چگونه برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را — تا 9″ اندازه آلت تناسلی ممکن است هنگامی که شما می دانید این راهنمایی خیره کننده

[ad_1]

اتحاد sex تا به حال شده است برای شما یک شماره? که هر زمان شما می آیند بیش از حد نزدیک به داشتن sexشما به طور ناگهانی احساس بی دست و پا چون شما بیش از حد خجالتی به اجازه دختر خود را ببینید که شما را کوچک و ضعیف عضو ؟ که می توانید آن را همیشه نمی توان به نام یک بسته اما بیشتر شبیه به یک غارت ، وجود دارد راه های برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود را دارد و بی شمار از گزینه های را انتخاب کنید. بعد از این مراحل شما افتخار خواهد بود برای نشان دادن به کل جهان (اگر شما یک فلاشر) حداقل به خود دختر جدید خود را آلت تناسلی – آلت تناسلی مرد است که تامین همه دختران مورد نظر شما.

مختلف وجود دارد ورزش را انجام دهید برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود را و شما می توانید آن را در خلوت اتاق خود را. شما فقط نیاز به یک مرطوب, حوله گرم و هر lubricating agent مانند KY ژله یا وازلین یا هر گونه لوسیون و روغن یا وازلین. قرار دادن حوله گرم روی آلت خود را برای یک دقیقه آن را پاک کردن و به آرامی پت و آن را لمس کنید تا آن را نیمه راست به راست. زمانی که آلت تناسلی مرد ساخته است به اندازه کافی روان آن را با انتخاب شونده عامل و نگه داشتن شفت خود را با انگشت شست و اشاره انگشت پیچیده شده در اطراف آن است. این است که به نام شیر. نگه داشتن آلت تناسلی خود را به عنوان شما را هنگامی که شیر گاو. کشش آلت تناسلی مرد به آرامی گسترش آن به حداکثر خود (اما به یاد داشته باشید به انجام آن واقعا به آرامی و یا تا زمانی که شما هنوز هم احساس راحت و یا در عمل). فراموش کشیدن و حرکات اکشن برای بیست و پنج بار. این نیز در نظر گرفته آلت تناسلی ورزش. شما ممکن است انتخاب کنید برای ادامه کارها فقط تا زمانی که شما انجام می دهند از روش. شما همچنین ممکن است انتخاب کنید برای جلوگیری از 25 تعداد دفعات مشاهده است. آن همه به شما بستگی دارد. پس از انجام این ورزش قرار دادن حوله گرم بر روی آلت تناسلی مرد بار دیگر برای یک دقیقه یا بیشتر. این کار را حداقل دو بار در روز.

این مرحله یا ورزش ثابت شده است برای افزایش نه تنها دور, اما, طول آلت تناسلی مرد از شما برای یک اینچ فقط در دو هفته. شما ممکن است انجام این کار به تنهایی و یا شما همچنین ممکن است درخواست دختر خود را به آن را برای شما انجام. در هر صورت شما هر دو لذت بردن و ورزش در یک بار. آن را مانند هدف قرار دادن دو پرنده با یک سنگ.

نیز وجود دارد راه های دیگر که نیاز شما را به صرف زن و شوهر از صدها دلار است. وجود دارد به نام تدبیر توسعه دهنده آلت تناسلی مرد است که شما می پوشند. در ابتدا ممکن است به نظر می رسد ناراحت کننده اما هنگامی که استفاده می شود به آن, از آن خواهد شد به صورت عادی به مانند پوشیدن یک ساعت مچی. این نیز تضمین می کند بزرگ شدن آلت تناسلی مرد هر دو دور و طول در دو هفته.

شما ممکن است انتخاب کنید برای انجام هر دو طبیعی ورزش و پوشیدن توسعه دهنده آلت تناسلی مرد. این قطعا خواهد بود قادر به به شما نتایج مورد نظر شما. شما خواهد بود برای لذت بردن دختر از رویاهای خود را با ذوق و با مقدار غرور و افتخار است. در پایان روز آن است که هنوز هم درست است که اندازه واقعا مهم است.

[ad_2]