10 بهترین صفحه کلید کامپیوتر

شاید این مسائل بهداشتی باشد ، شاید شما فقط بخواهید یک بازیگر بهتر باشید ، یا شاید از اینکه ویرایش خسته کننده می تواند روی صفحه کلید خالی باشد ، خسته باشید ، بدون توجه به این دلیل ، تصمیم گرفته اید که به دستگاه تایپ کردن خود عمیق تر نگاه کنید. از کجا شروع می کنید؟ خوب ، درست در اینجا هرچه خواست شما باشد ، هرچه نیاز شما باشد ، مطمئناً چیزی وجود دارد که فقط برای شما ساخته شده باشد.

صفحه کلید مکانیکی با مشخصات پایین Havit HV-KB390L: 63.99 $ ، Havit
screen-shot-2018-11-21-at-3.png
این صفحه کلید در عین حفظ برخی از ویژگی های جالب ، مینیمالیستی و کوچک است. یافتن یک صفحه کلید کوچک با همان ویژگی های بسیار دشوار است. سریع ، بی سر و صدا ، مکانیکی و حتی تعویض کلید را حفظ می کند. به نظر می رسد خوب است و به خوبی ساخته شده است. در اصل ، این بهترین صفحه کلید است که می توانید در این مرحله قیمت پیدا کنید. کمی از همه چیز دارد.

هم اکنون خریداری کنید

Crosair K95 RGB Platinum: 190.94 دلار ، آمازون
crosairk95rgbplatinum.png
این صفحه کلید بزرگ ، کاربردی و تست شده است. احتمالاً قبلاً شنیده اید ، این بهترین صفحه کلید بازی در اطراف است. مانند همه تابلوهای بازی عالی ، مکانیکی است ، دارای یک سری کلیدهای داغ ، بسیار پاسخگو و بسیار قابل تنظیم است. همچنین محکم ، به خوبی ساخته شده و نگهداری آن آسان است. این صفحه کلید گران است ، اما کیفیت آن غیرقابل انکار است. اگر بازی را جدی بگیرید و مایل به صرف پایتخت هستید ، جستجو را متوقف کنید ، این همان است.

هم اکنون خریداری کنید

Crosair K63 Wireless: 103.99 دلار ، آمازون
crosair-k63-wireless.jpg
چسباندن با Crosair برای بازی شما به طور کلی تصمیم خوبی است ، اما اگر فقط نمی توانید هزینه های ممتاز را خرج کنید ، نترسید ، K63 Wireless کیفیت Corsair و همچنین هسته یک صفحه کلید بازی خوب را برای بخشی از هزینه حفظ کند. . این کوچک است ، بنابراین برخی از کلیدهای موجود در مجموعه های پریمیوم از دست می روند ، اما این بدان معنی است که بسیار قابل حمل نیز هست. مگر در مواردی که طرفدار بازی باشید ، تفاوتهای زیادی بین این نسخه و نسخه نهایی بالاتر مشاهده خواهید کرد.

هم اکنون خریداری کنید

مایکروسافت مجسمه سازی: 129.95 $ ، مایکروسافت
micro-sculpt.jpg
این صفحه کلید بر همه چیز اولویت قرار می دهد. تمام ویژگی های بی فایده ، تکراری یا اضافی که در بیشتر کیبورد ها وجود دارد به منظور کوچکتر شدن حذف شده اند و کلیدها برای راحتی و راحتی از نو تنظیم شده اند. شکل و احساس ارگونومیک فوراً قابل توجه است ، اما در جایی که این محصول واقعاً می درخشد ، در استفاده تکراری قرار دارد. اگر شغل اداری دارید ، این تقریباً یک ضرورت برای کاهش ساییدگی و پارگی تایپ است.

هم اکنون خریداری کنید

Logitech K350: 32.88 دلار ، آمازون
logitech-k350.jpg
در عین حال ارزان و ارگونومیک ارزان است ، اما K350 گزینه ای ارزانتر است که بسیار خوب است. این منحنی است و این بدان معنی است که طول انگشت نباید زیاد مشکل داشته باشد و مچ دست نیز به خوبی کار کند. قرار نیست ذهن شما را خراب کند ، اما هرکسی که صدمات ناشی از استفاده مکرر داشته باشد ، حداقل باید پول خود را برای بدست آوردن این هزینه خرج کند. حتی اگر به کیف پول شما آسیب برساند ، بدن شما بعداً از شما تشکر خواهد کرد.

هم اکنون خریداری کنید

صفحه کلید Das 4 حرفه ای: 145 دلار ، آمازون
das-keyboard-4-Professional.jpg
این صفحه کلید مکانیکی ، کیفیت مطلق است و دارای هر زنگ و سوت می باشد. این صفحه کلید حرفه ای است به این معنی که به نوشتن ، ویرایش صوتی ، ویرایش ویدیو ، و هر چیزی که ممکن است از راه دور به آن فکر کنید ، از جمله پورت های USB اضافی و یک حجم اصیل ، به آن فکر می کنید. ارگونومیک نیست ، اما به نوعی بسیار عالی است – کلیدها حتی لمس لمسی به آنها دارند. Youtuber ، نویسنده ، دی جی و سردبیر فیلم در شما التماس می کنند که حداقل این مورد را جستجو کنید. بنابراین بسیاری از ویژگی ها ، شما مجبور به سقوط برای چیزی هستید.

