120 گروه های مدافع حقوق بشر تقاضا یخ بلافاصله ‘آزادی همه بازداشت خانواده ها با هم’

رهبری سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا و 120 گروه های حقوق بشر در روز جمعه خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انتشار همه خانواده ها برگزار شد مهاجر در بازداشتگاه به عنوان آن مطابق با آخرین حکم دادگاه برای آزادی کودکان از این امکانات با توجه به نگرانی در مورد در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

“ما به شدت شی به هر طرح به جای یک انتخاب قبل از پدر و مادر است که هیچ چاره ای در همه: نامعلوم بازداشت با فرزندان خود در شرایط دشوار در جهانی همه گیر و یا احتمالا دائمی جدایی از آنها” گروه های نوشتن در یک نامه مشترک (pdf). “پدر و مادر باید منتشر شود فرزندان خود را به حفظ وحدت خانواده به عنوان خانواده جدایی است در بهترین منافع کودک است.”

مستقر در کالیفرنیا آمریکا در منطقه قاضی دالی هی نوشت: در ژوئن 26 حاکم است که “خانواده مراکز اقامتی در آتش هستند و هیچ زمان بیشتری را برای نیم اقدامات است.” او دستور مهاجرت و گمرک (ICE) برای آزادی کودکان مهاجر شده اند که به بازداشت بیش از 20 روز یا با پدر و مادر خود و یا دیگر نگهبان با رضایت والدین توسط جمعه, هر چند مهلت دارد پس از تمدید شده است به جولای 27.

بازتاب واکنش به هین منظور در ماه گذشته گروه حقوق با ارسال نامه ای به سرپرست وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و اقدام یخ مدیر متی Albence دعوت از آنها را به رایگان خانواده ها از بازداشت هم به جای وادار کردن پدر و مادر برای تصمیم گیری بین جدایی و قرار دادن فرزندان خود را در معرض خطر Covid-19.

در این نامه توضیح می دهد که “یخ در طول تاریخ اعمال آن اختیارات قانونی و اختیار به انتشار پدر و مادر با فرزندان خود در آزادی مشروط و/یا به جایگزین-به-بازداشت (ATD) برنامه” و پس از همه گیر شروع قانونگذاران طرفداران وکلای پزشکان و اعضای عمومی تحت فشار قرار دادند که آژانس به انجام این کار.

به عنوان Covid-19 ویران کرده جوامع در سراسر ایالات متحده—روز جمعه بعد از ظهر وجود دارد بیش از 3.6 میلیون مورد تأیید و بیش از 138,800 مرگ و میر در کشور—یخ همراه با کسانی که مسئول زندان و زندانها در سراسر کشور مواجه شده اند نصب خواستار آزادی بازداشت شدگان چه کسانی هستند در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های عفونی و یا مطرح ایمنی عمومی را انتخاب کنید.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“Covid-19 در حال اجرا شایع در این تاسیسات” در این نامه می گوید از یخ بازداشتگاه با استناد به گزارش های که 34 تن از بازداشت شدگان در Karnes شهرستان مرکز اقامتی در تگزاس و 21 کارکنان در جنوب تگزاس خانواده های مسکونی مرکز آزمایش مثبت برای ویروس. “با وجود این یخ همچنان موفق به برداشتن قدم برای جلوگیری از سرایت در این خانواده بازداشتگاه. بیمار و کارکنان مجاز به کار آمده و با وجود تماس دلخواه-ردیابی و قرنطینه شیوه است.”

“ما عمیقا نگران است که یخ در حال حاضر در آستانه اجبار پدر و مادر به یک غیر ممکن و بی رحمانه ‘انتخاب’ به عنوان آن را در مارس سال 2020 زمانی که یخ خواسته بازداشت پدر و مادر که آیا آنها آرزو باقی می ماند بازداشت با فرزندان خود در شرایط نا امن و یا جدا از فرزندان خود را به طوری که کودکان می تواند منتشر شده از بازداشت” در این نامه همچنان ادامه دارد. “این خانواده زندگی با غیر قابل تصور ترس و اضطراب نمی دانستند اگر آنها منتشر خواهد شد اگر آنها را در قرارداد Covid-19 یا اگر یخ را به دنبال سعی کنید به آنها را از هم جدا و دوباره آن را به عنوان تلاش در اواسط ماه مه.”

در این نامه ادعا میکند که “جدایی خانواده تولید شده توسط این اجباری ‘انتخاب’ نقض متعدد حقوق بشر از جمله حق خانواده وحدت حق به آزادی و نیاز به اولویت بندی بهترین منافع کودک است.” نگه داشتن خانواده ها با هم حرف می افزاید: “همچنین حق و مهربان است.”

به عنوان نامه توضیح می دهد:

طولانی قبل از شروع Covid-19 خانواده بازداشت و جدایی خانواده بودند صریحا انتقاد پزشکی و سلامت روحی و روانی کارشناسان برای تروما آنها تحمیل بر روی کودکان و پدر و مادر خود را. بازداشتگاه اغلب retraumatizing و کودکان در بازداشت “ممکن است تجربه تاخیر رشد و نمو و فقیر روانی تنظیم” حتی پس از آنها منتشر شد; حتی مدت کوتاهی بازداشت می تواند منجر به آسیبهای روانی و دراز مدت خطرات بهداشتی. جدایی خانواده یک شکل از خشونت روانی کارشناسان را تشبیه به “قتل روح” که inflicts پایدار و آسیب دائمی بر فرزندان و پدر و مادر خود را. قدرتمند شواهد مستند آسیب از این شیوه تنها بر ضرورت پایان دادن به هر دو بلافاصله.

این گروه همچنین اذعان دولت آمریکا را نگران سابقه در مهاجرت تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دولت شروع به جدا کردن کودکان مهاجر از پدر و مادر که عبور از مرز به طور غیر قانونی در سال 2017 قبل از اینکه رسما نورد خود را “تحمل صفر” سیاست سال بعد. منتقدان در سراسر جهان را محکوم خانواده جدایی سیاست به عنوان نه تنها “بی عاطفه و بی رحمانه” اما همچنین نقض قوانین بین المللی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نامه می گوید: “باید با استفاده از Covid-19 به عنوان یک فرصت برای استقرار آن خانواده جدایی سیاست دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>