10 برنامه برتر که برای ترجمه های کانتونی موجود است:


غیرممکن است که هر بار که به یک کشور خارجی سفر می کنید ، مترجم را با خود ببرید و به همین دلیل است که مردم به دنبال راه حل های دیگر هستند ، مانند برنامه هایی که می توانند به ترجمه کمک کنند. در اینجا ده برنامه برتر وجود دارد که می تواند به شما در ترجمه های کانتونی کمک کند:

SayHi ترجمه:
ممکن است بخواهید برای کمک به کانتونی به Google Translate مراجعه کنید اما متأسفانه این زبان را ارائه نمی دهد. اما نیازی به نگرانی نیست زیرا SayHi Translate این کار را انجام می دهد. خواه می خواهید پشتیبانی متن به گفتار و یا تشخیص خودکار گفتار داشته باشید ، SayHi Translate شما را تحت پوشش قرار داده است. این برنامه به صورت رایگان در هر دو فروشگاه App و Play Store در دسترس است.

مترجم مایکروسافت:
ترجمه آنلاین مقالات پزشکی این برنامه ممکن است زبان های کمتری نسبت به Google Translate ارائه دهد اما از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار است. با کمک آن می توانید ترجمه سنتی کانتونی را بدست آورید و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید ، مایکروسافت به زودی پشتیبانی ترجمه عصبی را برای کانتونی نیز منتشر می کند و کیفیت ترجمه بهتر می شود.

صحبت و ترجمه:
این که آیا شما می خواهید متن به حالت متن یا گفتار به گفتار کمک کنید ، این برنامه هر دو را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه رایگان است اما اگر می خواهید آن را در حالت آفلاین کار کنید ، نسخه برتر نیز دریافت خواهید کرد.

سلام CJK – ترجمه صوتی:
این برنامه نه تنها از انگلیسی به کانتونی و کانتونی پشتیبانی می کند بلکه می تواند اسناد را اسکن کرده و آنها را ترجمه کند. این می تواند کانتونی را با صدای بلند بخواند تا به شما در تلفظ کمک کند. همچنین می توانید متن را تغییر دهید.

iTranslate مترجم:
iTranslate سازنده برنامه برتر ترجمه است. برنامه مترجم آنها تشخیص صدا را ارائه می دهد. می توانید دوربین خود را در منوها نشان داده و قبل از سفارش ، در مورد ظروف مطلع شوید. همچنین با برنامه برنامه افزودنی صفحه کلید دریافت خواهید کرد.

iTranslate مکالمه:
اگر می خواهید یک مترجم مجازی در سفر خود به شما کمک کند ، پس iTranslate Converse بهترین انتخاب برای آن است. می توانید به راحتی مکالمات کاملی با افراد انجام دهید. حتی در محیط های پر سر و صدا کار می کند.

زنده: مترجم صدا و متن:
آیا وقتی یک برنامه تلفن شما را می گیرد از آن متنفر نیستید؟ زنده: مترجم صدا و سیما همراه با عکس ، سافاری و ادغام نقشه ها است ، بنابراین می توانید در حین استفاده از برنامه کارهای دیگری را از طریق تلفن خود انجام دهید.

کانتونی توسط نمو:
اگر می خواهید فراتر از ترجمه باشید و خودتان را کانتونی یاد بگیرید ، نمو می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

یادگیری کانتونی – WordPower:
اگر می خواهید کلمات اصلی را به زبان کانتونی یاد بگیرید تا بتوانید در طول سفر خود به تنهایی از آن استفاده کنید ، این برنامه می تواند در رسیدن به آن هدف به شما کمک کند.

فرهنگ لغت چینی Pleco:
یک فرهنگ لغت کانتونی خوب در تلفن شما تنها ابزاری است که می توانید روی گوشی خود اضافه کنید و خوب خواهید بود بدون هیچ گونه تردیدی به چین سفر کنید.

اگر زبانی بلد نیستید ، اجازه ندهید که مانع از رفتن به کشور دیگری شوید. از تلفن خود کمک بگیرید و از سفر خود به بهترین شکل ممکن لذت ببرید.