هم اکنون خریداری کنید

Topre Realforce: 222.72 دلار ، آمازون
topre-realforce.jpg
این یک behemoth است ، هم از نظر اندازه و هم ویژگی هایی که تا کنون قابل تنظیم ترین صفحه کلید ما تا به حال استفاده کرده ایم. نورپردازی در پشت ، تغییر کلید ، حساسیت کلیدها ، RGB ها و موارد دلخواه ما ، فعال سازی هر کلید شخصی را می توان به دلخواه خود تنظیم کرد. این صفحه کلید فراتر از و قطعاً برای متعصبان صفحه کلید است. ما همچنین به دلیل سفارشی سازی فعال سازی ، این را به گیمرهای جدی توصیه می کنیم.

هم اکنون خریداری کنید

صفحه کلید بی سیم ژله شانه: 43.99 دلار ، آمازون
ژله-شانه-بی سیم-keyboard.jpg
چیز زیادی برای این مورد وجود ندارد این برای هر کسی است که به دنبال خرید یک صفحه کلید اداری ارزان است. چرا این را توصیه می کنید؟ فقط به دلیل اینکه محکم و بهتر از گزینه های موجود در همان قیمت قیمت است. اگر قصد دارید این کمی را در صفحه کلید خود اختصاص دهید ، ممکن است بالاترین کیفیت را نیز انتخاب کنید. ایده آل برای نگه داشتن به عنوان پشتیبان یا رایانه اضافی در اتاق مهمان شما. نسبتاً ساکت ، پاسخگو است و ماندگاری شما را خواهد دید.

هم اکنون خریداری کنید

خرید کیبورد صفحه کلید تاشو جهانی مایکروسافت: 99،95 دلار ، مایکروسافت
microsoft-universal-foldable-keyboard.jpg
به راحتی مفیدترین صفحه کلید رایانه لوحی که می توانید پیدا کنید ، این صفحه کلید برای قابلیت حمل آسان ، بسیار سبک وزن ، کم کلید است و به هر دستگاه با بلوتوث متصل می شود. مایکروسافت واقعاً به فکر مصرف کننده و چگونگی استفاده از رایانه لوحی در روز در هنگام ایجاد این مسئله بود. همچنین مقاوم در برابر نشت است ، که توسط آهن ربا ها برای جلوگیری از ساییدگی و جلوگیری از سایش در کنار هم قرار می گیرند و بسیار پاسخگو هستند. می توانید به چندین دستگاه وصل شوید و بین آنها در پرواز تغییر دهید – از جمله Ipad ، Surface یا هر رایانه لوحی دیگر. این گزینه با کیفیت بالاتر است که با همه چیز خوب کار می کند.

هم اکنون خریداری کنید

صفحه کلید جهانی Arteck: 19.99 دلار ، آمازون
arteck-universal-keyboard.jpg
این قابل حمل ترین صفحه کلید است. این دستگاه کوچک است و تقریباً به هر دستگاه از طریق بلوتوث واقعی متصل می شود. از نظر پرواز ، اتوبوس ، اتومبیل سواری طولانی ، فضاهای درهم و برهم بسیار مطمئن نیست. همچنین لوازم جانبی مناسبی است که فقط برای استفاده تصادفی در بسته پشتی خود قرار دهید. شما می توانید صفحه کلید سفر “بهتر” پیدا کنید ، اما همه آنها در نهایت ثابت می کنند که یک مشاجره یا مزاحم است. Arteck نیست و شما آن 20 دلار قیمت را دیدید؟

هم اکنون خریداری کنید

حکم: صفحه کلید
چیزی است که برای همه در اینجا وجود دارد، اما اکثریت مردم خواهد شد با راضی Havit HV-KB390L پایین مشخصات صفحه کلید مکانیکی. بالاتر از حد متوسط ​​، احساس خوبی دارد و قیمت آن باعث می شود احساس معامله شود.

بررسی محصولات IndyBest بی طرفانه ، توصیه ای مستقل است که می توانید به آنها اعتماد کنید. در بعضی مواقع ، اگر روی لینک ها کلیک کنید و محصولات را خریداری کنید ، ما درآمد کسب می کنیم ، اما هیچ وقت اجازه نمی دهیم که این موضوع پوشش خود را مغرضانه کند. بررسی ها از طریق ترکیبی از نظرات متخصص و آزمایش در دنیای واقعی گردآوری می شود.

بیشتر در مورد
لوازم جانبی رایانه
خبرنامه ایندی / بهترین
از بررسی محصولات مورد اعتماد ما خرید کنید

آدرس ایمیل خود را وارد کنید
ادامه هید
با حساب اجتماعی خود ثبت نام کنید یا برای ورود به سیستم اینجا را کلیک کنید

من می خواهم هر هفته بررسی های محصول INDY / BEST را از کارشناسان خانه ، غذا ، مد ، ورزش و فناوری دریافت کنم از طریق ایمیل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>