پوشک بچه جدید

پارچه پارچه ای پارچه ای: وقتی نوبت به پوشیدن پوشک های کثیف می رسد ، هر نوع زباله پوشیده ای می تواند انجام شود اما با بوی عقل ، هرچه درب آن محکم تر باشد ، بهتر. برای تقویت کننده بو ، کمی جوش شیرین را در ردیف پوشک پارچه خود بریزید تا بوی آن جذب شود. (و آن سطل را زود و غالباً تمیز کنید.)

آستر پوشک پارچه ای: بسیاری از مادران متوجه می شوند که قرار دادن آستر قابل ضد آب و ضد آب در صندوق پوشک پارچه ای باعث می شود حمل پوشک های کثیف آنها به ماشین لباسشویی آسان تر شود (و آسترها باعث می شود که سطل قابلمه را کمتر کثیف نگه دارید). به دنبال آسترهای قابل شستشو باشید ، تا بتوانید به همراه پوشک آنها را در دستگاه ریخته باشید.

اتصال دهنده ها: اگر از پیشوندها و پوشک های پارچه ای دیگری استفاده نمی کنید که دارای اتصال داخلی هستند ، باید روی پین یا اسنک نگه دارید. چند نوع مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام نوع ساده ترین کار برای شماست.

دستمال مرطوب: بسیاری از مامان های پارچه ای دوست دارند که با دستمال پارچه ای سبز شوند (حتی می توانید خود را از تی شرت های قدیمی تهیه کنید) ، اما می توانید از یکبار مصرف نیز استفاده کنید. یکی از راههای احساس بهتر در مورد دستمال های یکبار مصرف این است که جعبه را فقط یک بار خریداری کنید ، سپس با درج های بسته بندی حداقل پر کنید.

http://tinyurl.com/yaka95lz
https://rebrand.ly/m4atz4g
https://bit.ly/3aj0yt6
https://xip.li/W19rVs
https://is.gd/hbBcYt
https://v.gd/Mj5Nhq
https://v.ht/vZDG5
https://plink.ir/OqjHL
https://u.nu/5a8hn
https://clck.ru/N4GuJ
http://ulvis.net/Ikqe
https://cutt.ly/jt6jkeP
https://shrtco.de/trUXL
http://tny.im/4lzC9

منبع: https://u.nu/e0x2r

ایندکسر