نقشه های جدید بحثی را در مورد مناطق اکثریت برانگیخته است


دیترویت (AP) – آدام هولیر یک ستوان در نیروهای ذخیره ارتش، یک چترباز متولد دیترویت، یک دموکرات و یک مرد سیاهپوست است. او همچنین یک سناتور ایالتی است که نماینده اکثریت سیاه‌پوستان است که تا شمال شرقی یک شهر زادگاهی که از نظر اقتصادی آسیب دیده و پایدار است، گسترش می‌یابد. هولیر استدلال می کند که این توده بحرانی رای دهندگان سیاهپوست فرصتی را برای انتخاب شدن و رای دادن به افرادی که مدت ها توسط نظام سیاسی نادیده گرفته شده اند را تضمین می کند.

ربکا شتلا وکیلی است که خود را مستقل و یک زن سفید پوست توصیف می کند که ریاست کمیسیون جدید توزیع مجدد شهروندان مستقل میشیگان را بر عهده دارد. کار او ترسیم مجدد صفوف قوه مقننه برای تشویق رقابت بیشتر احزاب در ایالتی است که جمهوری خواهان برای دهه ها بر قوه مقننه تسلط داشته اند. شتلا و دیگر کمیسران می‌گویند یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار و توانمندسازی رأی‌دهندگان اقلیت، قرار دادن برخی از محله‌های اکثریت سیاه‌پوست در منطقه هولیر در جای دیگری است که بتوانند در رهبری میشیگان نقش بیشتری داشته باشند.

برای دومین سنای هولیر، این بدان معناست که برخی از محله‌های دیترویت به محله‌های عمدتاً سفیدپوستان پیوند زده می‌شوند و مقر خود در سراسر جاده هشت مایلی، مرز بدنام بین دیترویت و اولین حلقه‌های آن، عمدتاً حومه‌های سفیدپوست، گسترش خواهد یافت. جمعیت رای‌دهندگان سیاهپوست به 42 درصد کاهش خواهد یافت.

هالیر، مانند سایر قانونگذاران سیاه پوست، خشمگین است و می گوید این اقدام مقامات منتخب سیاه پوست را تهدید می کند. هولیر می‌گوید: «به طور کلی سیاه‌پوستان به سیاه‌پوستان و سفیدپوستان به سفیدپوستان رأی می‌دهند. “این فقط یک واقعیت است. به من هیچ ربطی ندارد. کارت هایی بکشید که اکثر جوامع سیاه پوست می توانند برنده شوند.

این که آیا حق با هالیر است در قلب بحث داغ در مورد چگونگی اطمینان از اینکه جوامع اقلیت نژادی و قومی می توانند مقامات انتخابی خود را انتخاب کنند، قرار دارد. نبرد پیچیده و ناپایدار است – مانند بسیاری از فرآیندهای تغییر مسیر که یک بار در دهه اتفاق می افتد. اما مخاطرات روشن است: سیاه‌پوستان، لاتین‌تبارها و آسیایی‌آمریکایی‌ها در مجالس قانون‌گذاری ایالتی کمتر حضور دارند.

برای چندین دهه، راهبردی که به طور گسترده پذیرفته شده بود، گروه بندی رای دهندگان سیاه پوست برای تشکیل اکثریت در مجلس ایالتی یا ناحیه کنگره بود. این اصل در قانون حقوق رای فدرال گنجانده شده است، که مستلزم ایجاد حوزه‌هایی با اکثریت یا اکثریت سیاه‌پوستان – یا دیگر گروه‌های نژادی یا قومیتی اقلیت – رای‌دهندگان در مکان‌هایی است که سفیدپوستان سابقه ممانعت از انتخاب نمایندگان منتخب خود را دارند.

این استراتژی توسط سیاست چریکی تقویت شد. جمهوری خواهان از جذب مناطقی با تعداد زیادی رای دهنده سیاه پوست خوشحال هستند زیرا رای دهندگان سیاه پوست بر دموکرات ها غالب هستند. نتیجه این بود که دموکرات‌ها را تنها در چند شهرستان جمع کرد و سایر بخش‌های ایالت را امن‌تر از جمهوری‌خواهان کرد.

