مچ بند فشار خون ورزش

مباحث:
نظارت بر ضربان قلب

تنفس را کنترل می کند

مچ بند هوشمندی کالری سوخته

مشاهده سطح آمادگی قلبی

مچ بند هوشمندی خواب

زنگ خاموش

مانند تلفن خود هوشمند هستید

این پست رو به اشتراک بگذارید
هر یک از ما اهداف تناسب اندام را تعیین می کنیم و برای رسیدن به آنها ، ما در کارهای روزمره خود تغییراتی ایجاد می کنیم. این می تواند از جمله سبزیجات در رژیم غذایی ما ، پیاده روی یا دویدن باشد. مجموعه ای از دستگاه های مچ بند هوشمندی تناسب اندام وجود دارند که به مچ بند هوشمندی فعالیت های روزانه شما کمک می کنند. متداول ترین دستگاه ها مچ بند هوشمند ها و مچ بند هوشمندهای بدنسازی هستند . برخی افراد دوست دارند از آنها به عنوان لوازم جانبی گوشی های هوشمند استفاده کنند ، در حالی که برخی دیگر به دنبال پیشرفته ترین ها برای پیگیری سلامت خود هستند.

علاوه بر این ، نظارت بر سلامتی ، مچ بند هوشمندهای تناسب اندام همچنین شما را با ویژگی های جالب آنها انگیزه می بخشد. این راهنما از جالب ترین فعالیت ها و آماری که مچ بند هوشمندهای تناسب اندام می توانند بر آن نظارت داشته باشند ، به شما یاد می دهد. از این گذشته ، انتخاب مچ بند هوشمندهای مناسب تناسب اندام فقط به نیازهای شما و شیوه زندگی شما بستگی دارد.

نظارت بر ضربان قلب

ویژگی نظارت بر ضربان قلب این روزها تقریباً در هر گروه تناسب اندام یافت می شود. این بینش روشنی در مورد کارهای روزمره و تمرینات شما ایجاد می کند. برخی از آخرین مچ بند هوشمند های بدنسازی مانند Fitbit Alta HR جزئیات دقیق در مورد هر فعالیتی که انجام می دهید ارائه می دهند.

تنفس را کنترل می کند
برخی از مچ بند هوشمندهای بدنسازی به شما کمک می کنند تا آرام ، سالم و تمرکز بیشتری در انجام کارها داشته باشید. هر جلسه تنفس در داخل و خارج بدن به شما اجازه می دهد تا به طور مؤثر عمل کند. ما تمایل داریم که از تنفس خوب و عمیق و مچ بند هوشمندهایی مانند Garmin VivoSmart 3 و Fitbit Charge 2 تغییرات ضرب و شتم از ضربان قلب ضبط شده خود را نادیده بگیریم و به تعیین سرعت تنفس راحت کمک می کنیم.

هر بار که فعالیت “جلسات Breathing” را روشن می کنید و یک تایمر تنظیم می کنید ، گروه ارتعاش می کند و روند استنشاق و بازدم خود را تراز می کند. این به شما کمک می کند تا نفس تان در ریتم بیشتر شود.

مچ بند هوشمندی کالری سوخته

بسته به اینکه روز به روز چقدر سخت کار می کنید ، مقداری کالری سوخته را دریافت می کنید. هرچه کالری بیشتری بسوزانید ، در حفظ عملکردهای حیاتی بدن مفید است. این همچنین یک روش سریعتر و آسان تر برای حفظ وزن شما است. Amzer FitZer کا و Fitbit شارژ 2 نمونه های خوبی از گروههای تناسب اندام است که تلاش های کمک به پیگیری شما را برای سوزاندن کالری هستند.

مشاهده سطح آمادگی قلبی

آغوش مناسب ID115HR و Fitbit شارژ 2 دارای ویژگی های قلب تناسب اندام. این میزان اکسیژن مورد استفاده بدن را هنگام انجام فعالیتهای مختلف محاسبه می کند. این به شما می گوید که چگونه ریه ها ، قلب و سایر اندام های شما از اکسیژن برای عملکرد استفاده می کنند. نمره بالاتر ، عملکرد قلبی عروقی خود را بهتر کنید.

مچ بند هوشمندی خواب

کیفیت خواب تأثیر مستقیمی بر روحیه و سلامتی شما دارد. چندین مچ بند هوشمند بدنسازی نظیر Misfit Ray S501BM0BZ مدت زمان خواب و کیفیت شما را کنترل می کند. برخی از ارائه های جدید دارای ویژگی مچ بند هوشمندی خواب هستند ، که ثبت می کند چقدر می خوابید و حتی به شما امکان می دهد مراحل خواب را مرور کنید. این به شما امکان می دهد تا زمان خواب خود را برنامه ریزی کرده و مجدداً مسیر خود را پیگیری کنید.

مچ بند فشار خون

زنگ خاموش

هیچ یک از ما دوست نداریم خواب خود را با صدای زنگ بلند و پر سر و صدا خراب کنیم. Thrumm مناسب 2 TF2FBB01 و Xiaomi در مچ بند هوشمند 3 HRX نسخه MGW4027IN تنها دو نمونه از مچ بند هوشمند تناسب اندام با ویژگی های زنگ وزوز است. به کمک این ویژگی ، مچ بند هوشمند شما به جای تن های زنگ زده ، ارتعاش آرام شما را از خواب بیدار می کند.

مانند تلفن خود هوشمند هستید
تعداد فزاینده ای از مچ بند هوشمند های بدنسازی می توانند کارهای بیشتری انجام دهند. علاوه بر این فقط پیگیری پیاده روی و دویدن ، چندین فعالیت دیگر مانند پیاده روی ، دوچرخه سواری ، یوگا نیز وجود دارد که یک گروه بدنسازی می تواند آن را پیگیری کند. تمام این فعالیت ها به فعالیت های روزانه شما اضافه می شود.

این همه چیز نیست ، مچ بند هوشمند تناسب اندام را می توان با تلفن ها همگام سازی کرد. با کمک این ویژگی ، هنگام تماس ، پیام های متنی یا حتی اعلان های رسانه های اجتماعی به شما اطلاع داده می شود. آنها همچنین هشدارهای مهم تقویم را به شما یادآوری می کنند ، حتی اگر تلفن شما با شما نباشد. این ویژگی در برخی از مچ بند هوشمندهای بدنسازی است که ویژگی های موجود در تلفن های هوشمند را ارائه می دهد.

همانطور که گفتیم ، گرفتن یک گروه تناسب اندام به سبک زندگی فعال شما بستگی دارد. مچ بند هوشمندهای بدنسازی نه تنها برای مچ بند هوشمندی فعالیتهای روزانه بلکه به منظور ترغیب و انگیزه شما برای حفظ تناسب اندام. اکثر این فعالیت ها به طور قطع باعث می شود تا شما فعال بمانید و کل روز را درگیر خود کنید. تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که وقت را از برنامه شلوغ خود پیدا کنید و شروع به ورزش کنید.

تناسب اندام – همه چیز در مورد ویژگی های مچ بند هوشمندی آنها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>