چگونه به یک سنگ سخت نصب در عرض چند ثانیه

[ad_1]

اگر شما ضعیف و یا نرم نعوظ, از آن زمان به مراقبت از سلامت قلب و عروق. اختلال نعوظ بسیار شایع در میان مردان است. میلیون ها نفر از مردان رنج می برند با این مشکل در سراسر جهان است.

اد است نه یک بیماری را در خود دارد. قرار است آن را به یک شاخص اولیه قریب الوقوع قلب مسئله است. نعوظ خود را به وضوح بستگی به توانایی قلب برای پمپ کردن خون. اختلال نعوظ به وضوح نشان می دهد که مشکلی وجود دارد با سیستم قلبی عروقی خود را و است که شما باید سعی کنید به بهبود سلامت قلب خود را.

اگر چه وجود دارد بسیاری از مواد مخدر و داروها است که شما می توانید به نعوظ سخت تر مانند مواد مخدر با بسیاری از اثرات جانبی منفی.

در زیر فهرستی از برخی از بهترین راه برای کمک به شما سخت تر و سنگین تری نعوظ به طور طبیعی و با خیال راحت:

1. در حال اجرا

ورزش مهم است برای سوزاندن چربی و unclog شریان ها را. در حال اجرا یک روش ساده و موثر ورزش است که می تواند کمک به افزایش گردش خون و سطح انرژی که هر دو کمک به بهبود عملکرد خود را در رختخواب.

فقط 20 دقیقه در روز است که بیش از اندازه کافی خوب برای شما. اگر شما نمی خواهید برای اجرا و یا تنه زدن افراط در ورزش در فضای باز است که شما لذت ببرید. بیس بال, بازی بسکتبال, فوتبال, شنا و غیره. همه عالی برای سوزاندن چربی های اضافی در بدن شما است. تنها چیزی است که شما نیاز به طور مداوم در تلاش های خود را.

2. تبدیل به روغن زیتون

روغن زیتون بسیار عالی برای قلب شما. این است که غنی از چربی های ضروری و یا اسیدهای چرب امگا 3 و نگه می دارد شریان ها را به خوبی چرب به منظور تشویق جریان خون بهتر. به عبارت دیگر این عمل به عنوان یک روان کننده برای شریان ها را.

در عین حال یکی دیگر از مزایای روغن زیتون است که کمک می کند تا افزایش تولید تستوسترون در بدن شما است. تستوسترون اولیه sex هورمونی که کنترل هر دو میل جنسی و نعوظ.

روغن نارگیل نیز برای افزایش تستوسترون در بدن شما است.

3. کاهش استرس

استرس می تواند بر شما و بدن خود را در راه. آن می تواند تلفات در هر دو میل جنسی و نعوظ. احساسات منفی مانند استرس و افسردگی و اضطراب و احساس گناه ، می تواند به افزایش کورتیزول هورمون استرس در خون شما. سطح بالاتری از کورتیزول تحت تاثیر تستوسترون منفی و این امر منجر به تلفات خود را در سختی نعوظ.

مدیریت استرس ممکن است با یوگا و مراقبه و نماز. هر گونه فعالیت است که شما لذت بردن از می تواند به شما کمک کند ضرب و شتم استرس است. تماشای یک فیلم و یا یک کمدی همچنین می توانید این ترفند را انجام دهد. بیرون رفتن در تعطیلات زمانی که شما احساس می کنید که بیش از تاکید و باز کردن بدن و ذهن خود را.

در عین حال یکی دیگر از راه های مهم به ضرب و شتم استرس با خواب کافی در هر شب. کمبود خواب یکی از مهمترین دست کم گرفت علل میل جنسی کم و مشکلات نعوظ در مردان است. شما باید نگه دارید در ذهن است که شما می توانید یک زن و شوهر از نعوظ در خواب خود را و هر نعوظ به ارمغان می آورد با آن خون تازه به آلت تناسلی مرد است. نه فقط این هر یک از جمله نعوظ افزایش تستوسترون بیش از حد.

به من اعتماد کن این مرحله کمی می تواند یک راه طولانی در بهبود نعوظ سختی است.

4. سعی کنید طبیعی نعوظ, ژل

آخرین اما نه کم, طبیعی نعوظ, ژل می تواند کمک به شما دریافت فوری و نعوظ سخت هر زمان شما صمیمی با خود زن است. درجه یک ژل ساخته شده با مواد طبیعی مانند l-arginine انار اسید ellagic درخت چهل سکه بیلوبا ،

مانند ژل اعمال می شود به آلت تناسلی مرد به طور مستقیم و کمک می کند تا افزایش جریان خون تقریبا بلافاصله به طوری که شما می توانید سخت و سفت نعوظ در ثانیه است.

با کیفیت خوب, ژل امن هستند و انجام هر گونه عوارض جانبی منفی. آنها همچنین می تواند کمک به افزایش قدرت ماندن شما با استفاده منظم به طوری که شما می توانید به آخرین طولانی در بستر.

بنابراین اگر شما می خواهید برای دریافت سخت تر و سنگین تری نعوظ اتمام بهترین ژل نعوظ کمک کرده است هزاران نفر از مردان بهبود عملکرد خود را در رختخواب.

[ad_2]