اما سیاست از زمان تصویب این قانون در سال 1965 به طرز چشمگیری تغییر کرده است. اکنون، تنها 18 نفر از 53 عضو قفقاز سیاه در کنگره در حوزه های انتخابیه با اکثریت آمریکایی های آفریقایی تبار انتخاب شده اند. سیاستمداران سیاهپوست در حال ظهور مانند آنتونیو دلگادو و جو نگوز نماینده مجلس نمایندگان به ترتیب مناطق سفیدپوست در دره رودخانه هادسون در نیویورک و بولدر، کلرادو را نمایندگی می کنند.

باکاری سلرز، یک قانونگذار آمریکایی آفریقایی تبار و قانونگذار سابق کارولینای جنوبی، گفت: “من فکر می کنم اکنون در دوره جدیدی هستیم.” “اگر به اندازه کافی استعداد داشته باشید، می توانید 30-35٪ در محله سیاه برنده شوید. ما می توانیم در سراسر کشور رقابتی تر باشیم.»

اما فروش آن به برخی از قانونگذاران و مدافعانی که اصرار دارند افراد رنگارنگ بیشتری را در خانه های ایالتی و کنگره بفروشند، سخت است. طبق گزارش کنفرانس ملی قانونگذاران ایالات متحده، قانونگذاران سیاه پوست کمتر از 10 درصد از قانونگذاران ایالتی ایالات متحده را تشکیل می دهند، اگرچه 14.2 درصد از جمعیت سیاه پوست هستند. لاتین تبارها 18.7 درصد از جمعیت و تنها 5.3 درصد از قانونگذاران ایالتی را تشکیل می دهند. آسیایی ها 2 درصد قانونگذاران را تشکیل می دهند، اما 7.2 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند.

در نوادا، لاتین‌ها و دیگر گروه‌های فعال مخالف نقشه‌هایی بودند که توسط مجلس قانون‌گذاری تحت کنترل دموکرات‌ها تهیه شده بود، زیرا این طرح به طور گسترده‌ای لاتین‌ها را در کنگره و قوه مقننه ایالت پخش کرد تا شانس پیروزی دموکرات‌ها را افزایش دهد. در ویسکانسین، فرماندار دموکرات تونی اورز از یک کمیسیون خواست تا نقشه هایی را برای مقابله با نقشه هایی که توسط مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوری خواهان ترسیم شده است، پیشنهاد کند. با این حال، سیاه‌پوستان و دموکرات‌های لاتین به کارت‌های کمیسیون اعتراض کردند، زیرا رای دهندگان اقلیت را در مناطق مختلف پراکنده می‌کنند.

سناتور لنا تیلور، یکی از دو دموکرات آفریقایی-آمریکایی در مجلس سنای ویسکانسین که علیه او رای دادند، گفت: “من کاملاً درک می کنم که جمهوری خواهان چه کرده اند، اما من آماده نیستم سیاه و قهوه ای را قربانی کنم، من فقط نیستم.” کارت مهمانی

سناتور لاتونیا جانسون، سناتور دیگر، مخالف بود و گفت که طرح حزب دموکرات به مراتب بهتر از گزینه جایگزین است: “من فکر نمی کنم کارت های پیشنهادی نامزدهای سیاه پوست را مسدود کند، اما ترجیح می دهم سخت تر برای کرسی بجنگم. جامعه برای 10 سال دیگر تحت رهبری هریماندر جمهوری خواه رنج می برد.”

خطرات ایجاد تعادل در ترکیب نژادی شهرستان ها در انتخابات ویرجینیا در این ماه نشان داده شد. دو نماینده سیاه‌پوست دموکرات به تازگی کرسی‌های خود را در حوزه‌هایی که هنوز اکثریت آمریکایی‌های آفریقایی تبار دارند، از دست داده‌اند، اما اخیراً برای داشتن رای‌دهندگان سیاه‌پوست کمتری انتخاب شدند. کنترل خانه نمایندگان به دو مسابقه دیگر کاهش می یابد که شمارش می شود.

