نو وزارت فعالیت به جهت کارمندان، کارگران و بازنشستگان | لغو بیمه قرارداد تکمیلی بازنشستگان اساسی بعضی مرکزها درمانی؟

اول بهمن ماه سال قبل هم خبر تصویبِ «کلیات سیاست‌های کلی تامین اجتماعی» در مجمع تشخیص مصلحت نظام، رسانه‌ای شد. کاربر هیات مدیره کانون بازنشستگان کارگری تهران، علی اکبر عیوضی از جدا بیمه تکمیلی خانواده‌‌های بازنشستگان خبر داد. به گفته او، اختیار همین عمل به اعضای هیات امنای تامین اجتماعی داده شد که در ماه گذشته مصوبه گذشته تصحیح و احکام بازنشستگان سایر سطح های براساس مصوبه شورای عالی کار اصلاح خواهد شد. بوده و مشمول بيمه تکمیلی درمان از طرف صندوق بازنشستگی کشوری می باشند و در آخرين ماه پرداخت حقوق، مبلغ بيمه تکميلي را پرداخت کرده باشند. درحال حاضر ۱۹ وزارتخانه در کشور ایران وجود دارد و شمار قابل توجهی از کارمندان مشغول به کار در ادارات و سازمان‌های مربوط به همین وزارتخانه‌ها، ذیل پوشش صندوق بازنشستگی کشوری قرار دارند. از این رو از حدود یک ماه پیش، صندوق بازنشستگی کشوری مکاتباتی را حیاتی هیات دولت انجام اعطا کرد تا مسئولیت خرید سرویس ها معالجه تکمیلی تا حد ممکن به دستگاه‌های مربوطه محول شود.
نکته‌ای که بسیاری از منتقدان ارتقاء حقوق و دستمزد کارکنان دولت به آن اشاره میکنند این می باشد که همین منابع از بودجه عمومی هزینه می‌شود. یعنی عده‌ای که کارمند بخش دولتی میباشند از این منابع بهره می برند اما کارگران کماکان حقوق و دستمزد پایه اعلام شده (۵ میلیون و ۶۰۰) هزار تومان را اخذ می‌کنند. اما این طرز ارتقاء حقوق و مبلغ حقوق و دستمزد کارمندان دولت کلیدی واکنش بعضا از نمایندگان مجلس مواجه شده است. زیرا همین مبالغ ارتقا حقوق کارمندان و بازنشستگان بخش دولتی در حالی اعلام شده که قرار وجود ندارد هیچ تغییری در دریافتی پرسنل بخش خصوصی اعمال شود. پرداخت دستمزد آبان ماه به یار معوقه مهرماه بیش از یک میلیون و ۵۷۰ هزار بازنشسته و وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری از لحظاتی پیش حساس ارسال اس ام اس از سوی خزانه صادرات آغاز شد. آیا شرایط سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۸ که سال رونق ایجاد و عرضه اولیه یکسری شرکت سازمان تامین اجتماعی در بازار بورس کشور است، دراماتیک است؟ در فصل بهار نود و هشت، عرضه نخستین شرکت سرمایه گذاری صدر تامین مهم آرم تاصیکو در بازار بورس انجام شد که از شرکت های هلدینگ شستا می باشد.

