معمولا خرید لوازم سیسمونی را قبل از به دنیا آمدن نوزاد انجام می دهند که این خرید شامل تمام وسایلی است که مادر و نوزادش به آن ها نیاز دارند. یکی از موارد خرید تشک است که باید در انتخاب آن بسیار دقت کنید چرا که:

 

دانلود فیلم آموزش دوخت تشک لبه دار نوزاد » کافی نت IR: دانلود نرم افزار،  برنامه اندروید، بیوگرافی، سرگرمی، آموزش

 

1.      تشک های لبه دار بسیار متفاوت تر از تشک های معمولی می باشند چرا که نوزاد در ابتدای تولد نیاز به پرستاری بیشتری از جانب والدین دارد مادران هم می خواهند هنگام خواب هم کودک را در کنار خود بگذارند. شما به راحتی می توانید تشک های لبه دار را روی تخت خود قرار دهید و نگران چیزی هم نباشید اما اگر تشک معمولی باشد قرار دادن آن بر روی تخت کار ایمنی نیست و ممکن است جان کودک در خطر باشد چون ایجاد فشار از جانب والدین به صورت ناخواسته ممکن است سبب خفگی نوزاد شود.

 

2.     تشک های لبه دار این امکان را به شما می دهند که کودک خود را در انواع مسافرت های دور و نزدیک حمل کنید. به این منظور دستگیره هایی طراحی شده تا شما بتوانید آن را در دست بگیرید.

 

3.     تشک سيسموني نوزاد در مدل لبه دار محافظ كودك در برابر والدين و خودش خواهد بود. برخی کودکان در خواب جا به جا می شوند که این جا به جایی یا باعث می شود که بیوفتند و یا باعث سندروم هفگی نوزاد خواهد شد. اما تشک های لبه دار دیگر نه اجازه افتادن و نه اجازه جا به جایی بیش از حد را به نوزادان نخواهند داد. شما می توانید با خاطری آسوده نوزاد خود را در این تشک ها بخوابانید.

 

 

حال که با برخی از مزایای تشک های لبه دار آشنا شدید قصد داریم به تعدادی از سوال های پر تکرار در رابطه با این تشک های بی نظیر پاسخ دهیم.

 

تشک لبه دار همان تشک گارد دار است؟

تشک لبه دار و گارد دار تفاوت آنچنانی ندارند و فقط در موارد جزئی مثل قیمت، رده سنی، کیفیت و اندازه با هم تفاوت های کوچکی دارند.

 

آیا تشک های گارد دار قابلیت شستشو دارند؟

بله تشک های لبه دار را می توان شست اما نحوه شستشو شرکت ها با هم متفاوت است. تشک تولیدی یک برند قابل شستشو با ماشین لباسشویی و تشک تولیدی برندی دیگر قابل شستشو با دست است. برخی برند ها هم که یک رویه جدا شدنی دارند که به راحتی می توان آن را جدا کرده و شستشو داد.

 

قیمت تشک های لبه دار بر اساس چه معیار هایی تعیین می شود؟

قیمت تشک های لبه دار یا گارد دار بر اساس معیار هایی چون رده سنی نوزاد، کیفیت ساخت تشک، اندازه تشک و برند سازنده تشک تعیین می شود.