چگونه می توان آلت تناسلی خود را هارد راک در ثانیه

[ad_1]

اختلال نعوظ می تواند شما را در یک نقطه تنگ هنگامی که شما صمیمی با یک زن. آن است که نیازی به گفتن نیست که مردان برای پیدا کردن نعوظ شکست تحقیر آمیز و افسرده تجربه می کنند. آنچه شما نیاز به درک این است که نعوظ خود را بازتابی از خود قلبی و سلامت کلی.

آلت تناسلی خود را عمل نمی کند در انزوا از بقیه بدن خود را. قانون بازی این است که به اطمینان حاصل شود بهتر است به طور کلی قلب و سلامت.

بهتر کار قلب خوب است برای نعوظ خود را پس از آن را تضمین می کند مناسب گردش خون به آلت تناسلی مرد است. این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که عدم جریان خون به آلت تناسلی مرد است که یکی از دلایل عمده اختلال نعوظ در مردان است.

در اینجا چند راه ساده و آسان برای دریافت به سنگ جامد و سخت نعوظ در عرض چند ثانیه:

1. دریافت در حال حرکت

یکی از بهترین راه ها برای افزایش گردش خون در بدن شما است که از طریق ورزش منظم. یک تمرین به طور منظم کمک می کند تا شما در سه راه.

اول از همه آن را افزایش می دهد گردش خون در سراسر بدن از جمله آلت تناسلی خود را. آن افزایش سطح هورمون تستوسترون در بدن شما است. تستوسترون اصل sex هورمون در مردان و کاهش تستوسترون می تواند منجر به اختلال نعوظ و میل جنسی ضعیف.

ثالثا ورزش می تواند کمک به افزایش انرژی و استقامت. استقامت و انرژی کمک می کند تا شما در انجام بهتر بین ورق.

2. خوردن حق

شما باید شامل مواد غذایی است که باعث تقویت گردش خون در بدن شما است. برخی از غذاهای غنی از اسیدهای چرب امگا 3 است که با ارائه دو مزایای عمده. اول از همه آنها به عنوان یک روان کننده برای شریان ها را و نگه داشتن آنها را به خوبی روغن برای اطمینان از گردش خون بهتر. آنها مهم هستند برای تولید تستوسترون.

اما شما نباید بیش از افراط در مواد غذایی است. فقط یک خدمت کوچک در روز است که بیش از اندازه کافی خوب.

برخی از بهترین منابع از جمله مواد غذایی عبارتند از: زیتون, روغن زیتون, دانه چیا, آجیل و لوبیا و ماهی مانند ماهی آزاد و ساردین و غیره.

بسیاری از مردم فکر می کنم flaxseeds نیز خوب پس آنها سرشار از امگا 3 اسیدهای چرب است. اگر این دانه ها منبع بسیار خوبی از چربی های ضروری آنها استروژن در طبیعت است. آنچه به این معنی است که آنها می تواند به افزایش استروژن و سرکوب تستوسترون در بدن شما است. بنابراین شما باید اجتناب از آنها. شما همچنین باید جلوگیری از سویا و محصولات سویا از آنجایی که آنها نیز افزایش استروژن.

3. استرس رایگان

استرس نه تنها یک قاتل میل جنسی برای هر دو مردان و زنان است. آن اتفاق می افتد به یکی از علل اصلی عدم نعوظ در مردان است. همه نوع احساس منفی مانند استرس و احساس گناه و افسردگی ارتباط با مسائل مربوط به عملکرد و اضطراب و غیره. می تواند شما را شکست در رختخواب.

مهم است که برای مدیریت استرس اگر شما می خواهید برای لذت بردن از بهتر sex. برخی از بهترین راه برای انجام این کار عبارتند از: یوگا و مدیتیشن. نه فقط این نماز نیز می تواند کمک به شما مجسمه های استرس است.

در عین حال یکی دیگر از راه به ضرب و شتم استرس از طریق ورزش است. رفتن در تعطیلات نیز می تواند آرامش بخش باشد. نور ماساژ بدن نیز می تواند کمک به استراحت بدن و ذهن خود را.

4. سعی کنید طبیعی نعوظ, ژل

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم شما ممکن است پیدا کردن نعوظ ژل بسیار مفید است. از جمله ژل ساخته شده با مواد طبیعی قدرتمند مانند l-arginine و انار اسید ellagic که افزایش جریان خون به آلت تناسلی مرد فورا در نرم افزار.

این به آنها می دهد یک لبه بیش از قرص افزایش آلت تناسلی مرد است که نیاز به یک زن و شوهر از ساعت به تولید نتایج.

بالای خط ژل همچنین کمک به افزایش قدرت ماندن. علاوه بر این, آنها نیز عمل به عنوان یک روان کننده و کمک به نفوذ. با کیفیت خوب, ژل بدون عوارض جانبی و نه ترک باقی مانده یا نه.

بنابراین اگر شما می خواهید برای لذت بردن از بزرگ sexچک کردن بهترین ژل نعوظ شده است که در عالی بررسی کاربر.

[ad_2]