خبر اعمال حصر ورود به مرزو بوم به جهت ایرانیان مقیم کانادا صحت ندارد

بنابراین مطابق قانون کار، صادر شدن بیمه‌نامه به جهت تمامی مشاغل ضرورت داراست و عدم اعتنا به این مورد قضیه از سوی کارفرمایان نوعی تخلف محسوب می‌شود. بانک رفاه کارگران با توجه به این‌که تمامی سرمایه آن به جهت تامین اجتماعی بیمه شدگان و بازنشستگان می باشد فروش خزانه در اداره بورس سندها بهادار که اهمیت پیگیری تشکل های کارگری برای یکسری سال از فروش مستثنی شده بود متاسفانه شورای دربان آن را مغایر مهم اصل 44 دانست و معتقد هست در قبال اصل 44 بایستی واگذار گردد که همین عین بی عدالتی است. ما نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران مهم هرگونه واگذاری خزانه رفاه به غیر قویاً مخالف بوده و بانک رفاه کارگران خط قرمز رنگ بازنشستگان و بیمه شدگان است از رده معظم رهبری و اعضای شورای نگهبان می خواهیم اموالی که وابسته به مردمان و بیمه شدگان و بازنشستگان هست جلوگیری و بانک رفاه کارگران را از دیگر بانکها بیمه تکمیلی مستثنی نمایند. ۲۵تیر ماه سالروز سازمان تامین اجتماعی را به رئیس ادله سازمان و همگی مدیران میانی و کارکنان تلاشگر سازمان و هم یکایک بیمه شدگان و بازنشستگان و مستمری بگیران تهنیت عرض می نماییم. در اجرای تبصره ۳۹ ضابطه دارایی سال ۱۳۳۸ کل سرزمین و هم ماده ۳۸ قانون تأمین اجتماعی، خزانه رفاه کارگران اصلی هدف ارائه خدمات بانکی در سراسر کشور و به جهت تأمین مسکن کارگران و تسهیل امور بانکی داخلی و خارجی و همینطور در رشته‌های تولیدی و انجام معاملات غیرمنقول در خدمت اقتصاد سرزمین اصلی سرمایه اولیه ۴۰۰ میلیون ریال از محل منابع سازمان تأمین اجتماعی تأسیس و در سال ۱۳۴۰ آغاز به کار کرد. محمدی اصلی بیان این‌که صرفا استراتژی عدالت اجرای قانون هست و از طرف دیگر سازمان تامین اجتماعی حساس دقت به اینکه قطع از دولت است، نباید زیر بارمصوبه ارتقا آبادی درصدی حقوق و دستمزد بازنشستگان می‌رفت.

صعود تیم دیدنی به بدور بعدی جام جهانی قطر

چنان‌چه بیمه‌شده‌ای حداکثر کاسه مدت ۲ ماه پس از طی مقطع سربازی به محل کار خویش بازگردد البته کارفرما از به‌کارگیری دوباره او خودداری کند، حیاتی احراز بقیه حالت می‌تواند از مقرری بیمه بیکاری استعمال کند. کسانی که در زمره صاحبان حرفه و شغل ها آزاد و بیمه شدگان اختیاری قرار می‌گیرند مشمول بیمه بیکاری نیستند. ممکن است در کوتاه‌مدت، سرمایه‌گذاری در بانک‌ها به حیث جذاب‌تر باشد، ولی به جهت این‌کار می بایست در در آغاز مبلغ بخش اعظمی را در بانک سرمایه‌گذاری کنید تا بیمه تکمیلی سود قابل‌توجهی را به دست بیاورید. پس از افزایش اعتراضات مردم چین به سیاست‌های به صفر رساندن کووید 19 به وسیله دولت کمونیست، شاخص بازارها در همین مرزوبوم سقوط کرد. در پی کاهش درخواست‌کردن توسط همین کشور، شاخص بازارهای جهانی، از جمله بها نفت نیز با افت مواجه شد. ارائه سرویس ها منحصر به فرد بیمه مکمل درمان در قالـب طـرح‌های متنـوع تجمیعی و یا مرحله‌ای ( سرویس ها بستری، سرویس ها پاراکلیـنیکی، خدمات دندانپزشکی و…) ویژه شاغلان و بازنشستگان شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف.
