میلگرد روکش شده با اپوکسی

میلگرد روکش دار اپوکسی که به آن میلگرد سبز نیز گفته می شود ، در بتن در معرض شرایط خوردگی استفاده می شود. اینها ممکن است شامل قرار گرفتن در معرض نمک های نمک زدایی یا محیط های دریایی باشد. میلگرد روکش شده با اپوکسی یا میلگرد مقاوم در برابر خوردگی در ساختارهای زیر استفاده می شود:

پل ها
ساختارهای پارکینگ
پیاده رو
سازه های دریایی
کار تعمیر
میلگرد روکش دار اپوکسی یا میلگرد مقاوم در برابر خوردگی به جای میله های تقویت کننده معمولی برای تقویت بتن و محافظت در برابر خوردگی استفاده می شود. روکش اپوکسی قبل از حمل و نقل در کارخانه به فولاد اعمال می شود تا از مقاومت در برابر خوردگی اطمینان حاصل شود. میله های تقویت شده با فولاد با روکش اپوکسی (میلگرد) ممکن است در هر بتن که در معرض شرایط خوردگی باشد استفاده شود. اینها ممکن است شامل قرار گرفتن در معرض نمکهای نمک زدایی یا آبهای دریایی باشد.

ASTM A775 را برای مشخصات میلگرد پوشش داده شده با اپوکسی بارگیری کنید ، به گروه علاقه Epoxy مراجعه کنید یا درخواستی از پیشنهادات راه حل های هریس برای همه نوار تقویت شده فولادی با روکش اپوکسی یا نیازهای میلگرد مقاوم به خوردگی خود داشته باشید.

لیست ما از تأسیسات پوشش Epoxy Certified CRSI را مشاهده کنید

راه حل های تامین هریس میلگرد عمده فروشی را به مشاغل مختلف در سراسر ایالات متحده میله تقویت کننده یا میلگرد ، نوار فولادی رایج است که نورد گرم است و به طور گسترده در صنعت ساخت و ساز ، به ویژه برای تقویت بتن استفاده می شود. میلگردهای فلزی بیشتر به عنوان وسیله ای برای کشش بتن و سایر سازه های سنگ تراشی مورد استفاده قرار می گیرد تا به بتن در حالت فشرده شده کمک کند. بتن ماده ای است که از نظر فشرده سازی بسیار قوی است اما عملاً بدون استحکام در تنش. برای جبران این عدم تعادل در رفتار دال بتونی ، نوار تقویتی در آن ریخته می شود تا بارهای کششی را تحمل کند. قیمت میلگرد

نوار آرماتور فولادی یا بتونی مشترک با پشته های سنگین برای کمک به اتصال آرماتور به بتن به صورت مکانیکی تهیه می شود – این معمولاً به عنوان نوار تغییر شکل یافته شناخته می شود.

Harris Supply Solutions طیف گسترده ای از اندازه ها ، نمرات و ریزگردها از جمله میلگرد سیاه ، میلگرد روکش شده با اپوکسی و میلگرد ساختگی را در اختیار شما قرار می دهد. ما متعهد هستیم که در صورت نیاز به آنچه مشتریان ما نیاز دارند ، داشته باشیم. ما به عنوان یک شرکت تابعه Nucor از طریق Nucor Trading می توانیم در سراسر ایالات متحده و در صورت لزوم بین المللی به میلگرد مجدد بپردازیم. ما می توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید ، پیدا کنید ، هرچه که باشد.

امروز با راه حل های تامین هریس شروع کنید!