واکنش به مرگ باب دول توسط کهنه سربازان بلندپایه آمریکایی

[ad_1]

مقامات و کهنه سربازان ارتش آمریکا در سوگ باب دول، رهبر سابق اکثریت سنا، کهنه سرباز جنگ جهانی دوم و نامزد سابق جمهوری خواه ریاست جمهوری که به مدت 36 سال در کنگره خدمت کرده است، سوگواری می کنند. به گفته همسرش الیزابت، دول که به سرطان ریه مرحله 4 مبتلا بود، یکشنبه در سن 98 سالگی درگذشت.

___

«باب یک دولتمرد آمریکایی بود که در تاریخ ما کمتر کسی بود. قهرمان جنگ و در میان بزرگ ترین نسل. و برای من، او دوستی بود که می‌توانستم راهنمایی‌های قابل اعتماد یا عبارتی طنزآمیز را در زمان مناسب برای رفع اعصاب پاره شده‌ام از او بخواهم. دلم برای دوستم تنگ خواهد شد اما از زمانی که با هم به اشتراک گذاشتیم و دوستی که من و جیل و خانواده مان با لیدی و کل خانواده دول ایجاد کردیم سپاسگزارم. … او یک احساس غیر قابل انکار درستی و شرافت داشت. خداوند او را رحمت کند و ملت ما همیشه از میراث نجابت، عزت، حسن نیت و میهن پرستی او استفاده کند.» رئیس جمهور جو بایدن، که با دول در سنا خدمت می کند.

___

من و لورا از مرگ یک میهن پرست بزرگ، سناتور باب دول، ناراحت هستیم. این مرد خوب نماینده بهترین ارزش های آمریکا بود. او در طول جنگ جهانی دوم با یونیفرم از آنها محافظت کرد. او آنها را در سنای ایالات متحده بزرگ کرد. و آنها را به عنوان یک پدر، شوهر و دوست تجربه کرد. تمام خانواده ما از این دوستی سود می برند، از جمله پدرم. من همیشه تبریک باب به پدر مرحومم در کاپیتول را به خاطر می آورم و اکنون ما، بوش، به باب تبریک می گوییم و از او به خاطر زندگی اش در مقام ریاست جمهوری تشکر می کنیم. بوش

___

“باب دول یک قهرمان نظامی آمریکایی و یک میهن پرست واقعی ملت ما بود. او با افتخار به ایالت بزرگ کانزاس خدمت کرد و حزب جمهوری خواه قویتر از خدمت او بود. ملت ما برای مرگ او سوگوار است و دعای ما با الیزابت و خانواده فوق العاده او است. – رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ.

___

«سناتور باب دول یک قهرمان نظامی، رهبر سیاسی و سیاستمدار بود – با حرفه و رفتاری که به روزگاری بازمی‌گردد که اعضای بزرگترین نسل از قانون خاصی پیروی می‌کردند و ایالت را بالاتر از حزب قرار می‌دادند. افکار ما با خانواده الیزابت و دول است. – رئیس جمهور سابق باراک اوباما.

___

«باب دول تمام زندگی خود را وقف خدمت به مردم آمریکا کرده است، از قهرمانی در جنگ جهانی دوم تا 35 سال حضور در کنگره. بعد از همه چیزهایی که در جنگ داده بود، مجبور نبود بیشتر از این بدهد. اما او انجام داد. نمونه او باید الهام بخش مردم امروز و نسل های آینده باشد.» “بیل کلینتون رئیس جمهور سابق.”

___

«سیاست آنها هرچه که بود، هرکسی که باب دول را در عمل می دید باید شخصیت و میهن پرستی عمیق او را تحسین می کرد. آنهایی از ما که به اندازه کافی خوش شانس بودیم باب را بشناسیم، او را بیشتر تحسین کردیم. نور درخشان روحیه خوب وطن پرستانه قهرمانان جنگ نوجوان باب را در طول دوران حرفه ای خود در واشنگتن در سال های بعد می سوزاند. تا آخرین روزهای زندگی اش همچنان روشن و بدون ابر می درخشید. باب دول یک زندگی آمریکایی کامل، غنی و عمیقاً شرافتمندانه داشته است که امروز غیرممکن است به آن احترام بگذاریم.» – رهبر اقلیت سنا میچ مک کانل، R-Ky.

___

«آمریکا یک دولتمرد نمادین و یک مدافع خستگی ناپذیر کهنه سربازان را از دست داده است. باب دول مدتها قبل از اینکه به یکی از معتبرترین صداهای کنگره تبدیل شود، خود را در نبرد متمایز کرد. رهبری و عزم او منجر به ساخت و وقف یادبود ملی جنگ جهانی دوم شد. آمریکا در نتیجه خدمت این میهن پرست کشور بهتری است. لژیون آمریکایی با افتخار به سن. مرگ بر بالاترین افتخار سازمان ما، مدال تعالی در سال 1997. ما به همسرش الیزابت، خانواده او و بسیاری از دوستان تسلیت می گوییم. – فرمانده ملی لژیون آمریکایی پل ای دیلارد.

___

«باب دول یک غول در سنا بود. به یاد دارم که تعداد زیادی از سناتورهای جمهوری خواه و دموکرات هنگام استعفای وی از سنا برای تمجید از او روی زمین جمع شده بودند. سفر با او، همکاری با او و نوشتن قانون با او از بهترین خاطرات من از سنا است. “سناتور پاتریک لیهی، D-Vt.، طولانی ترین سناتور.”

___

«از میدان جنگ تا مجلس سنای ایالات متحده، او با صداقت به کشور ما خدمت کرد. او مرد حرفش بود. سناتور دول به عنوان رهبر اکثریت سنا و کاندیدای ریاست جمهوری، از مردان و زنان ما با لباس و قهرمانان پنهانی که هر روز از آنها مراقبت می کنند، دفاع کرد. … از چاه خانه تا کف مجلس سنا، از نامزد ریاست جمهوری تا دولتمرد ارشد، او همچنین هرگز نتوانست صدای قدرتمند خود را به نمایندگی از آمریکایی های دارای معلولیت بلند کند. او نیرویی در تثبیت حمایت‌های اساسی در قانون با قانون قابل توجه آمریکایی‌های معلولیت بود، و خودش به عنوان الهام‌بخش میلیون‌ها نفر بود. همانطور که ما به زندگی او احترام می گذاریم، اجازه دهید تصمیم بگیریم در برابر چالش او مقاومت کنیم و ماموریت او را ادامه دهیم.» – رئیس مجلس، نانسی پلوسی، دی-کالیفرنیا.

___

“در چند سال گذشته، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که چند شنبه در سال را با سناتور دول سپری کردم. او مأموریت خود را برای خوشامدگویی به دیگر کهنه سربازان جنگ جهانی دوم در واشنگتن دی سی آغاز کرد، زمانی که آنها برای بازدید از بنای یادبود جنگ جهانی دوم آمدند، یادبودی که سناتور دول به تحقق بخشیدن به آن کمک کرد. وقتی کهنه سربازان رود آیلند با پروازهای افتخاری به واشنگتن آمدند، یکی از نکات برجسته واقعی آنها دیدن سناتور دول بود. او برای تکریم و تکریم دیگران آنجا بود و بودن در کنارش و درخشش و درخشش پیشکسوتان و مراقبان و ارتباط با او واقعاً باعث افتخار بود. سناتور دول هم شنونده و هم قصه گو بود و همیشه مطمئن بود که جانبازان ما بدانند: این یادبود آنهاست. این متعلق به آنها است. “- سناتور جک رید، DR.I.، رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا.

___

زمانی که در والتر رید دوران نقاهت را می گذراندم، باب دول نیز بیمار بود. او در آن زمان 81 ساله بود و اتاق مخصوص به خود را داشت، اما همیشه توانبخشی خود را با دیگران انجام می داد – او جوک می ساخت و داستان هایی را در مورد روزهای خود در ارتش به اشتراک می گذاشت. من همیشه به یاد دارم که این جانباز سرافراز نسل قبلی چگونه وقت گذاشت – در برخی از سخت ترین لحظات زندگی من – با ما، سربازان جوانتر ارتباط برقرار کرد و به ما کمک کرد تا از زخم های جسمی و روانی خود بهبود پیدا کنیم. … او یک دولتمرد واقعی و الگویی از بزرگترین نسل بود که هرگز در پاسخ به فراخوان برای خدمت کوتاهی نکرد.» – سناتور تامی داکورث، دمشق، که هر دو پای خود را در حین خدمت در عراق از دست داد.

___

«سناتور دول چیزهای زیادی بود – یک قهرمان جنگ، یک پدر، یک شوهر، یک کارمند دولتی. و کانزاس، مردی که مظهر همه چیزهای خوب و شایسته در مورد کانزاس و آمریکا است. … او در سیاست کشور ما حضوری بیشتر از زندگی داشت و نجابت، فروتنی و ادب را نشان داد که باید به عنوان الگویی برای ما در زندگی عمومی باشد. ”- فرماندار لورا کلی، دی چان.

___

سناتور باب دول به عنوان یک کارمند دولتی، یک شهروند خصوصی و یک وطن‌پرست واقعی، تعهد کامل خود را به آزمایش آمریکا و عمیق‌ترین ایده‌آل‌های آن نشان داده است و در هر لحظه به ندای آزادی پاسخ می‌دهد. دول یک قهرمان مبارز، قهرمان معلولان، رهبر کنگره کانزاس و نامزد ریاست جمهوری، 79 سال به ملت خدمت کرده است. او زندگی قهرمانانه و شوخ طبعی، شجاعت و ثبات، رهبری و میراثی را داشت که هر آمریکایی باید برای آن تلاش کند.» – رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، کوین مک کارتی، کالیفرنیا.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy instagram followers