چگونه به خلاص شدن از شر خشکی واژن

[ad_1]

آیا شما مبتلا به خشکی واژن?

به من اعتماد شما به تنهایی نیست.

میلیون ها نفر از زنان تجربه بیش از حد و خشکی واژن زنان بعد از يائسگی. افت سطح استروژن است که ریشه و علت این خشکی. خشکی واژن است پر سر و صدا تجربه برای هر زن است. آن است که اغلب همراه با ثابت خارش و سوزش در مهبل (واژن).

در عین حال یکی دیگر از عواقب خشکی واژن است که می توانید آن را مقاربت بسیار دردناک است. بسیاری از زنان تجربه خونریزی هنگام مقاربت با توجه به خشکی. این می تواند به شما از دست دادن تمام تمایل خود را به sex بیش از حد.

این یک بیماری است که می تواند درمان شود با تغییرات ساده در رژیم غذایی و شیوه زندگی است.

در اینجا برخی از راه های آسان و ساده برای خلاص شدن از شر بیش از حد یائسگی خشکی:

1. نگه داشتن بدن خود را به خوبی هیدراته

مناسب است کلیدی برای خلاص شدن از این وضعیت. مطمئن شوید که شما نوشیدن آب کافی در طول روز. در حالت ایده آل شما باید حداقل دو گالن آب در روز است.

جدای از این, شما همچنین باید برای جلوگیری از بیش از حد قهوه و نوشیدنی های دیگر مانند سودا و نوشابه. این است زیرا آنها منجر به کم آبی بدن و بیشتر می تواند به تشدید وضعیت.

2. تغییر رژیم غذایی خود را

کمبود استروژن است که ریشه و علت یائسگی خشکی. برخی مواد غذایی خاص می تواند کمک به افزایش استروژن در بدن شما به طور طبیعی و با خیال راحت. سویا و محصولات سویا بسیار عالی برای افزایش استروژن در بدن شما است. بنابراین شما باید سعی کنید به آنها را شامل در رژیم غذایی خود را.

علاوه بر این نیز مهم است به مصرف غذاهایی که غنی از چربی های ضروری مانند امگا 3. این چربی مورد نیاز بدن خود را برای تولید استروئید آنابولیک هورمون مانند استروژن. برخی از بهترین نمونه از این مواد غذایی عبارتند از: زیتون و روغن زیتون و ماهی مانند ماهی آزاد و ساردین و ماهی خال مخالی و آجیل و حبوبات و غیره.

3. ورزش منظم

ورزش منظم نیز مهم است. آن می تواند کمک به افزایش گردش خون به اندام تناسلی خود را. علاوه بر این, آن همچنین می تواند کمک به کاهش استرس. کاهش استرس می تواند کمک به تولید مناسب از sex هورمون ها در بدن شما است.

4. مکمل های طبیعی و ژل

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, وجود دارد برخی از مکمل های طبیعی است که می تواند کمک به افزایش میل جنسی و کاهش خشکی واژن. از جمله مکمل های ترکیبی از عصاره های گیاهی و ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای آمینه است که نه تنها به افزایش جریان خون به چوچوله اما همچنین افزایش تولید sex هورمون مانند استروژن و تستوسترون و پروژسترون.

برخی از مواد مورد استفاده در این قرص شامل رازک, عصاره tribulus اپیمدیوم sagittatum melaontin DHEA و غیره.

از جمله مکمل های امن هستند و لازم نیست عوارض جانبی منفی. آنها می تواند افزایش میل جنسی و افزایش طبیعی روانکاری به طوری که شما می توانید لذت بردن از sex یک بار دیگر.

بنابراین اگر شما می خواهید به خلاص شدن از شر خشکی واژن, چک کردن قدرتمند ترین و 100% طبیعی, زن, قرص افزایش آن شده اند باور نکردنی بررسی کاربر.

[ad_2]