معرفی جدیدترین و بهترین سریال های خارجی (آپدیت شد)

فیلم شنای پروانه به نویسندگی محمد کارت، حسین دوماری و پدرام پورامیری، کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی میباشد که سال 1398 تولید شده است. جک و ربکا زوج جوانی هستند که در پترزبورگ منتظر به دنیا آمدن سهقلویشان میباشند. داستان این فیلم با ازدواج «رویا» و «ارژنگ صنوبر» آغاز میشود و در مسیر زندگی مشترکشان ماجراهایی برای آنها به وقوع میپیوندد. ماجرا در ده سال پس از ظهور هیبریدها آغاز میشود؛ زمانی که کودکانی نیمهانسان و نیمهحیوان متولد شده و اکنون توسط انسانها مورد ترس و شکار قرار گرفتهاند. اربابان زمان موجوداتی بودند که متخصص سفرهای زمانی شدند. اما زمانی که سرنوشت او را به سمت یک جادوگر قدرتمند و یک شاهزاده جوان با یک راز بسیار خطرناک میکشاند، این سه باید یاد بگیرند تا با یکدیگر از این سرزمینی که هر روز خطرناکتر میشود، عبور کنند. البته ماجرای اصلی درباره یک نیمهانسان-نیمهگوزن بهنام گاس است که با یک انسان سرگردان و بزرگسال بهنام جپرد دوست میشود و ماجراجویی خطرناکی را آغاز میکند تا گاس ریشههای خودش را پیدا کند. فیلم مانیفست درباره پرواز ۸۲۸ از جامائیکا به مقصد نیویورک است که ناگهان از روی رادار محو میشود و زمانیکه فرود میآید، بیش از ۵ سال و شش ماه از زمان آغاز پروازشان گذشته و سرنشینان باید با عواقب این تغییر زمان کنار بیایند.

سریال نیروی اهریمنی او (His Dark Materials) زندگی یک نوجوان بیسرپرست به نام ا لیرا، یتیم جوان از دنیای متناوب، در یک کالج در آکسفورد در کنار دانشمندان میماند. این سریال دربارهی مسافری مرموز با ماشین زمان مخصوص خود به نام دکتر (The Doctor) است. پس از اینکه تیم کونو، همسایه ظاهرا تنها و منفور ساختمان خودکشی میکند، حالا این سه همسایه غریبه قرار است این موضوع را اثبات کنند که تیم کونو نهتنها خودکشی نکرده، بلکه به قتل رسیده است و این موضوع زمینهساز ساخت یک پادکست جنایی در مورد قتل مرموز ساختمان آرکونیا است. اینکه جن از ابتدا با برنامه به چالز هیدن ساویج نزدیک شده یا اتفاقی متوجه برنامه او و الیور و میبل شده مشخص نیست، اما پس از اینکه او متوجه شد آنها به مرگ تیم کونو مشکوک هستند، تصمیم میگیرد تا رابطه نزدیکتری با چارلز داشته باشد و حتی خود را بخشی از برنامه پادکست کند. اجرای این برنامه جذاب را پژمان جمشیدی بر عهده دارد . امیدواریم با دیدن این فیلم نهایت لذت را برده باشید..کاران مووی…

در نهایت آنها را به همراه گروه دیگری از بازماندگان پیدا میکند. واقعا هم شاید هیچ شبکهی دیگری به جز نتفلیکس، ریسک ساخت چنین اثری را برعهده نمیگرفت. حالا اینقدر هم یونیورسال را تحسین نکنید. در پایان سریال دیدیم که چارلز، الیور و میبل در حال جشن گرفتن هستند و در ادامه میبل به خانه خاله خود میرود که در آن شاهد مرگ بانی هستیم.نکته جالب ماجرا این است که میبل به شوخی به قتل بانی اشاره کرده بود و حالا جسد خونی او روی میبل افتاده و میبل غرق در خون است. فارگو ، نام سریالی جنایی و غمانگیز میباشد که توسط نوآ هاولی ساخته شده است. تمامی خدمات و محتوای رسانه آوا فیلم حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از سازمان صوت و تصویر فراگیر میباشد و فعالیت های سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. این فیلم به همراه نسخه سانسور شده میباشد و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با قوانین اسلامی ندارد. داشتن زمان بندی سریال های جدید یکی از ویژگی های خاص این وبسایت هست.

خلاصه داستان : سریال خارجی دیدن ، در آینده ای دور از انتظار، نسل بشر قدرت بینایی خود را از دست داده اند و جامعه باید راهی جدید برای ساختن، تعامل با یکدیگر، شکار و بقا پیدا کند. خلاصه داستان: حماسه پیچیده ای از انسانها که در سیارات سراسر کهکشان پراکنده اند و همه تحت حاکمیت امپراتوری کهکشانی ها زندگی می کنند… خلاصه داستان: این داستان حول محور Karthik می چرخد، یک مرد تاجر که در عشق با خیانت روبرو می شود… یک تریلر جنایی خشن و بامزه دیگر که تارانتینو آن را «داستان عامهپسند» مینامید. سریال یک کمدی سیاه بامزه است و فصل دومش همه چیز را بهتر و بامزهتر کرده. شاید در نگاه اول همه چیز عادی بهنظر برسد، اما از همان ابتدا خود سریال به نحوی فاش کرد او احتمالا قاتل واقعی سریال است. حتی با اینکه جن بارها رد خود را پاک کرده بود، اما درنهایت یک اشتباه باعث لو رفتنش شد.البته جا گذاشتن پاککننده ساز باسون در خانه تیم کونو که طی قسمتهای مختلف اولیور و میبل نمیدانستند چیست، شاید دلیل لو رفتن جن باشد. درواقع دعوای تدی با زوئی باعث شد تا او از ساختمان سقوط کند و با اینکه او به عمد این کار را نکرده بود، اما متوجه میشویم که تیم کونو واقعا صحنه را دیده است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت دانلود فیلم سینمایی دینامیت.

ایندکسر