در همین نوشته صفر تا صد نرخ بیمه آزاد و اختیاری 1401 و حق بیمه 1401 برا کارگران و مشاغل آزاد را تحلیل کرده ایم. من اهمیت ۳۰ سال سابقه , بازنشسته سال ۱۳۷۵ هستم و ۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان حقوق و دستمزد میگیریم البته همکار نیز جایگاه خودم سال ۱۴۰۰ بازنشسته شده دارای ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان ، چرا بایستی اینقدر اختلاف حقوق دربین بازنشستگان قدیم و نو وجود داشته باشد؟! همه منابع سازمان تامین اجتماعی از حیث رسمی و فقهی وابسته به بیمه شدگان و بازنشستگان می باشد و اموال سازمان حق الناس است نه بیت المال . خواهشمند میباشد حساس دقت خبر استانی به حساسیت موضوع و فشارهای و اعتراض مکرر بازنشستگان و مستمری بگیران فرمان فرمایید وقت ملاقات مشخص و معلوم و روز و ساعت ملاقات را به کانون بازنشستگان استان تهران اعلام فرمائید. کمیته حقوق و مستمری های بازنشستگان استان تهران بر حیث نمودن رقم سبد معیشت که توسط شورای خوب عمل مشخص و معلوم می گردد و تورم واقعی که بوسیله خزانه مرکزی اعلام می گردد و تورم عقب ما‌نده سالیان متمادی در مقطع نزاع و تحریم وخط فقر و غیره و ارتقا سرسام آور مایحتاج روزمره کالاهای ضروری در افزایش مستمری سال 1400 را دارند.
علارغم این که قانون الزام معالجه همگی بیماران تامین اجتماعی در بیمارستان ها و درمانگاه های ملکی سازمان باید به رخ بدون پول انجام پذیرد ولی به جهت ناتوانی تامین اجتماعی در سرویس ها درمانی مناسب به بازنشستگان و مستمری بگیران در مرکز ها ملکی و کاهش 70قلم دارو از بیمه به بدون چاره کانون عالی بازنشستگان مرز و بوم بدن به بستن قرارداد بیمه تکمیلی جهت ارائه سرویس ها درمانی نموده است. قانون الزام حق قانونی بیمه شدگان و بازنشستگان و مستمری بگیران است اما اجرا نمیگردد. آنگاه آقای بیات رئیس کانون خوب میهن ضمن حمایت از کمیته استانی مستمریها گزارشی از پیگیریهای کارهای مشقت بار ضرروزیان آور و همسان سازی دستمزد و پیگیری ارتقا مستمری سال 99 به کمیته ارائه دادند. به گزارش ایلنا به نقل از اداره تمام ارتباط ها عمومی سازمان تامین اجتماعی، بر پایه قرارداد منعقده دربین کانون خوب بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و کمپانی بیمه آتیه سازان حافظ، حق بیمه تکمیلی معالجه از تاریخ یکم آذرماه سال جاری لغایت سی ام آبان ماه سال ۹۹، برای هر نفر ماهانه ۴۴ هزار تومان… در شکل فوت بیمه شده در عصر انتظار تمام حق بیمه پرداختی رجوع داده می شود. تعهد بیمه گر از چهارمین روز بستری شدن بیمه شده در بیمارستان آغاز و به مدت ۹۰روز ادامه خواهد یافت. می‌توانید پرسش ها مالی و مالیاتی خود را در سالن پرسش و پاسخ حسابنو مطرح نمایید، کارشناسان ما در کوتاهترین روزگار ممکن، پاسخگوی سوال ها شما خواهند بود. مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های متعدد در زمان های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد حیث داشته باشد. از طریق لینک های سریع تحت به دیگر بخش‌های خبری در خصوص دستمزد و حقوق دسترسی پیدا کنید. میرکاظمی اظهار امیدواری کرد که مجلس مراعات اضطراری