150+ جامعه مدنی در موضوع فراخوان جهانی برای ‘جدید و بهبود یافته—طبیعی’ به صورت پست-همه گیر جهانی

بیش از 150 گروه در روز پنج شنبه به نام جدید “عادی” پس از همه گیر است که در آن انسانی و اقتصادی هزینه های نظامی صرف هستند کاهش, mulitlateralism افزایش است و نابرابری است که بی خانمان در سفارش به مرکز واقعی امنیت انسانی است.

تماس می آید در نامه ای سرگشاده که اصلی endorsers شامل کمپین بین المللی ممنوعیت مین های زمینی و کمپین بین المللی برای لغو سلاح های هسته ای هر دو نوبل برنده شدند.

همانطور که از نوشتن این نامه امضا شده توسط 156 سازمان به نمایندگی از طیف گسترده ای از مسائل است. جهانی حامیان عبارتند از مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از روبات های قاتل از مهمات خوشه ای ائتلاف و شهرداران برای صلح است. ایالات متحده بر اساس گروه از جمله CodePink و صلح عمل را امضا کرده اند که باید از غرب آفریقا اقدام شبکه در سلاح های کوچک و انسانی در امنیت شبکه می باشد.

“در حال حاضر لحظه ای به تأمل در جهان به عنوان آن است و در نظر گرفتن یک جایگزین بهتر برای آینده” گروه ها می گویند در این نامه است.

این سازمان خواستار جامعه مدنی و رهبران جهان و گسترش یک رویکرد شناخته شده به عنوان “انسانی خلع سلاح” است که ریشه های آن (pdf) در اصل از سال 1997 معدن Ban Treaty. انسانی خلع سلاح این گروه توضیح “به دنبال جلوگیری و زدودن اسلحه تحمیل درد و رنج انسان و آسیب های محیطی از طریق ایجاد و اجرای هنجارهای.”

با توجه به این رویکرد رو به جلو پس از coronavirus به معنی بودجه ملی باید اولویت را تغییر دهید. نامه می گوید: “دولت ها و صنعت باید توقف سرمایه گذاری در سلاح های غیر قابل قبول و همچنین تقویت حفاظت از غیر نظامیان از استفاده از سلاح و اطمینان از سلاح های نقل و انتقالات مطابق با قوانین بین المللی است.”

کسانی که منابع مالی به جای آن باید به سمت “اهداف بشردوستانه مانند بهداشت و درمان و یا هزینه های اجتماعی” و در راستای بازسازی “دولت باید هدایت پول به برنامه هایی که کمک به قربانیان بازگرداندن زیرساخت های پاک کردن مواد منفجره و تمیز کردن درگیری های مربوط به آلودگی است.”

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

این بیماری همه گیر است “در معرض و تشدید” نابرابری های موجود در این نامه می افزاید: از جمله دسترسی به مراقبت های بهداشتی. این مسئله باید در بخشی از طریق ترویج “حساس تر برنامه های از قبل وجود داشته” و از جمله طیف گسترده تری از صدای در تصمیم گیری است.

زمانی که Covid-19 متهم و در زمانی که در جلسات حضوری با خیال راحت می توانید رزومه “جامعه بین المللی می تواند به افزایش و فراگیر و در دسترس با اجازه معنی دار آنلاین شرکت در جلسات چند جانبه” و در آوردن صداهای از مردم “از جمله بازماندگان و دیگر افراد معلول که قادر به سفر به دلیل کمبود بودجه” در این نامه می گوید.

بیشتر “همکاری های بین المللی باید تبدیل به یک روش استاندارد برای رسیدگی به مسائل جهانی” این گروه می گویند.

بهبود جهان نامه می گوید: ممکن است.

“جامعه بین المللی باید اولویت بندی انسان, امنیت, reallocate نظامی صرف به انسان دوستانه باعث می شود کار برای از بین بردن نابرابری اطمینان مجامع ترکیب متنوع صدای آورد و تعاونی طرز فکر به مشکلات تمرین و سیاست” گروه ها می خواهیم. “ما با هم می تواند تغییر شکل چشم انداز امنیتی برای آینده و کمک به ایجاد یک جدید و بهبود یافته—’معمولی’.”

“باز کردن نامه در Covid-19 و انسانی خلع سلاح” پژواک نوع تفکر موجود در یک شماره تماس به ترک کسب و کار به عنوان معمول و به جای آن “ساخت بهتر” پس از همه گیر با افراد و سازمان ها در سراسر جهان خواستار اشکال مختلف از مردم را نجات, فقط, بازیابی سالم, بهبود, سبز, بازیابی سبز محرک و جهانی سبز معامله جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>