پوسته پسیلیوم

[ad_1]

پوسته اسفرزه, معمولا شناخته شده به عنوان isabgol, بارهنگ و اسفرزه است مشتق شده از دانه های Plantago ovata گیاه (اسفرزه) است که کشت در شمال غربی منطقه هند است. این شامل اپیدرم و سقوط در مجاورت لایه های حذف شده از خشک رسیده دانه از Plantago Ovata.

پوسته پسیلیوم حاوی مقدار گسترده ای از محلول و همچنین نامحلول الیاف طبیعی است که مسئول آن ملین عمل است. نور قهوه ای به سفید رنگ بسته به خلوص فیبری پوسته که در حال خام از دانه اسفرزه پیدا کردن استفاده در داروسازی و آرایشی و بهداشتی مواد غذایی و متنوع صنایع وابسته.

در گیاهی سنتی سیستم های هند و چین پوسته پسیلیوم استفاده شد و برای درمان مشکلات مثانه کرونر قلب, بیماری های diverticular بیماری بواسیر و فشار خون بالا و ادراری اختلال است. آن نیز استفاده می شود برای درمان ناراحتی های پوستی پیچک واکنش و همچنین حشرات بیت و نیش.

این رطوبت پسند mucilaginous و به طور گسترده ای استفاده می شود برای پاک کردن روده بزرگ بهتر گردش خون و درمان اسهال و یبوست & سندرم روده تحریک پذیر. با توجه به مطالعات پوسته پسیلیوم نیز مفید است و در کاهش کلسترول و کنترل دیابت است. علاوه بر این این عمل به عنوان یک خنک کننده, تسکین دهنده خفیف پاک کننده و روان کننده طبیعی است که مفید در درمان التهاب محبت است.

پوسته اسفرزه را می توان مصرفی در حالت طبیعی خود و یا در خشک خرد شده & پودر قالب برای آسان تر مصرف این مخلوط کردن با آب یا دیگر سیالات. جدا از درمان بیماری های مختلف, این نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گلوتن رایگان پخت. اسفرزه پوسته بذر و اتصال رطوبت و کمک به ایجاد نان کمتر crumbly.

استفاده های مختلف از پوسته پسیلیوم به شرح زیر است:

مطالعه اخیر نشان می دهد که آن شامل 70% محلول در آب 30% فیبرهای نامحلول & می تواند به طور موثر استفاده می شود به کاهش سطح کلسترول یبوست سندرم روده تحریک پذیر (Irritable bowel syndrome) و دیابت است. در هنگام مصرف با آب و آب میوه و دیگر مایعات این صورت ژل مانند توده ژلاتینی که پایین حرکت می کند گوارشی ارگان خیساندن تا سموم مضر باقی مانده و سپس گرگرفتگی این خارج از بدن از طریق مدفوع.

استفاده در سرطان روده بزرگ: فیبر نامحلول مطالب در پوسته پسیلیوم یا رقیق سرطان زا اسیدهای صفراوی و یا حرکت مدفوع از روده بزرگ با سرعت بیشتری. این کاهش تماس با ما-زمان مدفوع در دستگاه گوارش بیشتر احتمال کاهش تولید عوامل سرطان زا مواد سرطان زا به نام.

استفاده در کنترل کلسترول: این شامل سلولز و فیبر است که باعث کاهش جذب کلسترول را به جریان خون در نتیجه کاهش خطر ابتلا به کلسترول بالا.

استفاده از در یبوست: این افزایش عبور به روده محتوا از طریق تشکیل پیوند آب. آب دوست در طبیعت این شامل ژل تشکیل الیاف است که تشکیل شده از میکرو پلی ساکاریدهای & سلولز است. ژل مانند نشاسته نرم مدفوع و باعث می شود آن را آسان تر برای از بین بردن.

با استفاده از در اسهال: این کمک می کند تا در کاهش حرکت روده ها به منظور کاهش حرکات روده. این جذب اضافی مایعات در روده و کمک به اضافه کردن فله به مدفوع است که متوقف می شود آبکی خروجی در طول اسهال و اسهال خونی است.

استفاده در دیابت: فیبر بالا باعث کاهش انتشار رژیم غذایی قند از دستگاه گوارش وارد جریان خون در نتیجه کمک در عادی سازی سطح قند خون.

[ad_2]