واژينال استروژن آیا شما واقعا به آن نیاز دارید ؟

[ad_1]

واژينال استروژن کرم حاوی مصنوعی هورمون های تولید و آن را موضعی برای درمان یک تعداد از شرایط. اگر بدانم در مورد آن, شما اول باید ارزیابی جوانب مثبت و منفی استفاده از این نوع محصول است.

چه واژينال استروژن استفاده می شود ؟

موضعی واژينال استروژن است که معمولا تجویز شده برای درمان شرایطی مانند خشکی واژن, مقاربت دردناک, خارش, درد و ادرار کردن دردناک. این کرم استفاده می شود برای کاهش شدت برخی از نشانه های متصل به یائسگی است.

کم دوز هورمون زنانه استروژن کافی است برای بازسازی سالم مخاط مهبل (واژن). به عنوان یک نتیجه بسیاری از درد و تحریک کننده شرایط می تواند به غلبه بر از طریق کاربرد موضعی.

چگونه است واژينال استروژن اعمال می شود?

واژينال استروژن موضعی که توسط پزشک تجویز می شوند و یا توصیه می شود در بسته بندی کرم.

کرم ارائه شده است با یک برس است که اجازه می دهد تا برای آسان استفاده از کرم. این جایگزین برای هورمون درمانی جایگزین که قبلا توصیه شده برای زنان دچار عوارض یائسگی می شود. دوز پایین استروژن در نظر گرفته شده است یک گزینه امن تر.

عوارض جانبی

واژينال استروژن متصل است به خاص خطرات و عوارض جانبی با وجود نسبتا کم دوز هورمون. نگه داشتن این عوارض احتمالی در ذهن قبل از دادن واژينال استروژن امتحان کنید.

خونریزی غیر طبیعی یکی از شایع ترین عوارض جانبی. استفاده از کرم استروژن باید قطع شود در مورد خونریزی غیر قابل توضیح می گیرد. سینه درد و حالت تهوع هستند و دو نفر دیگر از عوارض جانبی.

موضعی استفاده از استروژن نیز متصل به بالاتر خطر سرطان آندومتر سرطان تاثیر می گذارد که پوشش داخلی رحم. خطر بزرگتر می شود در مورد استفاده طولانی مدت از واژينال استروژن کرم.

استفاده می شود که در کنار پروژسترون استروژن, کرم می تواند افزایش خطر ابتلا به حملات قلبی و سکته مغزی است. صحبت کردن با دکتر خود را برای ارزیابی سلامت فعلی شما و به چه شکل استروژن کرم واژینال نرم افزار گزینه مناسب برای شما.

امن تر و سالم جایگزین های طبیعی

با تکیه بر درمان هورمونی است که همیشه مربوط به برخی از خطرات. وجود جایگزین های طبیعی است که شما می توانید استفاده کنید برای درمان, درد, خارش و خشکی واژن.

یک محصول مانند Amphamo جوانسازی ژل طبیعی همه است گزینه ای است که بازیابی سلامت از مهبل (واژن) خود را تشویق و قابلیت ارتجاعی خود می تواند به عنوان یک روان کننده. این ضد قارچی و ضد باکتریایی کیفیت است که می تواند به بهبود بهداشت و سلامت واژن در حالی که ارائه تمام در حال حاضر ذکر مزایای.

ساخت انتخاب عاقلانه ضروری است وقتی که می آید به سلامت خود و محصولات طبیعی همیشه امن ترین میدارد. واژن سوزش و خشکی مسائل جدی برای بسیاری از زنان است اما خبر خوب این است که آنها را می توان با محصولات طبیعی است. برخی از بهترین مواد تشکیل دهنده برای بهداشت و سلامت واژن عبارتند از: بلوط infectiora عصاره است که ضد عفونی کننده کیفیت و piper betle عصاره برگ قدرتمند طبیعی قارچ.

خود را به نگه داشتن واژن سالم انتخاب و به صورت طبیعی, کرم ها و ژل. هورمون درمانی ارائه خواهد شد برخی از تسکین اما آنها می تواند متصل به خطرات جدی در دراز مدت.

[ad_2]