115+ گروه اصرار بایدن (و تهمت) به حمایت از “عادلانه و فقط سیاست خارجی در مورد اسرائیل و فلسطین حقوق’

بیش از 115 سازمان در روز دوشنبه خواست جو بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتخاذ یک سیاست ایالات متحده نسبت به دولت اسرائیل و مردم فلسطین است که “بر اساس اصول برابری و عدالت برای همه است.”

در تطبیق حروف فرستاده شده به دو نامزد پیشتاز ریاست جمهوری ائتلافی از گروه ها از جمله CodePink شورای آمریکایی-اسلامی (CAIR), IfNotNow موسسه مطالعات سیاست (IPS), Jewish Voice for Peace عمل (JVP), صلح, عمل, ریشه های اکشن و پیروزی بدون جنگ—می گویند سیاست های دولت آمریکا “باید تأیید حق هر انسان برای زندگی با کرامت و برابری و آزادی و احترام به حقوق بشر و که باید فلسطینی ها و اسرائیلی ها.”

سیاست آمریکا در منطقه, گروه استدلال می کنند “باید ریشه در همان اصول و ارزش های که قرار است برای هدایت سیاست ایالات متحده در سرتاسر جهان—احترام به حقوق بشر و قوانین بین المللی ترویج حل و فصل مسالمت آمیز درگیری, حمایت از دیپلماسی بیش از مداخله نظامی و استفاده از multilateralism و موسسات چند جانبه برای حل اختلاف.”

پس از چند دهه از ایالات متحده به طور مستقیم مداخله در درگیری اسرائیل و فلسطین و هل دادن یک راه حل دو کشور “این است که زمان به اذعان کرد که این تلاش ها شکست خورده اند—در درجه اول به دلیل ایالات متحده شکست به عنوان کارگزار صادق” نامه اعلام کرد با استناد به دیپلمات های ایالات متحده آرون دیوید میلر 2005 استدلال که “بسیاری از مقامات آمریکایی دخیل در عربی-اسرائیلی صلح… عمل کرده اند که اسرائیل وکیل پذیرایی و هماهنگی با اسرائیل در هزینه از موفقیت مذاکرات صلح.”

در زیر چندین انتخابات ریاست جمهوری, دولت, نامه, ادامه, ایالات متحده فراهم کرده است “نامحدود حمایت دیپلماتیک و نظامی تامین مالی” است که فعال دولت اسرائیل “به entrench آن شغل گسترش شهرک های غیر قانونی تحمیل 13 سال محاصره و دستمزد سه جنگ علیه غزه تصویب قوانین است که به طور رسمی انکار حقوق برابر برای شهروندان اسرائیلی که یهودی همه در زیر روکش از صلح.”

این نامه می آید که دولت اسرائیل در حال برنامه ریزی برای ضمیمه نزدیک به یک سوم از کرانه در روزهای آینده با وجود جهانی مخالف است. هر چند بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تعیین کرده است یک جولای 1, تاریخ شروع الحاق “یک طرح قابل اجرا هنوز مشخص نیست,” الجزیره گزارش روز شنبه. “ایالات متحده حمایت الحاق اگر نتانیاهو می تواند رسیدن به یک توافق با ائتلاف شریک Benny Gantz.”

این گروه های جمعی برای تغییر در سیاست ایالات متحده نسبت به دولت اسرائیل و فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی به دنبال یک شبیه اما گسترده تر پیام در سیاست خارجی از یک ائتلاف از سازمانها ماه گذشته و همچنین گالوپ نظرسنجی از فوریه که یافت می شود افزایش حمایت از فلسطینی ها به خصوص در میان افراد جوان که حرف برجسته است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“عمومی و رسانه ها گفتمان و مهمتر رای دهندگان نظرات در اسرائیل نقض و حقوق فلسطینی را به طرز چشمگیری تغییر در سال های اخیر اما بیش از حد بسیاری از گذشته و حال مقامات از لمس و غافل از این تغییرات” Phyllis Bennis از IPS و JVP در بیانیه ای گفت شنبه. “درصد زیادی از کلید رای گیری بلوک می خواهید تغییرات عمده در سیاست ایالات متحده برای مطابقت با کسانی که تغییر نظرات عمومی—و هر نامزد به امید پیروزی های حمایت از جوان سیاه دموکراتیک مترقی و به طور فزاینده ای یهودی رای دهندگان را به چشم پوشی از این تغییرات در خطر است.”

این گروه با اشاره دوشنبه که بایدن کمپین به تازگی منتشر شده یک بیانیه “conflating یهودیان آمریکا با حمایت از اسرائیل و لاف زدن در مورد افزایش کمک نظامی به اسرائیل” در پایان رئیس جمهور سابق دولت باراک اوباما. در این بیانیه همچنین بازار سیاهی بایدن تلاش های پیشرو در مخالفت با کازار و تحریم (BDS) movement.