جاناتان سرواس، یکی از کارشناسانی که در سال 2019 مناطق ویرجینیا را بازطراحی کرد، گفت که هدف این بود که آنچه را که دادگاه تبعیض علیه رای دهندگان سیاه‌پوست تشخیص داد، اصلاح کند. او استدلال می کند که قانون حقوق رای تضمین نمی کند که قانونگذاران سیاه پوست همیشه دوباره انتخاب شوند. سرواس گفت: «مشکل این است که دموکرات ها انتخاب های بدی داشتند.

با این حال، حرکت به سمت باز کردن بسته‌بندی مناطق احتمالاً منجر به جابجایی در قوه مقننه و کنگره خواهد شد. در کارولینای شمالی، نقشه جدید تایید شده توسط جمهوری خواهان، سهم رای دهندگان سیاهپوست در جمهوری دموکراتیک جی کی باترفیلد را از 45 درصد به 38 درصد کاهش داد. یک نماینده 9 دوره ای آفریقایی-آمریکایی کنگره در ماه جاری استعفای خود را اعلام کرد و کارت جدید را “تقلب نژادی” خواند.

از سوی دیگر، دموکرات‌ها در این ماه شکایتی را تنظیم کردند و مدعی شدند که جمهوری‌خواهان آلاباما به‌طور نامناسبی رای‌دهندگان سیاه‌پوست را در ناحیه هفتم کنگره این ایالت جمع‌آوری کرده‌اند و تقریباً از هر سه آمریکایی آفریقایی‌تبار یک نفر در این ایالت زندگی می‌کنند.

یک چهارم از جمعیت آلاباما سیاه پوست هستند، اما هفتمین منطقه تنها منطقه ای است که توسط یک آمریکایی آفریقایی تبار در کنگره، تری سیول، نمایندگی می شود. همچنین تنها ایالت دموکرات در این ایالت است. دموکرات‌ها می‌گویند توزیع یکنواخت‌تر رأی‌دهندگان سیاه‌پوست می‌تواند به شما کمک کند تا یک ثانیه پیروز شوید.

افزایش رقابت یکی از اهداف کمیسیون میشیگان است که رای دهندگان در سال 2018 پس از دهه ها تقلب چریکی تحت کنترل جمهوری خواهان تشکیل دادند. کمیسیون همچنین وظیفه بررسی نمایندگی جوامع اقلیت و رعایت قانون حق رای را دارد.

نقشه‌های در حال تحول تعداد مناطق اکثریت سیاه‌پوست را از دو به صفر در کنگره و از حدود یک دوجین به تنها سه در مجلس قانونگذاری، در انتظار رای‌گیری نهایی، کاهش می‌دهد. کمیسیونرها می گویند شواهدی وجود دارد که نشان می دهد نامزدهای سیاهپوست همچنان می توانند در انتخابات پیروز شوند. برای مثال، در سال 2020، اقلیت‌های نژادی 19 کرسی از 20 کرسی قانون‌گذاری را به دست آوردند که سیاه‌پوستان حداقل 35 درصد از جمعیت رای‌دهنده را تشکیل می‌دهند.

“کاری که ما انجام داده ایم این است که این مناطق را بگیریم و آنها را به ولسوالی های زیادی تقسیم کنیم، بنابراین در واقع مناطق بیشتری وجود دارد که رای دهندگان اقلیت می توانند نامزدهای مورد نظر خود را انتخاب کنند، که در واقع باید به افزایش نمایندگی در میان افرو منجر شود.” شتلا گفت.

اما جمهوری خواهان و دیگران، از جمله مدیر حقوق مدنی ایالت، مسائل حقوقی را پیش بینی می کنند.

جیمی رو، مشاور جمهوری خواه که بر روند توزیع مجدد نظارت می کند، خاطرنشان کرد که میشیگان حداقل از دهه 1960 دارای دو اجتماع اکثریت سیاه پوستان در کنگره بوده است – خواه از قانونگذاران یا دادگاه ها تشکیل شده باشند.

او گفت: «آنها به طرز وحشتناکی برای به چالش کشیدن قانون حق رأی باز شدند.

__

ریکاردی از دنور اعلام کرد.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر