چگونه باید ساخت یک شبکه وبلاگ خصوصی راهنمای بک لینک pbn 2020

چطور می بایست ساخت یک شبکه بلاگ محرمانه راهنمای 2020
PBN چیست؟
شبکه بلاگ سری ( PBN ) چیست؟ این شرکت ای از سایت های بک لینک pbn دارای اعتبار ( دامنه ها ) است که شما در اختیار گرفتن جامعی بر روی آنان دارید , که به وبسایت کلیدی درآمدزایی شما لینک دارا‌هستند .

به طور کلی , از PBN برای تولید لینک و پیوند به تارنما اساسی ( پول ( شما به کار گیری می شود . این فرمان شمارا قدرتمند بوجود می‌آورد در موتورهای جستجو گر گوگل مرتبه بالاتری کسب فرمایید .

و یک وبسایت PBN چیست؟ عالی , این مرتبط با وبسایت است که قسمتی از شبکه بک لینک pbn سری وب لاگ نویسی شماست .

به صورت سنتی , PBN ها با به کارگیری از دامنه های منقضی شده که دارنده پیوند های توانا میباشند تولید می گردند . دامنه منقضی شده سایتی است که قبلاً وابسته به آن بوده و دارنده محتوا است . زمانی دامنه دیگر ثبت نشده باشد , هر کسی می‌تواند آن را با هزینه نام نویسی اندک 10 تا 15 دلار USD خریداری نماید . با این وجود , قدرتمندترین دامنه ها با استعمال از دامنه های منقضی یا این که فارغ از افت تولید می گردند . این هزینه ها بک لینک pbn معمولاً از 100 دلار به آن گاه و 400 دلار در هر جایی دشوار خیس است و مخارج بیشتری دارا‌هستند , چون آب لینک و پیوند بیشتری دارا‌هستند .

هنگام استعمال از این روش ساخت لینک و پیوند , این بک پیوند ها می‌توانند در هنگام اشاره به آن , مرحله بالایی از حقوق و دستمزد صاحبان سهام را به وب سایت حساس درآمدزایی شما یاری نمایند .

ایده شبکه بلاگ سری این است که به لحاظ میرسد وبسایت ها کاملاً بی رابطه با یکدیگر می‌باشند , براین اساس تحت عنوان پیوندهای ارگانیک ظواهر می‌شوند . این به مراتب سودمندتر از رابطه بک لینک pbn بدون واسطه وبسایت شما با بقیه تارنما های شما است . دقت به‌این نکته قابل توجه است که هریک از تارنما های PBN غیروابسته است و به هیچ وجه با یکدیگر در رابطه نیست .

داشتن PBN با طیف وسیعی از گونه های سایت های متعدد از جمله WordPress , Static HTML یا این که جوملا قابلیت و امکان پذیر است , ولی در بیشتر مورد ها محافظت وبسایت ها تحت عنوان WordPress عالی و سهل وآسان خیس است . پیشنهاد می شود هنگام تولید پیوند به وبسایت مهم خویش از طیف وسیعی از گونه های وبسایت و روش ها به کارگیری فرمائید , مثلا پیشنهاد نمیشود که صرفا از PBN به کار گیری فرمائید راهکار تولید لینک و پیوند شماست . بک لینک pbn از سوی دیگر , دامنه های بلاگ های بدون پول توان فراوان کمتری نسبت به بلاگ های خویش صاحبخانه دارا‌هستند , به این ترتیب این یک راهکار پیشنهادی نیست .

چه‌گونه عمل می کند؟
PBN به شما قابلیت و امکان می‌دهد لینک و پیوند های کیفیت خوب باکیفیت را در مقادیر بزرگتر , فارغ از هیچ زحمتی و مراحل زمانبر ساختمان لینک و پیوند معمولی , تهیه و تنظیم فرمائید .

کسانی که از PBN استعمال می نمایند , احتمالاً شبکه های تارنما بزرگی تولید می نمایند در حالی که دامنه زیر در دست گرفتن آن‌ها باشد . آن گاه آن‌ها با یک سرعت عالی ( به صورت ارگانیک ) در درجه بندی موتورهای کاوش لینک و پیوند می خورند .

با به کارگیری از یک دامنه کهن , شما قوی خواهید بود اندازه متعددی از توان را با موفقیت در دامنه یا این که سایت خویش از روش لینک و پیوند های پیشین که دامنه انباشته نموده است , منتقل نمائید . بک لینک pbn این ( اقتدار لینک و پیوند ( مشابه به یک اقتدار مرتبه بندی است , به یک دامنه دیرین اذن میدهد توان بیشتری برای مرتبه بندی نسبت به یک سایت نو داشته باشد . استدلال کلیدی این دستور این است که دامنه های کهن دارنده توان بیشتری نسبت به سرمایه های تازه می‌باشند . این اکثر وقت ها تحت عنوان ( آب لینک و پیوند ( در انجمن SEO گفته می شود , البته کلیدی است که به کیفیت پیوند ها هم نگاه نمائید . غالباً دامنه منقضی شده به شدت دور از هم خواهد شد و ممکن است در ابزارهایی مثل Ahref مضاعف توانمند به لحاظ رسد ولی در واقع کاملاً سمی است .

در‌صورتی‌که می‌خواهید وبسایت شما در بالا موتور جستجوی Google قرار بگیرد بک لینک pbn , به بک پیوند های دوچندان کیفیت خوب کارکشته برای آن نیاز دارید . با داشتن PBN , شما تماما لینک را در اختیار گرفتن می‌کنید , چون وبسایت حساس که به آن لینک و پیوند داراست را دارید . این دستور به شما قابلیت میدهد نوشته مطلوب , محتوا و گماردن لینک را در تارنما خویش گزینش فرمائید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>