ویزای چندگانه یا ویزای مولتی کانادا

ویزای چندگانه کانادا یا ویزای چندگانه کانادا یکی از انواع ویزای توریستی در این کشور است.

دارنده این ویزا می تواند در 5 سال به هر میزان که می خواهد به کانادا سفر کند ، در واقع ویزای چندگانه کانادا یک ویزای اقامت موقت در این کشور است و مدت اعتبار آن 10 سال است.

البته از آنجایی که اعتبار گذرنامه های ایرانی بیش از 5 سال نیست ، این ویزا در ایران به عنوان ویزای 5 ساله کانادا شناخته می شود.

به طور کلی ، اگر شهروند کشوری هستید که گذرنامه آن 10 سال اعتبار دارد ، می توانید از نظر تئوری تا 10 سال قبل از پایان گذرنامه خود از این ویزا استفاده کنید.

مزایای متعدد ویزای کانادا

یکی از مزایای اصلی این ویزا نسبت به سایر انواع ویزا این است که هیچ محدودیتی در تعداد دفعات ورود شما به کانادا در طول مدت اعتبار ویزا وجود ندارد.

صرف نظر از اینکه از کدام کشور وارد می شوید ، دارندگان ویزا می توانند چندین بار متوالی به طور قانونی وارد این کشور شوند و در هر بار ورود به آنها 6 ماه اجازه اقامت خواهند داشت.

در پایان 6 ماه ، این افراد باید حتی چند ساعت کشور را ترک کنند و پس از ورود مجدد ، می توانند 6 ماه دیگر در کانادا بمانند ، اگرچه همیشه می توان دلیل ورود مجدد به کشور را زیر سال برد. کانادا کشور.

چه کسی واجد شرایط ویزای چندگانه کانادا است؟

تقاضای ویزای مولتی کانادا تقریباً برای هرکسی ممنوع نیست.

این ویزا برای افرادی که به دلایل معقول و قابل قبول به کانادا سفر می کنند و همچنین والدینی که فرزندان آنها در کانادا اقامت دارند و قبلاً از طریق آنها درخواست داده اند مناسب است.

همانطور که در بالا ذکر شد ، یک فرد می تواند برای ویزای چند ساله 5 ساله کانادا درخواست کند.

تا زمانی که دلایل کافی را برای مقام مهاجرت ارائه دهد تا او را متقاعد کند که به این نوع ویزا نیاز دارد و به ترتیب باید به کانادا سفر کند.