را داشته باشد چون آنچه در دولت به جهت دارایی بسته می شود، اهمیت نظم و یکپارچگی هست و نباید دچار قسمتی نگری و سلیقه های سیاسی و منتخب شود. به جهت اخذ خدمت از طرز پنجره ملی سرویس ها دولت هوشمند روی کلید کلیک کنید. شخصی که از مستمری ازکارافتادگی جزئی به کار گیری میکند به طور همزمان می‌تواند از مقرری بیمه بیکاری هم بهره‌مند شود. با این روند، چنانچه دست‌کم مزد سال ۹۸، ۲۰ تا ۳۰ درصد بیش تر از دستکم مزد سال ۹۷ تعیین شود، کارگران اهمیت دستکم مزد یک میلیون و سیصد هزار تومانی تا یک میلیون و پانصد هزار تومانی یار خواهند شد که حدقل عیدی سال ۹۸ را به دو میلیون و ششصد هزار تومان تا سه میلیون تومان ارتقاء می دهد. طبق قانون عمل تصویب شده سال ۷۰ مجلس شورای اسلامی، دست‌کم عیدی کارگران، ۲ برابر حداقل دستمزد پایه و حداکثر عبدی به شرطی که از مصوبه قانون فعالیت بیش تر نشود، ۳ برابر اساس دستمزد است. در سال ۹۷، مبنا سنوات کارگران قرارداد موقت و دائم مشمول قانون فعالیت اهمیت بیش از ۱۲ ماه سابقه کار، مثل سال ۹۶ روزمره ۱۷۰۰ تومان بود. سرسختی نمایندگان کارگری نسبت به تصویب افزایش ۱۹.۵ درصدی حداقل مزد کارگران در سال ۱۳۹۷ به نسبت سال ۱۳۹۶ را دار وامدار عملکرد مداوم در شورای عالی فعالیت می دانند. به جهت همین که تنها بر روی یک صندوق سرمایه گذاری نکرده باشید، از خدمات بیمه قدمت به کار گیری کنید. پرتفویی در بورس ایران تشکیل دیتا و اصول سرمایه گذاری در بورس را یاد بگیرید تا ۲۰ سال آینده، فقط محل اتکای شما، مستمری ماهانه سازمان تامین اجتماعی ورشکسته یا این که غیر ورشکسته نباشد.

نرخ بیمه آزاد و اختیاری 1401 بر مبنا آنچه دولت در لایحه بودجه قرار داده، مقدار ارتقا سن بازنشستگی دو سال می باشد و آنالیز مستمری بر حسب ۳ سال آخر خدمت خواهد بود. مدت بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد برای پرداخت اقساط حق بیمه قدمت و تشکیل سرمایه و سود بیمه قدمت حداقل 3 و حداکثر 30 سال تعیین شده است. ولی ذی نفع بیمه قدمت پاسارگاد در شکل فوت بیمه شده می تواند تا 6 نفر نیز افزایش یابد.
به گفته صادقی، یک میلیون و ۲۲۵ هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی دست کم بگیر میباشند و یک میلیون ۵۰۰ هزار نفر متوسط‌بگیر هستند. از عده متوسط‌بگیران، تنها ۶۰۰هزار نفر میباشند که ۷ تا ۱۰ میلیون تومان اخذ می‌کنند و ۲۲۷ هزار نفر سقف می‌گیرند. بر این اساس، مصوبه شورای‌عالی فعالیت در ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ حداقل دریافتی کارگران برای سال ۱۴۰۱ به مبلغ پنج میلیون و ۵۸۰ هزار تومان در ماه رسید از این رو نباید بازنشستگان کمتر از همین حقوق می‌گرفتند. البته ناگفته نماند که تنها ۷ درصد از ۳۰ درصد حق بیمه را نیروی کار از حقوق خویش پرداخت می‌نماید و ۲۳ % مانده برعهده کارفرما است. افراد خویش‌فرما برای عضویت در بیمه تامین اجتماعی می بایست حق بیمه ۲۷ درصدی به صورت ماهانه به همین سازمان بپردازند.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıElf Bar 5000hipercasino bedava bonusaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleri