10 سال و بسیاری از دعاوی بعد از جنگ بر سر دین و تولد کنترل پوشش فقط حفظ مسیه

سالت لیک سیتی — دادگاه عالی شنیده است دو مورد در دین و کنترل تولد در شش سال گذشته. اما به عنوان قضات آماده برای شنیدن یک سوم چالش به قانون مراقبت مقرون به صرفه را پیشگیری از بارداری, دستور این هفته بسیاری از مسائل حل نشده باقی می ماند.

کارشناسان حقوقی را قبول ندارند چه دولت فدرال مدیون مذهبی معترضان به کنترل تولد و یا کارکنان خود آسیب توسط ایمان مبتنی بر معافیت. آنها را نگه دارید و دیدگاه های مختلف در محدوده قانون آزادی مذهبی و اینکه آیا با درخواست کارفرمایان برای اطلاع بیمه مذهبی شان اعتراض مکان های قابل توجهی بار در ایمان است.

و مهمترین وقتی که می آید به زمان مورد نظر شما تقسیم بر اینکه تهمت و دولت نقض قانون که آن را گسترش مذهبی و اخلاقی معافیت به وسایل پیشگیری از بارداری قیمومیت در سال 2017. هیچ اجماع و توافقی که شایسته چنین معافیت و, که سیاستگذاران باید از این قدرت برای تصمیم گیری است.

دادگاه عالی را تا تمام این مسائل زمانی که آن را می شنود خواهر کوچک فقیر v. پنسیلوانیا در روز چهارشنبه از طریق تلفن. احتمالی حاکم می تواند مدتها در انتظار وضوح به جنگ بر سر دین و کنترل تولد و یا سطح شیب دار بالا تنش دوباره گفت: الیزابت Sepper یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس.

“این مورد می تواند حل و فصل در ده ها تن از راه های مختلف,” او گفت:.

کنترل تولد درگیری

جنگ بیش از قانون مراقبت مقرون به صرفه را پوشش مورد نیاز آغاز شد به زودی پس از این قانون به تصویب رسید در سال 2010. مراقبت های بهداشتی از رهبران و سیاست گذاران و صاحبان کسب و کار به درگیری بیش از آنچه که انواع دارو باید به رایگان در دسترس است و که کارفرمایان باید معافیت اعطا شده.

در سال 2011 مقامات بهداشت در دولت اوباما نهایی لیست خدمات پیشگیرانه است که نیاز به پوشش داده شده است که شامل طیف گسترده ای از گزینه های کنترل تولد و عقیم سازی روش. سال آینده آنها صادر نهایی قوانین مبتنی بر ایمان معافیت تعیین که تنها “کلیساهای خود را یکپارچه کمکی و کنوانسیون یا انجمن کلیساها” می تواند در کنار پیشگیری از بارداری دستور.

رهبران در ایمان بر اساس دانشگاه های غیر انتفاعی و سازمان های مراقبت های بهداشتی و همچنین برخی از مردم با ایمان که متعلق به کسب و کار و اعتراض به محدود معافیت با این استدلال که کنترل تولد قوانین خود را نقض آزادی مذهبی. دولت اوباما سعی در به سازش با آنها و در سال 2013 منتشر شد دستورالعمل جدید مسکن, روند, را فعال کنید که کارکنان از ایمان مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی برای دسترسی رایگان جلوگیری از بارداری به طور مستقیم از شرکت بیمه خود.

“اسکان به معنای تعادل مذهبی منافع کارفرمایان و مراقبت های بهداشتی منافع کارکنان” Sepper گفت.

اما بسیاری از مردم با ایمان ناراضی باقی ماند از جمله برای سود صاحبان کسب و کار که نمی شد واجد شرایط برای معافیت یا محل اقامت. سرگرمی لابی و دو شرکت دیگر در زمان نگرانی های خود را تمام راه را به دیوان عالی کشور که در ژوئن 2014, آنها برنده حق دسترسی به مسکن در دسترس مذهبی وابسته به سازمان های غیر انتفاعی.

اگر چه سرگرمی لابی حاکم حل و فصل برخی از بحث پیرامون پیشگیری از بارداری دستور آن را نشانی جنگ در طول اقامت روند. در سال 2016 دیوان عالی کشور موافقت کردند به شنیدن دوم در مورد قانون مراقبت مقرون به صرفه تولد قوانین کنترل متمرکز مذهبی اقامت.

این دومین مورد Zubik v. Burwell به پایان رسید بدون برنده. قضات به اتفاق آرا تصمیم به ارسال آن به دادگاه های پایین تر به مقامات دولتی و رهبران مذهبی زمان بیشتری برای کار کردن یک معامله است.

“هیچ حکم قضایی نهایی” گفت: Kevin C. والش استاد حقوق در دانشگاه ریچموند در ویرجینیا.

نیز وجود دارد هیچ قطعنامه ای در خارج از دادگاه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد قبل از دولت اوباما و ایمان مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی حل و فصل خود را مبارزه با.

حدود 10 ماه پس از به دست گرفتن این برگ برنده دولت در تلاش برای پایان دادن به درگیری بین آزادی مذهبی و بهداشتى دستور برای خوب است. مقامات بهداشت منتشر شد قوانین جدید را قادر می سازد هر شرکت خصوصی با مذهبی یا اخلاقی اعتراض به کنترل تولد برای دسترسی به, معافیت.