این کمپین در بیانیه ای به تشریح چگونه به عنوان رئیس جمهور بایدن خواهد “ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که دولت یهودی یهودی مردم و ارزش های یهودی را نشکن پشتیبانی از ایالات متحده است.” بیانیه اصلاح شد به قطع یک اتهام است که جنبش BDS بود “اجازه دادن به فلسطینی ها قلاب خود را برای انتخاب” که JVP اقدام را محکوم کرد به عنوان “صریح نژادپرستی است.”

CodePink co-مدیر آریل طلا روز دوشنبه گفت که “به جای منعکس کننده رشد برای حمایت از فلسطینی حقوق بشر در درون حزب دموکرات بایدن به نظر می رسد تلاش برای نشان می دهد که او می تواند تقریبا به عنوان متهاجم و یک طرفه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان زمانی که آن را می آید به مسئله اسرائیل و فلسطین حقوق.”

“با وجود پرداخت خفیف خدمات لب به خطرات اسرائیل الحاق بخش هایی از کرانه بایدن مواضع به حق که در آن دولت اوباما بود” طلا اضافه شده است. “فلسطینی ها شده اند مبارزه برای بیش از 70 سال برای حقوق اولیه و آزادی. آن است که دور زمان گذشته ایالات متحده برای جلوگیری از حمل آب برای دولت اسرائیل و به جای حمایت از عدالت و برابری برای همه مردم است.”

این نامه شامل یک لیست خاص از “چه بسیاری از رای دهندگان آمریکایی از جمله بسیاری از رای دهندگان یهودی جوان رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ به دنبال در نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری” و خواستار هر دو بایدن و تهمت به تنظیم سیاست های خود را در موقعیت به چین با زیر:

  • صریح مخالفت اسرائیل به اشغال کرانه باختری از جمله شرق بیت المقدس و غیر قانونی خود را محاصره (یاری توسط مصر) از غزه;
  • به رسمیت شناختن اسرائیل به تعهدات خود در قبال ساکنان نوار غزه محافظت جمعیت با توجه به قوانین بین المللی;
  • پشتیبانی برای تهویه بودجه نظامی ایالات متحده به اسرائیل در پایان دادن به اسرائیل نقض حقوق بشر فلسطینی و پایبندی به همه مربوطه ایالات متحده قوانین از جمله کنترل صادرات اسلحه عمل و Leahy قانون ؛
  • پشتیبانی از H. R. 2407 به “ترویج حقوق بشر برای کودکان فلسطینی زندگی می کنند و اسرائیل و اشغال نظامی قانون” حمایت تشکر. بتی McCollum (D-Minn.), به اطمینان حاصل شود که هیچ دلار کمک به اسرائیل یک نظامی بازداشت, بازجویی سوء استفاده و/یا بدرفتاری های دیگر از کودکان فلسطینی;
  • تماس اسرائیل را در دولت به لغو یهودی دولت-ملت قانون اساسی و به اطمینان حاصل شود که شهروندان فلسطینی اسرائیل و دیگر غیر یهودی شهروندان در این کشور لذت بردن از حقوق برابر با شهروندان یهودی با عبور یک قانون اساسی تضمین این حقوق;
  • مخالفت با استفاده از ایالات متحده آمریکا کمک های امنیتی محافظت در برابر جمعیت از جمله در غزه و دعوت از اسرائیل دولت برای حفاظت از غیرنظامیان از مهاجر و خشونت;
  • برای حمایت از پناهندگان فلسطینی حقوق مطابق با قانون بین المللی و سازمان ملل قطعنامه;
  • وعده به انتقال سفارت آمریکا به تل آویو تا زمانی که موقعیت بین المللی شرق اورشلیم اتحادش را تغییر از وضعیت فعلی خود به عنوان سرزمین های اشغالی;
  • یک وعده به ارائه کامل ایالات متحده به همکاری با دیوان کیفری بین المللی رسیدگی به اتهام جنایات جنگی مرتکب شده همه طرف در کرانه باختری از جمله شرق بیت المقدس و نوار غزه و
  • رد ایالات متحده به رسمیت شناختن اسرائیل و حاکمیت بیش از هر سرزمین در حال حاضر اشغال شده وجود ندارد و در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و توافق نهایی با فلسطینی ها.

“با نتانیاهو فاجعه آمیز طرح الحاق قریب الوقوع” خواسته CodePink بنیانگذاران Medea Benjamin در یک صدای جیر جیر دوشنبه “را بایدن صحبت کردن در برابر اسرائیل از دولت؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im