100+ نمایندگان مجلس با تقاضای مهلت قانونی ابزار Shutoffs برای اطمینان از دسترسی به خدمات ضروری برای زنده ماندن’ در طول Coronavirus بحران

بیش از 100 قانونگذاران فدرال در روز چهارشنبه خواستار در سراسر کشور مهلت قانونی ابزار shutoffs با نامه ای به کنگره رهبری خواستار توقف بخشی از آینده coronavirus بسته امداد برای اطمینان از آمریکایی ها باید دسترسی به خدمات است که “ضروری برای زنده ماندن در طول این بحران بهداشتی.”

رهبری سناتور. Jeff Merkley (D-سنگ.) و مظنونان حمله به دانشگاه پیتر DeFazio (D-سنگ.), برندا لارنس (D-Mich.), Ro خناس (D-کالیفرنیا.) و Jan Schakowsky (D-بیمار است.), نامه آدرس نه تنها آب بلکه دیگر خدمات آب و برق از جمله برق و گرمایش و ارتباطات از راه دور و اینترنت—همه “به خصوص انتقادی” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تماس می آید که بیش از 16 میلیون آمریکایی پرتاب شده است از کار در هفته های اخیر نیاز برای ادامه بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به معنی بسیاری از محل های کار بسته باقی می ماند و میلیون ها نفر از مردم هنوز در انتظار برای یک بار $1,200 محرک چک.

در نامه خود به مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) به قانونگذاران بنویسید:

آب و خدمات تضمین می کند که آمریکایی ها می تواند دست بشویید و ضد عفونی کردن سطوح لازم به سرعت و جلوگیری از شیوع کروناویروس. برق لازم است برای خانواده ها به نوبه خود بر روی چراغ و باید در یخچال نگهداری مواد غذایی به غذا خوردن. دسترسی به اینترنت ضروری است برای بسیاری از کارکنان را قادر به کار از خانه و برای کودکانی که از مدرسه برای دسترسی به منابع آموزشی. میلیون ها نفر مشغول به کار مشاغل خدماتی در خط مقدم از COVID-19 همه گیر هستند رو قطع است.

خواسته در نامه شامل یک مکث نرم افزار shutoffs “برای حداقل شش ماه فراتر از تاریخ پایان دولت ملی اضطراری” اتصال مجدد برای کسانی که در حال حاضر خدمات برش و حک از هزینه های اواخر برای کم ثروت خانواده از طریق دوره شش ماهه.

این نامه می افزاید:

این COVID-19 شیوع بر مشکلات سیستمیک از فقر و ابزار ناامنی در ایالات متحده و متفاوت تاثیر در کم ثروت جوامع و جوامع از رنگ. زمانی که کنگره enacts قانون به سرعت بهبود اقتصادی کشور ما باید آن را اولویت بندی به طور دائم افزایش امنیت اقتصادی برای کم ثروت افراد است. اولویت باید به ایجاد زیرساخت برای حمایت از انرژی های تجدید پذیر توزیع آب سالم و سیستم های دسترسی پهن باند در مناطق روستایی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

نامه جدید مورد استقبال قرار گرفت حمایت از گروه غذایی و آب که خواست رهبران کنگره به سرعت عمل.

“کاملا وجود دارد هیچ بهانه ای باقی مانده برای کنگره برای رد نیازهای اساسی انسان از آینده coronavirus بسته محرک و یا به طور کلی” گفت: Viral Eckel ارشد ملی آب سازمان غذا و آب عمل است. “مردم در مواجهه با واقعیت های زندگی از طریق یک تابستان بدون آب در حال اجرا در حال حاضر. ما نیاز به اقدام ملی برای حفاظت از هر کسی در این کشور از ابزار غیر انسانی shutoffs هیچ چیز کمتر است.”

مواد غذایی و آب اقدام شد یکی از 830 حمایت گروه که روز دوشنبه یک شبیه تقاضا به کنگره رهبری در مورد ابزار shutoffs در آینده بسته امداد.

آن گروه اشاره کرد که در حالی که یک ابزار سیستم خاموش شدن مهلت قانونی مورد نیاز است اقدام کنگره باید فراتر از آن به عنوان یک مکث در shutoffs “نیست در مقابله با مسائل سیستمیک رانندگی این همه بیش از حد-آب و برق مشترک بی عدالتی در سراسر امریکا است.”

آنها نوشت:

بنابراین ما مصرانه از شما را به سرمایه گذاری قابل توجهی محرک بودجه به راه حل های طولانی مدت از جمله بودجه و تامین مالی برای توزیع پاک کردن سیستم های انرژی و کمک های مالی برای, درصد از درآمد برنامه های پرداخت برای آب شهری سیستم های پهن باند و سایر خدمات اجتماعی که افزایش دراز مدت انرژی و آب و آب و برق و انعطاف پذیری را برای همه جوامع به ویژه کم ثروت خانوار جوامع رنگ و قبایل سراسر کشور است.

آن زمان برای مردم پسند و نه کسب و کار پسند, بسته های قانونی برای کمک به آمریکایی ها عادی در مواجهه اقتصادی با درد گفت: Jean سو مدیر مرکز تنوع زیستی انرژی برنامه عدالت یکی از گروه های پشت نامه.

“این نامعقول است که جمهوری خواهان مجلس سنا انتخاب برای محافظت از شرکت های بزرگ امریکا بیش از خانواده ها در گذشته نجات بسته” Su گفت: در یک شنبه بیانیه ای. “خانواده ها روبرو هستند و غیر ممکن است انتخاب بین پرداخت برای مواد غذایی و یا برق و آب و بهداشت و درمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im