“حتی اگر (فدرال قانون آزادی مذهبی) نمی وادار مذهبی معافیت … بخش اعتقاد آنها مناسب ترین اداری در پاسخ به مذهبی ایراداتی که مطرح شده” سیاستگذاران توضیح داد.

آخرین مبارزه

فعلی دیوان عالی کشور مورد مراکز در این جدید مذهبی و اخلاقی معافیت. قضات را در نظر بگیرید که آیا مقامات بهداشتی این قدرت را داشت که تصویب چنین تغییر سیاست و اینکه آیا آنها به دنبال روش های مناسب زمانی که آنها قرار داده و آنها را در محل.

“در برخی از راه ها این است که فقط یک بسیار ضعیف اداری قانون مورد. آن را می شود واقعا در علف های هرز از چگونه شما می توانید قوانین چه نوع توجه شما را و چگونه شما به طور جدی باید به انتقادات و پیشنهادات شما دریافت خواهید کرد” Sepper گفت.

رهبران از پنسیلوانیا و نیوجرسی هستند در برابر استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت. آنها ادعا می کنند مقامات بهداشت نقض دولت فدرال روش زمانی که آنها تهدیدی بازخورد خود را در برنامه ریزی معافیت.

“به جای اظهار نظر در مورد امکان اجرای قوانین جدید عمومی شد دعوت به اظهار نظر در مورد اینکه آیا این سازمان باید رها قوانین موجود” ایالات متحده توضیح داد که در یکی از آنها دیوان عالی کشور دادخواستها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رد این خصوصیات و همچنین ادعا می کنند که مقامات بهداشتی عمل خارج از قدرت خود را. پس از انجام وکیل به نمایندگی از خواهران های کمی از فقرا ایمان مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی است که دفاع از قوانین در کنار ایالات متحده وکیل به طور کلی.

“با توجه به سابقه دولت فدرال تغییر موقعیت آن ساخته شده حس به یک حزب در این مورد که دفاع از یک موضع ثابت در تمام طول” والش گفت. خواهران های کمی فقیر بودند بخشی از 2016 مورد به چالش کشیدن دولت اوباما اقامت روند.

به عنوان Sepper اشاره کرد, دیوان عالی کشور می تواند چهار شفاهی — و نهایی خود را حاکم — در تعدادی از مسیرها. آنها می تواند تمرکز بر چگونه این قوانین اجرا شد ساختار قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا در آن زمینه کاهش دادگاه حکم به نفع پنسیلوانیا و نیوجرسی. آنها همچنین می تواند استفاده از قانون آزادی مذهبی برای تعیین چقدر قدرت مقامات فدرال باید برای عمل به محافظت از مردم با ایمان است.

این مورد می تواند یک “گسترده و فراگیر چگونگی تاثیر دولت معاف مذهبی یا اخلاقی معترضان” در حال حرکت رو به جلو Sepper گفت.

بی پایان جنگ

Sepper است که در میان دانشمندان حقوقی امیدوار است که دادگاه عالی خواهد حکومت در برابر تهمت به دولت و خواهران های کمی ضعیف. آزادی مذهبی در قانون نیست و توجیه ارائه معافیت است که به کمک برخی از مردم با ایمان در هزینه دیگران, او گفت:.

“شما نمی توانید بالابر مذهبی بار از یکی مؤمن و اعمال آنها را در راه است که قابل ملاحظه ای بار آن با دیگر باورهای مذهبی,” او گفت و اشاره کرد که برگ برنده دولت قوانین بی اعتنایی به نگرانی های کارکنان به دنبال کنترل تولد پوشش.

دیگر دین و قانون تفسیر قانون آزادی مذهبی متفاوت است. آنها بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات توجیه شده بودند پس از راه وجود دارد به ارائه رایگان بارداری بدون پوشش مربوط مذهبی کارفرمایان برنامه های بهداشتی.

فدرال آزادی مذهبی حمایت “نسبتا گسترده” والش گفت. آنها “باید حاکم بر اجرای همه قانون فدرال” که نشده معاف است.

بدون در نظر گرفتن دیدگاه های خود را در مورد حقوقی محققان بر این باورند جنگ بیش از قانون مراقبت مقرون به صرفه را پیشگیری از بارداری دستور بعید است که برای پایان دادن به زمانی که دادگاه عالی مسائل حاکم آن در خواهران کوچک فقیر v. پنسیلوانیا مدتی در این تابستان.

اگر تصمیم بر چگونگی معافیت اجرا شد و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند سعی کنید به راه اندازی مجدد روند قانون. اگر تصمیم این است که با تمرکز بر قانون آزادی مذهبی و سپس مقامات بهداشت هنوز هم ممکن است مجبور به تجدید نظر در این قانون ارائه معافیت بر اساس اخلاقی و نه مذهبی و نگرانی است.

“ممکن است که دادگاه می تواند حمایت مذهبی معافیت و حمایت اخلاقی معافیت” Sepper گفت.

حتی گسترده حاکم گذارم تهمت اقدامات دولت است ممکن است به مقدار بسیار اگر تهمت از دست می دهد 2020 انتخابات گفت: فردریک Gedicks یک استاد حقوق در دانشگاه بریگهم جوان. دستورالعمل های نظارتی مانند معافیت به پیشگیری از بارداری دستور بسیار آسان برای تنظیم زمانی که قدرت دست به دست می.

“هر تغییر در دولت به ارمغان می آورد امکان لغو یا اصلاح” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im