1 در 10 آمریکایی ها با استفاده از تجویز داروی مسکن CDC می گوید

آمریکایی ها همچنان به نگاه کردن به قفسه دارو برای تسکین درد با 1 به 10 با استفاده از برخی از نوع تجویز داروی مسکن جدید دولت ایالات متحده گزارش می گوید.

اما استفاده از نسخه مخدر مسکن وارد از سال 2015 تا 2018 در حالی که نسخه برای nonopioid درد meds افزایش یافت بر اساس این گزارش از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

تبلیغات

این تحقیق و دیگر تحقیقات نشان می دهد که مدیریت درد در حال تبدیل شدن به امن تر گفت: دکتر آجی وصان رئيس جمهور از آکادمی آمریکایی پزشکی.

“این در حال تبدیل شدن کمتر متکی به مواد مخدر و پزشکان تجویز مقدار بیشتر مسئولانه” گفت: وصان که co-مدیر مرکز نوآوری در, درد, مراقبت در دانشگاه پیتسبورگ.

بین 2015 و 2018 نزدیک به 11 درصد از بزرگسالان آمریکایی در سن 20 و بیش استفاده می شود حداقل یک نسخه مخدر مانند اکسی کدون و یا یک nonopioid مانند Celebrex محققان در بر داشت.

شکستن آن را پایین آنها دریافتند که نزدیک به 6 درصد از بزرگسالان آمریکایی با استفاده از یک یا چند نسخه مخدر, مسکن, در حالی که 5 درصد با استفاده از یک nonopioid تجویز دارو درد به سرکوب خود را درد و درد.

“پزشکان باید نگاه اول در nonopioid مواد مخدر برای مدیریت درد و پس از آن اگر nonopioid داروها کار نمی کند, فکر می کنم در مورد مواد مخدر” گفت: محقق دکتر Qiuping Gu, متخصص اپیدمیولوژی در CDC مرکز ملی آمار سلامت (NCHS).

برای مطالعه گو و همکارانش با استفاده از داده ها از ایالات متحده تغذیه و سلامت ملی آزمون بررسی.

دیگر یافته ها:

  • زنان بیشتر از مردان استفاده می شود تجویز مواد مخدر در 30 روز گذشته و با افزایش سن.
  • استفاده از هر نسخه دارو درد بود که بالاترین در میان سفید پوستان (حدود 12 درصد) در مقایسه با سیاه پوستان (حدود 10 درصد) و اسپانیایی (8.5 درصد). استفاده از پایین در میان آسیایی ها (4.5 درصد).
  • بین سال های 2009 و 2010 و بین 2017 و 2018 وجود دارد هیچ تغییر قابل توجهی در استفاده از تجويز اپيوئيد در حالی که استفاده از نسخه nonopioids افزایش یافت.

با وجود یک سیما از تجویز مواد مخدر است که خبر خوبی داده این کشور را اعتیاد اپیدمی استفاده از آنها باقی مانده است یک نگرانی است.

“هنگامی که با توجه به این که 21 درصد به 29 درصد از بیماران تجویز مواد مخدر برای دردهای مزمن ممکن است سوء استفاده آنها و 8 درصد به 12 درصد از این بیماران ممکن است توسعه استفاده از مواد مخدر, اختلال بررسی نشان داده بیشتر از 1 از 20 بزرگسالان ایالات متحده با استفاده از مواد مخدر برای درد همچنان مشکل ساز می شود,” دکتر گفت: Yili هوانگ مدیر مرکز مدیریت درد در Northwell سلامت فلپس بیمارستان در Sleepy Hollow, n. y.

“این تنش نیاز برای درد ادامه داد: مدیریت آموزش و پرورش و همچنین افزایش دسترسی به امن و موثر درد, مراقبت” گفت: Huang.

وصان گفت: مطالعات دیگر به دنبال پزشکان تجویز شیوه های پیدا کرده اند و کمتر به مصرف مواد مخدر تجویز شده برای درد مزمن است.

اما او همچنین گفت که او انتظار دارد که تعداد زیادی از آمریکایی ها مصرف تجویز داروی مسکن برای افزایش جمعیت سنین است.

و وصان ابراز نگرانی است که برخی از بیماران ممکن است به تسکین درد آنها سزاوار چرا که پزشکان بیشتر تمایلی به تجویز مواد مخدر و شرکت های بیمه تبدیل شده اند و تمایلی به آنها را تایید کند.

“متاسفانه بسیاری از که است بدتر ساخته شده توسط شرکت های بیمه تبدیل شده اند که بسیار محدود در مواد مخدر تجویز” او اشاره کرد. “حتی اگر مصرف مواد مخدر هستند مناسب به تجویز شما نمی توانید تجویز چون از همه موانع درگیر است که شرکت های بیمه, معرفی,” وصان گفت. “است که یکی از رانندگان برای بسیاری از بیماران دریافت ناکافی مراقبت از درد.”

وصان اضافه شده است که شرکت های بیمه نمی, به عنوان یک قاعده پوشش مدیریت درد که نه تنها شامل داروها اما جسمی و روانی درمان است.

“در مدیریت درد مزمن وجود دارد نیاز به استفاده از مرکب روش, به طوری که شما می توانید جلوگیری از مصرف مواد مخدر و بنابراین شما همچنین می توانید بیشتر در بهبود درد و عملکرد” او گفت:.

CDC گزارش منتشر شد ژوئن 24 در یک NCHS اطلاعات مختصر.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در درد مزمن سر به ایالات متحده موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de