10 سال پس از ‘در امریکا استعدادهای درخشان,’ Jackie Evancho اذعان می کند که واقعا چه چیزی الهام بخش او

سالت لیک سیتی — این همه آغاز شده با “The Phantom of The Opera.”

اندرو لوید وبر موسیقی بود Jackie Evancho الهام بخش برای تبدیل شدن به یک خواننده منجر به ظهور او را به ستاره شدن در “america’s Got Talent” در سن 10 سالگی.

در حال حاضر 10 سال بعد Evancho است تور یک مجموعه از برادوی بازدید از آخرین آلبوم “اولین” با یک یوتا کنسرت برای روز پنج شنبه در اککلس تئاتر در سالت لیک سیتی.

“این احساس نوع دایره کامل چون من خیلی جوان زمانی که من معرفی شد به” فانتوم,'” Evancho گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی با Deseret News. “سپس من در نهایت شکست را به من بزرگسالی در 18 و من تصمیم به بیرون آمدن با یک کل برادوی با مضمون آلبوم بنابراین این نوع مانند یک تشکر از شما به برادوی جهانی برای من الهام بخش.”

در دهه گذشته Evancho سفر کرد و در صورت آواز برای رئیس جمهور و خانواده سلطنتی و تبدیل به جوانترین پلاتین-فروش انفرادی هنرمند.

“من واقعا افتخار می کنم برای 10 سال گذشته به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من هرگز فکر نمی کردم من تا به حال رفتن به انجام” Evancho گفت. “تمام چیزهای که به خصوص پس از آن واقعا به من رسید. پس من بزرگ شدم و فهمیدم گرانش از همه از دستاوردهای است که من ساخته شده و من هیجان زده برای دیدن چه چیز دیگری وجود دارد که در آینده برای من است.”

Evancho گفت: مصرف در برادوی موسیقی برای “اولین” که شامل آهنگ های مانند “جایی” از “داستان وست ساید” و “Once Upon a December” از “آناستازیا,” “بود که واقعا سرگرم کننده و چالش است.”

“من واقعا نمی دانم در مورد برادوی جهانی دیگر از “شبح اپرا” و پس از این آلبوم من نیاز به انجام بسیاری از تحقیقات در برادوی را نشان می دهد من واقعا نمی دانم هر چیزی در مورد” Evancho گفت. “من به شیرجه رفتن به جهان من برای دیدن برخی از نشان می دهد زندگی می کنند و مطالعه تمام شخصیت های, و آن را واقعا سرگرم کننده برای یادگیری هر داستان متفاوت و سپس تصویر آن را در راه خود را.”

تور این آلبوم در سراسر کشور شده است اما هرج و مرج سرد با توجه به Evancho.

“من مریض به راحتی به دلیل وجود بسیار سفر اما آن را واقعا سرگرم کننده برای دیدن تمام انواع چیزهای جدید برای دیدن شهرهای مختلف و هنجارهای” Evancho گفت.

Evancho بازگشت به “america’s Got Talent” برای “قهرمانان” رقابت در سال گذشته یک تجربه او به نام “دلتنگ است.”

“من تا به حال یک زمان واقعا سرگرم کننده reliving برخی از کسانی که همه چیز. آن قطعا متفاوت است چرا که من نمی باید برای یادگیری طناب از بودن در برنامه تلویزیونی” Evancho گفت. “و آن را فقط هیجان انگیز برای دیدن همه را دوباره و هر چند قضات, نیست, همان, من هنوز هم می دانستم که قضات از زمان های مختلف پس از آن بود که در بازگشت به خانه.”

Jackie Evancho انجام خواهد شد در اککلس تئاتر در سالت لیک سیتی در روز پنج شنبه.
یوسف Cartwright

اما تبدیل شدن به یک ستاره در چنین سن جوانی در این نمایش آمده است با چالش های خاص خود را دارد. هنگامی که طرفداران خرید بلیط برای دیدن Evancho در کنسرت برخی از آنها شگفت زده برای دیدن یک زن روی صحنه انتظار برای دیدن 10 ساله آنها در تلویزیون دیدم.

“این نوع مانند بوسه مرگ برای کسی که می خواهد به یک هنرمند برای تمام زندگی خود را و که در حال امرار معاش خود” Evancho گفت. “آن را استرس زا به ویژه هنگامی که من مسن و من یاد گرفته ام همه چیز متفاوت است و من می خواهم به نوشتن آهنگ ها در مورد موضوعاتی که به طور عمده در بزرگسالان مورد. و مردم باید یک زمان سخت گرفتن من به طور جدی به عنوان یک هنرمند و نه تنها یک دختر کوچک است که یک صدا به طوری که یک چالش برای شکستن از طریق, اما من نمی دادن.”

Evancho گفت: قدیمی اپرا که صدای امریکا شگفت زده شد زمانی که او 10 واز حتی بزرگتر به عنوان او در ادامه به خواندن.

“من نیز گسترش من نوع طیف وسیعی است که واقعا سرد” Evancho گفت. “در بسیاری از مسائل است که من فکر نمی کنم صدای من هرگز در جا و یا قادر به انجام مانند Ariana Grande آهنگ ها و یا پاپ. من هرگز نمی دانستند که من قادر به انجام آهنگ خواهم که. بنابراین من فقط به یادگیری بیشتر در مورد صدای من و آنچه در آن قادر است.”

در آینده Evancho می خواهم به انتشار یک آلبوم از آهنگ اصلی او نوشته است و تشکیل شده است. او گفت: او بوده است و آهنگسازی پس قبل از “america’s Got Talent.”

“و من خواهر و برادر بوده و برای نشان دادن عشق بسیار برای موسیقی است. من دوست دارم به آنها را به انجام با من یا نوشتن موسیقی با من چیزی شبیه به آن” Evancho گفت. “من هم فقط می خواهم به نگه داشتن ضبط آلبوم و اجرای. من می خواهم عشق را به انجام بیشتر اقدام است. من می خواهم عشق را به لباس و عطر و آرایش. من می خواهم به انجام همه چیز است.”

Evancho گفت: او به دنبال به جلو به انجام در ایالت یوتا است و امیدوار است برای دیدن برخی از دوستان محلی از “america’s Got Talent,” کریستینا و علی کریستنسن.

“من انجام شده است بسیاری از ضبط و آهنگسازی بنابراین من هیجان زده به عقب بر گردیم در کنسرت, و این است که واقعا سرگرم کننده به دلیل آن است که نوع قدم زدن پایین خط حافظه از تمام آهنگ هایی که مردم سقوط در عشق با من بیشتر به عنوان به خوبی به عنوان برخی فقط مورد علاقه من و بسیاری از تازه ترین آلبوم, ‘اولین,'” Evancho گفت. “و پس از آن وجود دارد ممکن است چند شگفتی, اما ما به شما را ببینید.”

این خواننده امیدوار است مردم در کنسرت او می توانید یک استراحت از چیزهایی که آنها مقابله با استرس که آنها را یا آنها را احساس خسته.

“من فقط می خواهم مردم را به نشستن و لذت بردن از آن و نه فکر می کنم فقط شنیدن و احساس احساسات است که آهنگ بیرون کشیدن” Evancho گفت. “من فقط می خواهم آنها را برای استراحت در من نشان می دهد.”

اگر شما به …

چه: Jackie Evancho

زمان: چهار شنبه, فوریه. 27 در 7:30 p. m.

که در آن: Eccles تئاتر 131 S. خیابان اصلی.

چقدر: $30-70 دلار

وب سایت: jackieevancho.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>