10M دانش آموزان ممکن است هرگز بازگشت به مدرسه با توجه به همه گیر می گوید: نجات کودکان

جولای 13 (UPI) — تقریبا 10 میلیون کودک خارج از مدرسه در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است هرگز بازگشت به کلاس درس یک گزارش جدید منتشر شده جمعه بین المللی کودکان کمک های انسان دوستانه سازمان گفت: هشدار به جهان با آن مواجه است بی سابقه و “پنهان آموزش و پرورش اضطراری است.”

در 94 صفحه گزارش صرفه جویی در آموزش و پرورش ما منتشر شده توسط نجات کودکان صندوق مستقر در لندن سازمان گفت که در اوایل ماه آوریل بیش از 1.6 میلیارد آموزان یا 91 درصد از همه دانش آموزان در سراسر جهان متوقف شده بود رفتن به مدرسه به عنوان درهای خود را به توقیف مانع از گسترش COVID-19, نیز آلوده کرده است که نزدیک به 13 میلیون نفر و در نتیجه بیش از 569,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تبلیغات

مدارس بسته به عنوان دولت ها در سراسر جهان برقرار درجات مختلفی از مستند است که محوری اقتصاد جهانی به سمت رکود است. در پایان این سال جهانی تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است به کوچک شدن 7.6 درصد سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت: در ماه گذشته.

این رکود می تواند ایجاد یک $77 میلیارد کسری در آموزش و پرورش هزینه در فقیرترین کشورهای جهان بیش از 18 ماه آینده. در بدترین سناریو این رقم می تواند به $192 میلیارد دلار در پایان سال 2021 با توجه به این گزارش برآورد.

این کاهش بودجه به آموزش و پرورش و افزایش فقر ناشی از این ویروس می تواند باعث برخی از 9.7 میلیون دانش آموز هرگز به بازگشت به مدرسه با میلیون ها نفر بیشتر سقوط در خود آموزش و پرورش این گزارش گفت:.

کودکان در کشورهای کم درآمد در اردوگاه های پناهندگان و در مناطق جنگی به خصوص زنان در آن محیط هستند در معرض خطر هرگز بازگشت به مدرسه, این گزارش گفت: به عنوان هر روز که می گذرد تبدیل شدن آنها بیشتر در معرض خطر گرسنگی, خشونت, کودکان کار و ازدواج.

“این است که آموزش و پرورش بی سابقه در اورژانس و دولت باید به فوریت سرمایه گذاری در آموزش” Inger خاکستر مدیر عامل شرکت ذخیره سازی کودکان در بیانیه ای گفت که همراه با گزارش. “ما در معرض خطر هستند از بی نظیر کاهش بودجه که نابرابری موجود منفجر بین غنی و فقیر و بین دختران و پسران است.”

کودکان در افغانستان, چاد و ساحل عاج, گینه, لیبریا, مالی, موریتانی, نیجر, نیجریه و پاکستان و نیجریه و یمن صورت بزرگترین خطر هرگز بازگشت به مدرسه در حالی که کسانی که در یکی دیگر از 28 کشور شده است برچسب در هر دو بالا و متوسط خطر نیست ادامه با آموزش و پرورش در این گزارش گفت:.

کودکان در این کشورها صورت بزرگترین خطر در معرض مجبور کودکان کار در حالی که نوجوان زنان رنج می برند ممکن است از خشونت مبتنی بر جنسیت فرزند, ازدواج و بارداری, محققان گفت که دیگر آنها در خارج از مدرسه بیشتر است که خطر می شود.

ماه گذشته یونیسف هشدار داد که میلیون ها نفر از کودکان را می توان مجبور به پایین پرداخت و شغل های خطرناک به طور بالقوه منجر به افزایش کودکان کار در حداقل دو دهه است.

“اگر ما اجازه می دهد تا آموزش و پرورش این بحران به آشکار شدن تاثیر بر کودکان قراردادهای طولانی مدت خواهد بود. وعده جهان ساخته شده است برای اطمینان از تمام کودکان در دسترسی به کیفیت آموزش و پرورش تا سال 2030 خواهد بود مجموعه ای” خاکستر گفت: با اشاره به یکی از ملل اهداف توسعه پایدار به اطمینان حاصل شود تمام کودکان دسترسی به رایگان عادلانه و کیفیت اولیه و ثانویه آموزش و پرورش با دهه آینده.

به حق این وضعیت گزارش تماس در دولت و خیرین به سرمایه گذاری در آموزش و پرورش در حالی که اصرار تجاری طلبکاران به حالت تعلیق بازپرداخت بدهی به کشورهای کم درآمد است که می تواند برخی از 14 میلیارد دلار در دسترس برای آموزش و پرورش سرمایه گذاری است.

به طور خاص آن را در بانک جهانی به ارائه 35 میلیارد دلار به صندوق بازگشت به مدرسه با ساخت آنها را امن و فراگیر با دسترسی به وعده های غذایی مدرسه و خدمات بهداشتی و درمانی.

“این امر می تواند بی وجدانی اجازه می دهد تا منابع است که به شدت مورد نیاز برای زنده نگه داشتن این امید که همراه با آموزش و پرورش برای منحرف شود به بازپرداخت بدهی” خاکستر گفت. “دولت باید با قرار دادن منافع کودکان قبل از این ادعا طلبکاران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>