پنس در سفرش به نیوهمپشایر زیر سایه ترامپ قرار می گیرد


منچستر، نیویورک (AP) – تمام ویژگی های سنتی یک روز در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری را داشت. جمع آوری کمک مالی، زمان صرف شوخی با فعالان محلی، دو مهمانی تعطیلات، یک سخنرانی و بازدید از یک نانوایی محلی که در آن مایک پنس برای عکس گرفتن و خرید یک تکه کیک برای راننده ای که تولدش را در حالی که کارکنانش را حمل می کرد، خرید کرد.

اما معاون سابق رئیس‌جمهور گفت که حرکت سریع برنامه‌ریزی‌شده چهارشنبه در نیوهمپشایر صرفاً بر دستورات موقت سال آینده متمرکز بود، زمانی که کنترل کنگره در خطر است.

او به آسوشیتدپرس گفت: «برای اینکه با شما صادق باشم، تمام تمرکز من روی سال 2022 است، زیرا فکر می‌کنم ما یک فرصت تاریخی نه فقط برای پیروزی در انتخابات، بلکه برای تغییر در انتخابات داریم». “بنابراین من تمام انرژی خود را وقف روند بازگشت واقعی به کنگره و برنده شدن در مجلس های ایالتی در سال 2022 می کنم. و سپس در سال 2023، ما به اطراف نگاه خواهیم کرد و به جایی خواهیم رفت که فراخوانده شده ایم.”

رویکرد او این واقعیت را رد می کند که پنس فقط یک جمهوری خواه نیست که با رای دهندگان و فعالان ایالتی که در تصمیم گیری در مورد نامزدهای ریاست جمهوری کمک می کند، خواستگاری می کند. می توان گفت که او بیش از هر جمهوری خواه دیگری که به کاخ سفید نگاه می کند، با رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ مرتبط است. در حالی که این باید در حزبی که تحت سلطه وفاداران ترامپ است، یک امتیاز محسوب شود، اما برای پنس که توسط برخی از حامیان رئیس جمهور سابق که به اشتباه معتقدند او می توانست از ریاست جمهوری جو بایدن در ژانویه جلوگیری کند، متهم شده است، آسیب پذیری منحصر به فردی است. .

یک پیچیدگی دیگر این است که ترامپ ممکن است در سال 2024 مجدداً نامزد شود. حداقل در حال حاضر، نظرسنجی ها نشان می دهد که او با نامزدی جمهوری خواهان فرار خواهد کرد.

این امر پنس را که جانش توسط حامیان ترامپ در جریان قیام 6 ژانویه در ساختمان کنگره آمریکا تهدید شده بود، با مشکل مواجه می کند. برخی از جمهوری‌خواهان از جمله نیکی هیلی، سفیر سابق سازمان ملل، که در حال بررسی این کمپین هستند، گفته‌اند در صورت پیشبرد ترامپ، نامزد نخواهند شد. دیگران، مانند کریس کریستی، فرماندار سابق نیوجرسی، این ایده را رد کرده اند که نامزدی ترامپ باید به طور خودکار میدان را پاک کند.

پنس راه میانه ای را انتخاب می کند و بیشتر وقت خود را صرف صحبت در مورد دوران ریاست جمهوری خود و ترامپ می کند و اصرار می کند که این دو با هم روابط خوبی داشته باشند. برای مثال، در مصاحبه‌ها، او از شرکت در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان برای فرمانداری جورجیا، که در آن برایان کمپ در مقابل رقیب مورد حمایت ترامپ و سناتور سابق دیوید پردو شرکت می‌کند، خودداری کرد. او به روشی مشابه از این سوال که محاسبات ترامپ برای او چه معنایی دارد اجتناب کرد.

اما او واضح است که در سفر به سراسر کشور، سخنرانی و جمع آوری پول منتظر تصمیم رئیس قدیمی اش نیست.

وی گفت: «سال 2023 فرا رسیده است، ما تأمل خواهیم کرد، دعا خواهیم کرد و به این دعوت، هر چه که باشد، پاسخ خواهیم داد.

بسیاری از پایگاه های ترامپ از اینکه پنس درخواست رئیس جمهور سابق برای جلوگیری از صدور گواهینامه انتخابات 2020 را رد کرده است خشمگین هستند، چیزی که او اختیار انجام آن را نداشت. و بعید است که منتقدان ترامپ مردی را بپذیرند که تقریباً هرگز با رئیس جمهور سابق مخالفت نکرده و همچنان به دولت متکی است.

با این حال، پنس روز چهارشنبه در دومین سفرش به نیوهمپشایر پس از ترک پست با استقبال گرمی مواجه شد.

پنس در یک سخنرانی با حمایت حزب محافظه کار Heritage Action، بایدن را مسئول افزایش تورم در کشور دانست و با در نظر گرفتن حدود 2 تریلیون دلار در لوایح اجتماعی و زیست محیطی در کنگره مخالفت کرد.

او تاکید کرد: دست خود را از دستمزد مردم آمریکا دور کنید.

پنس در نانوایی Simply Delicious Bakery در بدفورد به مشتریان خوش آمد می گوید و برای گرفتن سلفی ژست می گیرد. این نانوایی در تبلیغات ائتلاف برای محافظت از کارگران آمریکایی، یک گروه محافظه کار به رهبری رئیس سابق ستاد پنس، مارک شورت، به نمایش درآمد و به دلیل نقض مقررات ماسک کووید، جریمه شد.

الکسا فیرمن صاحب نانوایی به پنس گفت: «ما خیلی دلتنگ تو هستیم.»

