12 دستگیر حداقل 18 مجروح در شیکاگو در اعتراض

18 جولای (فردا) — فعالان و مقامات منتخب در شیکاگو به نام برای حذف مجسمه کریستف کلمب در گرانت پارک زیر است جمعه شب درگیری که منجر به حداقل 12, دستگیری و همچنین آسیب به معترضان و افسران.

مقامات نیز محکوم پلیس تاکتیک ها در پاسخ به اعتراض به, در میان دیگران یک حادثه که در آن یک افسر آمار معجزه بوید, 18 سال, پیر زن زدم و دندان او ،

تبلیغات

در یک کنفرانس خبری شنبه بوید گفت: او ضبط یک بحث با یک دفتر هنگامی که او سیلی تلفن خود را از دست, ضربه زدن از دندان او.

“من حق را به ثبت. من حق را به مجمع. من حق را به مطبوعات” بوید گفت. “شما نمی توانید انکار من حقوق من.”

“که مجسمه باید در نظر گرفته شود” گفت: کارلوس رامیرز-رزا که در خدمت به عنوان ارزیاب از شیکاگو 35 Ward, در یک شنبه-صبح امروز در کنفرانس خبری در مقابل مجسمه. “هنگامی که شما یک مجسمه در میدان شما می گویید که کسی است که باید جشن گرفته شود.”

در یک سری از توییت های ارسال شده در شنبه, شیکاگو, شهردار لری گفت: او در پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز اما که “بخشی از معترضان خشونت تبدیل شد.”

Lightfoot قبلا گفت که او مخالف حذف کلمبوس مجسمه در شهر اما در روز شنبه اعلام کرد که تیم او شده است در حال توسعه یک طرح برای یک “بررسی جامع از ما آیکون.”

“این است که من صمیمانه امیدواریم که ما می تواند به اعتصاب تعادل مناسب به اطمینان حاصل شود مردم می توانند حق خود را ابراز و متمم اول قانون اساسی حقوق, اما انجام این کار در راه است که قرار نیست هر کسی فیزیکی ایمنی در معرض خطر است. که می تواند سازگار با ما سابقه طولانی از صلح آمیز اعتراض” Lightfoot نوشت.

این شهر غیر نظامی از پلیس پاسخگویی روز شنبه گفت که آن را دریافت کرده است “شکایات متعدد” بیش از حد زور توسط پلیس باز کرده است “تحقیقات اولیه به فاحش ترین” هستند.

پلیس شیکاگو گفت: 18 افسران مجروح شدند جمعه و بعضی از آنها گرفته شده و به بيمارستان منطقه توسط امدادگران برای درمان بیشتر.

حداقل 1000 نفر جمع شده در اطراف مجسمه جمعه پس از یک رالی برای عدالت نژادی و برخی از تلاش برای سرنگونی مجسمه.

در یک کنفرانس خبری در روز شنبه فعالان خواستار اداره پلیس شیکاگو بود بلافاصله defunded.

“ما باید حق آزادی اجتماعات. ما حق اعتراض. آنچه دیروز اتفاق افتاده بود یک تقلید مسخره امیز. که چه اتفاقی می افتد در دیکتاتوری” Aislinn قرقره با موضوع زندگی در شیکاگو گفت: ما او را دیدم مردم مورد ضرب و شتم توسط پلیس و ماموران با استفاده از گاز اشک آور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>