معرفی کامل پکیج محاسبات شیمی حرف آخر استاد عبدالرضا منتظری

ما در مورد کسری حساب داوطلب اطلاعاتی کسب کردیم. همچنین ، 80٪ فرآیند هنگام حل مسائل استوکیومتری ، هنگام استفاده از اسید یا محلول ، یا در محلول هایی مانند ضبط برخورد ، تعادل ، چرخش خال رخ می دهد. خوشبختانه پرونده به مرحله حسابی منتقل شده است ، اما شما برای هر آزمایش شیمیایی فقط یک دقیقه وقت دارید.

یک سوال: آیا می توانید با تمام مراحل ذکر شده در آزمون مسئله جواب دهید و محاسبات را در یک دقیقه کامل کنید؟

این آخرین کلمه برای کمک به داوطلبان است. در شیمی پایان زندگی می فهمید که دیگر نیازی به وارد کردن واکنش و تعادل برای حل مشکلات الگوی خال نیستید و کیسه توسط بسته شمارش پایان صحبت که سوالات را نیز حل می کند ، تسهیل می شود. شیمی بگیرید. البته این چگونه ممکن است؟

فقط کسانی که از حرف آخر در تولید استفاده کرده اند ، و همچنین فرمول عربی و ترجمه بدون کلمه ، درک خواهند کرد که با نگاهی به مجموعه شرعیات حاوی 14 عنوان تمرین و فیلم ، می توان محاسبات شیمیایی حرف آخر را حذف کرد . با حل بحث در انتهای بسته ، لذت حل سوالات پیچیده را در کمتر از 10 ثانیه تجربه کنید. این گروه توسط معلمان عبدالرضا منتظری و احسان صیاد تدریس می شود.

در زیر می توانید محاسبات سریع حرف آخر را مشاهده کنید که دارای تخفیف ویژه هستند.

ویژگی های آموزش استاد منتظری در بسته محاسبه حرف آخر:

در پکیج محاسبات حرف آخر ، فقط با استفاده از 4 الگو می توانید محاسبات را به سبک جدید یاد بگیرید ، روشی که در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و مبدع حرف آخر است.

ما محاسبات را عمدتا در ریاضیات ، فیزیک و شیمی می بینیم. در ریاضیات ، موضوع احتمال کل و مشتق ، در فیزیک ، فصل های نوسان و آشنایی با فیزیک اتمی و هسته ای و همچنین فصل دما و گرما ، محاسبات سنگینی دارند ، اما وحشتناک ترین سواالات محاسباتی را در شیمی می بینیم و نتیجه آن کاهش آمار است. داوطلبان به سوالات شیمی پاسخ می دهند. در بسته محاسبه حرف آخر ، نحوه انجام محاسبات در 4 مرحله به شما آموزش داده می شود و با استفاده از 4 الگو می توانید کسری وحشتناک ایجاد کنید که صورت و مخرج آن همه اعداد اعشاری باشد و ساده سازی آنها نیز امکان پذیر است. در یک چشم به هم زدن ، تبدیل آن به کسری که صورت و مخرج آن فقط یک عدد دارد ، غیرممکن است. مثل مثل جادوی اجی مجی است …

اما این محصول نه تنها آموزشی است ، بلکه در هر مرحله از تمام تستهای ده سال آخر کنکور از مبحث محاسبات مربوط به شیمی ، ریاضیات ، فیزیک کاملاً انتخاب شده و با روشهای آموزش داده شده حل شده است ، و در فرم این بسته ، بزرگترین بانک آزمون شما همچنین حل خواهد شد.

در ادامه می توانید فیزیک کنکور حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

سرانجام ، چگونه برای محاسبات سریع برنامه ریزی می کنید؟

با توجه به اینکه حساب یک درس و موضوع اصلی نیست ، اما باید آن را آموخت ، بنابراین نیاز به یک برنامه ریزی هوشمند دارد که در کنار سایر دروس مطالعه می شود و همچنین زمان می برد.

این وظیفه به عهده مشاوران حرف آخر است که در قالب تشکیل پرونده برای هر داوطلب به صورت جداگانه ، اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنند و از آنها برای آموزش نحوه استفاده از بسته محاسبه به داوطلب استفاده می کنند و آنها همچنین داوطلب با برنامه های زمانی و حجم کاملا شخصی. در ادامه می توانید مجموعه آجی مجی را نیز مشاهده کنید.

در ادامه می توانید مقاله مربوط به رتبه لازم برای دندانپزشکی را هم مطالعه کنید.

چرا باید پکیج محاسبات حرف آخر تهیه شود؟

شما متوجه شدید که محاسبات در درس شیمی چقدر می تواند مشکل آفرین باشد و با استفاده از بسته محاسبات شیمی ، زمان پاسخگویی به سنگین ترین آزمون محاسباتی حدود 5 ثانیه خواهد بود و زمان زیادی برای شما صرفه جویی می شود. اگر می خواهید این اتفاق بیفتد ، بسته محاسبه حرف آخر همه این ویژگی ها را برای شما فراهم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>