پس از چهار سال کار در ویولن دوم ترامپ، برنامه‌های شلوغ سفر و سخنرانی پنس به او فرصتی می‌دهد تا خود را دوباره به‌عنوان یک آهنگساز معرفی کند.

شورت گفت: «او چهار سال است که نقش متفاوتی را بازی می کند. او در پیشبرد سیاست های رئیس جمهور و تدوین آنها نقش داشت. و اکنون او در موقعیتی است که می تواند آزادانه تر صحبت کند.”

اما پس از این همه احترام، هنوز مشخص نیست که آیا پنس می تواند از زیر سایه ترامپ خارج شود و به رای دهندگان قانع کننده ثابت کند که او باید آینده حزبی باشد که به طرز چشمگیری در تصویر رئیس جمهور سابق ترسیم شده است.

در مصاحبه‌ها، رای‌دهندگانی که در این مراسم شرکت کردند عموماً پنس را ستایش کردند، اما آن شور و شوق افسارگسیخته‌ای را که اغلب برای ترامپ محفوظ است، ابراز نکردند.

“من فکر می کنم او یک نامزد معقول است. فرد یوکوم از برنت‌وود، نیوهمپشایر، گفت: من شخصاً طرفدار هر جمهوری‌خواه‌ای هستم که سیاست ترامپ را بدون منیت شخصی ترامپ داشته باشد. “من فکر می کنم بالقوه بسیاری از نامزدهای واقعا خوب وجود دارد. و مایک پنس قطعا یکی از آنهاست.

ادی اولسون، یک تامین کننده چوب از نشوا، گفت که برای او خیلی زود است که منطقه بالقوه را بررسی کند، اما او همچنین برای جایگزینی برای ترامپ آماده است.

او گفت: “من فکر می کنم دوباره زمان یک سیاستمدار حرفه ای فرا رسیده است.” “این را به حرفه ای ها بسپارید.”

بیل ام، که او نیز در نشوا زندگی می کند و برای نمایندگی منطقه به عنوان نماینده ایالت نامزد می شود، از پنس به عنوان «مردی واقعاً محکم» تمجید کرد. او چیزی شبیه یک فرد آرام و متفکر است که می توانید روی او حساب کنید. او خشن نیست، اما بسیار بسیار شایسته است.»

اما در حالی که او گفت که به دنبال رئیس‌جمهوری است «شما کسی را می‌خواهید که آرام و منظم باشد»، گفت که اگر ترامپ دوباره نامزد شود، احتمالاً در عوض از او حمایت خواهد کرد.

احتمالاً به ترامپ رای می دهم زیرا فکر می کنم او کمی تجربه بیشتری در کرسی بزرگ دارد. منظورم این است که مایک تجربه زیادی در حل مشکلات دارد. اما من فکر می‌کنم وقتی با مشکلات دنیا دست و پنجه نرم می‌کنید، باید کسی را داشته باشید که بتواند کمی سخت‌تر از بسیاری از مردم باشد.»

در همین حال، پنس همچنان با پیامدهای قیام مواجه است.

او بارها از عملکرد خود دفاع کرده و گفته است که به وظیفه قانون اساسی خود احترام می گذارد و چاره ای جز شمارش آرای مجمع الکترال ندارد. روز چهارشنبه، او در یک مصاحبه رادیویی دوباره اعتراف کرد که او و ترامپ «هرگز نمی‌توانستند همدیگر را رودررو ببینند» درباره اتفاقی که روزی رخ داد که او و خانواده‌اش مجبور به مخفی شدن شدند، در حالی که گروهی آشفته از حامیان ترامپ به ساختمان کنگره یورش بردند. برخی شعار می دهند “مایک پنس را آویزان کن”. او در همان زمان به چندین خبرگزاری گفت که “بی نظمی هایی در سطح ایالتی صورت گرفته است”، هرچند هیچ مدرکی دال بر تقلب جدی وجود ندارد.

گویی ترامپ در جریان سوء قصد به قتل او در نیوهمپشایر، یک بار دیگر به پنس ضربه زد و بیانیه‌ای صادر کرد و او را «مرد خوب» خواند، اما کسی که «اشتباه بزرگی با عدم شناسایی تقلب‌های گسترده و اشتباه رأی‌دهندگان» مرتکب شد.

پنس همچنین اخیراً به سایر ایالت ها با رأی گیری زودهنگام، مانند آیووا، کارولینای جنوبی و نوادا، سفر کرد. او کتابی می نویسد، سخنرانی های پولی ارائه می کند و از طرف نامزدهای جمهوری خواه کمک جمع آوری می کند – دوستی پیدا می کند و با اهداکنندگانی که می توانند در آینده به او کمک کنند، روابط برقرار می کند.

او همچنین یک پادکست هفتگی به نام آزادی آمریکایی را به عنوان بخشی از کار خود با بنیاد آمریکای جوان، علاوه بر رهبری گروه مدافع خود، به نام «پیشبرد آزادی آمریکایی» ضبط کرد.

کریس آگر، یکی از اعضای کمیته ملی جمهوری خواه از نیوهمپشایر که روز چهارشنبه با پنس وقت گذراند، گفت که در حالی که انتخابات مقدماتی ایالت بیش از دو سال است، فصل انتخابات آغاز شده است.

او گفت: “این فصل کمپین 2024 است. از قبل شروع شده است.” و در حالی که برخی منتظر حرکت ترامپ هستند، برخی دیگر با آماده شدن برای باز نگه داشتن فرصت های خود، بدون توجه به آنچه رئیس جمهور ترامپ انجام می دهد، کار هوشمندانه ای انجام می دهند. به نظر من این یک چیز بسیار معقول است.”
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر