150 سال از زنان جوان بافی یک پرده نقش دار از هویت هدف و متعلق

همانطور که ما جشن 150 سال از زنان جوان سازمان ما منعکس شده است و در همان زمان ما با هیجان پیش بینی چه خواهد بود. آینده ایمان پر و روشن است. خداوند را دوست دارد و اعتماد خود را با ارزش دختران و او همچنان به دعوت آنها به یک بخش حیاتی از کار نجات و تجلیل.

حتی اگر این زندگی آسان نیست سفر برای هر یک از ما وحی همچنان به آشکار شدن قبل از چشم ما. به عنوان ما به تأمل در گذشته و نگاه به جلو به آینده زنان جوان سازمان پیدا کنیم بافته شده و طول آن ملیله موضوعات مشترک از هویت هدف و متعلق.

هویت

هر زن جوان است که “یک دختر محبوب آسمانی پدر و مادر با طبیعت الهی و سرنوشت ابدی.” این را از صمیم قلب دوست دختران هستند تحت اللفظی فرزندان والا پدر و مادر است. چه با شکوه چیز به دانستن و درک است. و درست مانند کودکان از پدر و مادر زمینی از طریق sanctifying و فعال کردن قدرت کفاره عیسی مسیح قابل توجه این زنان جوان باید از این پتانسیل برای رشد و توسعه و تبدیل شدن به مانند آسمانی خود پدر و مادر است.

هدف

بریگهام یانگ تاسیس این سازمان در تاریخ 21 مه سال 1870. اول آن رهبران و اعضای شامل بریگهم جوان خود دختر. تحت معنوی جهت او با تشکیل این جامعه برای کمک به زنان جوان خود را تقویت شهادت عیسی مسیح و کمک به آنها در درک هدف خود را در کار نجات. او گفت: “من آرزو می کنم ما دختران برای به دست آوردن دانش از انجیل را برای خود. برای این منظور من تمایل به ایجاد این سازمان …” (Brigham جوان به نقل از “تاریخ از خانم های جوان’ متقابل بهبود انجمن” توسط شوش جوان دروازه 1911).

The First Young Ladies’ Department of the Ladies’ Cooperative Retrenchment Association was formed on May 27, 1870, by some of the prophet Brigham Young’s daughters. This was the origin of the Young Women organization.
اولین خانم های جوان’ بخش بانوان تعاونی از نو سنگر سازی و انجمن تشکیل شد و در 27 مه سال 1870 توسط برخی از پیامبر بریگهام یانگ بينند. این منبع از زنان جوان سازمان است. اعتبار: فکری رزرو, Inc.

اگر چه زنان جوان سازمان یافته از طریق سال هدف آن باقی مانده است سازگار: برای کمک به زنان جوان قرعه کشی نزدیک به خود را پدر آسمانی و عیسی مسیح است. یک روز دوم پیامبر خدا ما را به نام زنان جوان و همه جوانان فعال شرکت کنندگان در این گردهمایی از اسرائیل و در کار نجات و تعالی “بزرگترین چالش کشیدن بزرگترین علت و بزرگترین کار بر روی زمین است.”

متعلق

همانطور که ما جشن زنان جوان sesquicentennial سالگرد ما دعا می کنیم که هر زن جوان ممکن می دانید و احساس می کنید که او به آن تعلق دارد و بخش مهمی از چیزی فوق العاده ای. به دلیل پیمان ساخته شده در غسل تعمید هر یک متعلق به خانواده عیسی مسیح است.

ساخت و نگه داشتن این میثاق باعث می شود آنها را در جهان منحصر به فرد و آنها را متحد با دیگران که در حال تلاش برای تبدیل شدن به بیشتر شبیه به نجات دهنده ما عیسی مسیح. ما زنان جوان یک بخش ضروری از مرمت در حال انجام و جمع آوری از اسرائیل است. خدمات خود را چشم انداز خود و رهبری خود را مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه.

یک جشن و یک دعوت نامه

چگونه سپاسگزار ما برای فن آوری است که اجازه خواهد داد که همه ما را به جمع آوری از سراسر جهان به ویژه چهره به چهره رویداد on Nov. از 15 سال 2020 است. با هم ما جشن 150 سال از زنان جوان و بالغ رهبران.

Screenshot of the Huddersfield England Stake “MyOneHundredAndFifty” Instagram page where youth of the stake share what they are doing to commemorate the 150 years of Young Women.
تصویر از هادرزفیلد انگلستان خطر “MyOneHundredAndFifty” Instagram صفحه که در آن جوانی از خطر به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها انجام می دهند به مناسبت 150 سال از زنان جوان است. اعتبار: تصویر از هادرزفیلد انگلستان خطر Instagram صفحه

در آماده سازی برای این رویداد ما را دعوت زنان جوان به دعا کردن در مورد چیزی است که آنها می توانند مربوط به تعداد 150. شرکت ایده طیف وسیعی از خواندن 150 صفحه از کتاب مقدس ارسال 150, الهام بخش, پیام های متنی, دوچرخه سواری 150 مایل کشیدن 150 علف های هرز, پیدا کردن 150 نام خانوادگی را به معبد دوخت 150 ماسک یا حتی عکاسی از 150 تصاویر از طبیعت است. امکانات بی پایان هستند.

بیشتر بخوانید درباره زنان جوان به طور کلی در انتخابات ریاست جمهوری را 150 چالش

آنها به عنوان وزیر در خانواده خود و در سراسر جوامع خود زنان جوان می توانند در پست اهداف فردی و یا اهداف به عنوان یک کلاس/سازمان بر روی هر پلت فرم رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #StriveToBe.

زنان جوان از هادرزفیلد انگلستان خطر مانند بسیاری دیگر در سراسر جهان دعوت را پذیرفت و بلافاصله. برخی نوشته اند 150 نوع یادداشت ها. دیگران در حال اجرا 150 دور در اطراف مدرسه خود را. یک زن جوان ساخته شده و هدف به انجام 150 روز از روزنامه نگاری. یکی دیگر از رسم 150 قطعه از هنر است. قابل توجه این زنان جوان با حمایت از پدر و مادر خود و رهبران ایجاد یک Instagram صفحه برای به اشتراک گذاری خود را تجربه نشاط بخشی با جهان و دعوت از دیگران برای پیوستن به آنها و “فراموش 150 از هر چیز مثبت است.”

آن است که ما نماز است که همانطور که ما جشن می گیرند و به هم خدمت ما زنان جوان را به دست آوردن درک بیشتری از هویت خود را هدف و متعلق به دختران آسمانی پدر و مادر که توانا و کار را به انجام.

Screenshot of the Huddersfield England Stake “MyOneHundredAndFifty” Instagram page where youth of the stake share what they are doing to commemorate the 150 years of Young Women.
تصویر از هادرزفیلد انگلستان خطر “MyOneHundredAndFifty” Instagram صفحه که در آن جوانی از خطر به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها انجام می دهند به مناسبت 150 سال از زنان جوان است. اعتبار: تصویر از هادرزفیلد انگلستان خطر Instagram صفحه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de