چه هیالورونیک اسید فیبرومیالژیا لینک ؟

[ad_1]

تحقیقات به این بیماری و علل آن در حال انجام است و وجود دارد تعدادی از گزینه های درمان در حال مطالعه. در حال حاضر یک اسید هیالورونیک این بیماری پیشنهاد شده است به عنوان یک پتانسیل مسکن و درمان برای این تغییر زندگی و به طور فزاینده ای شایع بیماری.

فیبرومیالژیا چیست ؟ این بیماری تشخیص داده می شود زمانی که فرد دچار درد در بافت همبند بدن به خصوص در مفاصل و عضلانی مناطق همراه با علائم دیگری مانند خستگی و سردرد و کاهش تمرکز. اما درد این است که قریب به اتفاق نشانه و می تواند به توقف مردم از انجام وظایف روز به روز که غیر از افراد مبتلا به فیبرومیالژیا را برای اعطا.

چگونه اسید هیالورونیک مناسب به تصویر ؟ خوب اسید هیالورونیک به طور طبیعی تشکیل ماده ای است که در مایع سینوویال اطراف مفاصل ما و می توان تقریبا در تمام اتصال بافت های سراسر بدن انسان-مانند در رباط ها و تاندون الیاف مناطق تحمیل درد هنگامی که وجود دارد فیبرومیالژیا.

تحقیقات اخیر از یک مطالعه از 35 نفر مبتلا به فیبرومیالژیا که داده شدند هیالورونیک اسید بیش از یک دوره از 1 تا 14 ماه منجر به کاهش درد در بسیاری از افراد مبتلا به. به طور خاص 21 نفر تا به حال هیچ درد پس از درمان 6 نفر با تجربه 60 ٪ کاهش در درد و فقط 8 افراد مبتلا به گزارش تفاوت به درد سطوح.

این نتایج امیدوار کننده ای داده می شود که در ایالات متحده به تنهایی آن است که تخمین زده می شود که حدود سه تا پنج میلیون آمریکایی که مبتلا به فیبرومیالژیا. آنچه بدتر است این است که این بیماری یک بیماری مزمن. در نتیجه بیمار می تواند آن را تجربه علائم دردناک برای سال. این علائم عبارتند از: درد مفاصل, خستگی, بی خوابی, سردرد و تب است.

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید یک نوع پروتئین ویژه ای است که در ژل مانند شکل. فکر می کنم از آن را مانند یک روغن است که در خدمت به عنوان یک روان کننده به بدن مفاصل است. ضروری است در ساخت مفاصل و مجاور بافت همبند عملکرد بهتر به دلیل آن را به عنوان یک کمک فنر.

هنگامی که مفاصل ملتهب سطح کلاژن کاهش می یابد, به عنوان آن را با سن و به همین دلیل است که تعداد افراد مبتلا به آرتروز با افزایش سن.

اسید هیالورونیک می تواند در چشم ها در پوست و بافت همبند از انسان و حیوانات. آن را نیز یافت می شود در حال حاضر در مایع است که می آید همراه با بند ناف زمانی که مادر پس از تولد نوزاد.

نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن مزایای اسید هیالورونیک و به ثبت نام برای خبرنامه رایگان اختصاص داده شده به آوردن شما راه های طبیعی برای درمان فیبرومیالژیا علائم.

هنگام مصرف Hyluronic اسید به صورت مکمل آن به طور معمول آمده از منابع حيواني است که برخی از افراد می تواند یک واکنش نامطلوب. مدرن داروسازی را ابداع راه هایی برای سنتز این ماده است. بنابراین وجود دارد نسخه ترکیبی از اسید های تولید شده با استفاده از فرآیند تخمیر از نوع خاصی از باکتری است. این در دسترس است در شکل قطره است که شما اضافه کردن به نوشیدنی.

هیالورونیک اسید درد را کاهش می دهد توسط مقهور ساختن عصبی حساسیت مرتبط با درد مفاصل, آرام, التهاب, تغییر رفتار سلول های سیستم ایمنی بدن و افزایش تولید بدن از هیالورونیک اسید در سلول های موجود در پوشش مشترک. آن نیز امن را در کنار گلوکوزامین و کندرویتین. صحبت با دکتر خود قبل از مصرف هر گونه مکمل.

اگر چه وجود دارد بسیاری از افراد مبتلا به فیبرومیالژیا که تجربه کرده اند کمک های قابل توجهی از مصرف اسید هیالورونیک فیبرومیالژیا تحقیقات هنوز ادامه دارد برای پیدا کردن پیچیده تر از درمان است.

[ad_2]