‘150,000 آمریکایی قربانی برای بازار سهام’: Kushner گزارش توصیه کمتر Covid-19 تست برای آرام وال استریت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ویژه Jared کوشنر گزارش خواست پدر در قانون در مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس به اولویت بندی تست و یا سفارش به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی تجهیزات مانند دستگاه تهویه مصنوعی به دلیل ترس آن ممکن است درایو کردن قیمت سهام.

کوشنر تلاش برای متقاعد کردن رئیس جمهور به اقدامات قاطع برای اولین بار در گزارش فایننشال تایمز:

“جارد [کوشنر] تا به حال شده است با این استدلال که تست بیش از حد بسیاری از مردم و یا سفارش بیش از حد بسیاری از طرفداران خواهد روح بازارها و بنابراین ما فقط باید آن را انجام دهد می گوید:” یک مغلوب ساختن پیشی جستن محرم که صحبت می کند به رئیس جمهور غالبا. “مشاوره که کار می کرد به مراتب بیشتر و با قدرت او را از آنچه دانشمندان می گفتند. او فکر می کند آنها همیشه مبالغه.”

“و شما آن را داشته ایم” استراتژیست مارک الیوت. “150,000 آمریکایی قربانی برای بازار سهام است.”

GQ‘s لوقا داربی با اشاره شنبه که توصیه شگرد حتی نمی کار می کنند.

“کوشنر مشاوره انجام هیچ چیز برای جلوگیری از سقوط بازار” نوشت داربی “و این احتمال وجود دارد که دولت امتناع به عمل تنها در زمان انداخت اقتصاد کشور را به هرج و مرج بیشتر.”

“و در حالی که بازار سهام تا حد زیادی تحت تاثیر این سرمایه گذاری پرتفوی غنی (ثروتمندترین 10 درصد از آمریکایی ها خود را بیش از 80 درصد از سهام)” او افزود: “این ذرات به بقیه کشور وضعیتی وخیم با تاریخی 36 میلیون نفر در پرونده مدعیان بیکاری.”

رئیس جمهور وسواس با اقتصاد گره خورده است به انتخاب مجدد او امیدوار است با توجه به بار مالی گزارش:

در ضمن تهمت احتمالا همچنان به اویزان چشم انداز درمان های معجزه آسا. هر هفته پس از شروع شیوع او گفت: یک واکسن است فقط در اطراف گوشه. آخرین برآورد این است که آن را آماده خواهد شد در ماه جولای. دانشمندان می گویند آن را یک سال در بهترین حالت برای تولید یک تلقیح. بسیاری می گویند 18 ماه خواهد بود ، حتی که شکستن تمام سوابق. قبلی سریعترین و توسعه بود و چهار سال برای اوریون در 1960s.

در روز پنج شنبه تهمت به نظر می رسد نشان می دهد به خبرنگاران در کاخ سفید که تست شد و خود منبع مشکل.

“اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که تعداد بسیار کمی از موارد” رئیس جمهور گفت:.

ملت نویسنده Jeet موبائل lg بود سریع به پاسخ.

“این برای تلفن های موبایل دیوانه زمانی که شما آن را قرار داده مانند این” موبائل lg پرسیدم اما ایده “اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما را بسیار چند مورد’ توسط هسته مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im