چاپ برچسب رول با بالاترین کیفیت

برچسب های سفارشی چاپ شده را به صورت رول دریافت کنید

تحویل سریع سریع | کیفیت بی نظیر | برای چاپ برچسب های رول یک نمونه نقل قول دریافت کنید
چاپ برچسب های رول سفارشی نباید یک فرایند دشوار باشد. در Data Graphics ، گرفتن برچسب های رول کاملاً چاپ شده را آسان می کنیم. آیا شما از گرفتن برچسب های “چسبنده” از پیش چاپ شده با کیفیت پایین ، خسته شده اید یا خسته نمی شوید؟ Data Graphics جایگزین با کیفیت بالا و برنده کننده جوایز شما است. آیا چاپگرهای برچسب رول سفارشی قبلی شما کند یا غیرقابل اعتماد هستند؟ زمان آن رسیده است که تفاوت Data Graphics را تجربه کنید و هرگز مجبور نباشید دوباره در مورد پروژه های چاپ خود نگران باشید. از تطبیق پذیری قابل توجه ما و بیش از 30 سال تجربه چاپ برچسب های رول استفاده کنید که می توانید با افتخار به دارایی ها و محصولات خود افتخار کنید. لطفا با ما تماس بگیرید 800-639-4316 ، برای نقل قول رایگان ، یا برای یادگیری در ادامه بخوانید:

چرا گرافیک داده را به عنوان چاپگر برچسب Roll خود انتخاب می کنید؟
برنامه های چاپ سفارشی: جایی که واقعاً یک برگه برچسب می تواند مفید باشد
بهترین برچسب های چاپ شده روی رول را بدست آورید: یک راهنمای طراحی برای برچسب های چاپی سفارشی ،
برچسب های پیش چاپ شده فلکسوگرافی بصورت رول
چاپ گرم تمبر از برچسب های رول
برای نمونه‌برداری از برچسبهای تبلیغاتی درجه تجاری که برای مشتریانی با نام بزرگ ایجاد کردیم ، محصولات ما را در زیر جستجو کنید.
دکوراسیون فلش آمریکایی

چرا گرافیک داده را به عنوان چاپگر برچسب Roll خود انتخاب می کنید؟
1- کیفیت برنده جوایز:
اگر یک چیز ما را از چاپگرهای دیگر جدا کند ، کیفیت آن است. ما مفتخریم که شاید بهترین دکورترین چاپگر رول سفارشی در آمریکا باشد. در آمریکا تعداد بسیاری از چاپگرهای برچسب سفارشی وجود ندارد که دارای مجوز UL ، ISO9001: 2008 ، RoHS ، AS9100 ، Metalphoto ® و ITAR باشند. هر روز کاری برچسب های از پیش چاپ شده را روی رول تولید می کنیم که مطابق با استانداردهای کیفیت MIL-STD 130 ، UL 969 ، PGDQ2 و ASTM B209-10 است. کارهای چاپی ما با بررسی های باورنکردنی مشتریان ، از جمله بزرگترین تولید کنندگان OEM کشور و حتی ارتش ایالات متحده ، مورد بررسی دقیق قرار گرفته است. استانداردهای چاپ ما به قدری زیاد است که به طور متوسط ​​99٪ نرخ سفارش تصویب شده را داریم.

2- تحویل سریع لیبل های شما:
لیست برچسب های از پیش چاپ شده شما نمی توانند سریعتر از آنچه ما می توانیم به شما ارائه دهیم. ما ممکن است سریعترین چاپگر برچسب رول 1-4 رنگ در آمریکا باشیم. لطفاً با ما در 800-639-4316 تماس بگیرید و ببینید که واقعاً چقدر سریع و پاسخگو هستیم. ما در چاپ سفارشی ، با زمان چرخش فقط 2-10 روز کاری ، رهبر بازار هستیم و در شرایط اضطراری خدمات تسریع را ارائه می دهیم. به سادگی ، ما مهلت های تحویل ما را برای برچسب های از پیش چاپ شده به صورت رول زده ایم. در واقع ، بیش از 60٪ از برچسب های چاپی سفارشی ما زود هنگام ارسال می شوند.

3- چاپ متنوع:
در تگ دارایی ثابت و چاپ برچسب رول ، تطبیق پذیری بی نظیری داریم. علاوه بر ارائه چاپ چهار رنگ فلكسوگراف كه نسبتاً نادر است ، ما نيز چاپ تمبر گرم را ارائه مي دهيم. بعضی اوقات گزینه های بهتری نسبت به برچسب های چاپ شده روی رول وجود دارد و ما چاپ دیجیتال و چاپ صفحه را در طیف گسترده ای از بستر ارائه می دهیم. ما حتی برچسب های دارایی فلزی سفارشی ، حکاکی یا فلزی عکس ساخت. ما هرگونه ساختگی مانند لمینیت ، برش مردن و برش بوسه را در خانه انجام می دهیم. تولید معمولی برچسب های “چسبنده” از پیش چاپ شده بر روی یک رول نمی تواند مطابق با تطبیق پذیری و دقت Data Graphics باشد. هر آنچه شما از برچسب دارایی فلزی و چاپگر برچسب رول سفارشی خود نیاز دارید ، می توانیم این کار را انجام دهیم.

4- ارزشهای عالی:

طراحی و چاپ استیکر

ما خوشحالیم که تخفیف های فله و عمده فروشی را ارائه می دهیم. با تطبیق پذیری ما می توانیم متدولوژی چاپ برچسب های رول را تشخیص دهیم که بزرگترین ضربه را برای شما بوجود می آورد. ما هزینه عمر لیبل های شما را در نظر می گیریم و می توانیم با جلوگیری از هزینه های جایگزینی ، درآمد قابل توجهی را برای شما صرفه جویی کنید محصولات ما از ارزش زیادی برخوردار هستند ، زیرا ما نمی خواهیم فقط به سفارش بعدی شما سود خود را حداکثر کنیم. ما می خواهیم چاپگر سفارشی شما برای زندگی باشیم.

5- چاپگر قابل اعتماد:
ما به عنوان برترین چاپگر سفارشی کشور شناخته شده ایم. مشتریان رضایتمند ما مانند “چه کسی” از تولید کنندگان Fortune 1000 ، از GE تا زیمنس ، تا جان دیر را می خوانند. ما بالاترین رتبه تأمین کنندگان Boeing (سطح طلا) و راکول کالینز (Premier Platinum) هستند که دارای رتبه های قابل توجهی نخبه هستند. مشتریان ما به نام تجاری خود به چاپگر با کیفیت پایین اعتماد ندارند. هر یک از هزاران برچسب چاپی سفارشی بر روی رول ، روکش و پلاک هایی که تولید می کنیم مطابق با استانداردهای بالایی است که گویی در یک زیردریایی هسته ای یا ایستگاه فضایی بین المللی قرار دارند. (بله ، ما نیز دارای برچسب های سفارشی هستیم.) ما شهرت خود را در معرض خطر کمتر از بهترین برچسب های چاپی سفارشی قرار نخواهیم داد.

6- چاپگر برچسب رول شما خیلی کوچک نیست:
ما فقط اندازه مناسب برای تحقق تمام نیازهای چاپ شما را داریم – نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ. ما به اندازه کافی بزرگ هستیم که توانایی کلاس جهانی را داشته باشیم ، با ترکیب ایده آل از جدیدترین و بهترین ماشین آلات ، برای اجرای هر یک از پروژه های چاپ سفارشی شما. ما چهار رنگ flexographic ارائه می دهیم