152 آمریکا پیوستن ایران به Reauthorize “سوء استفاده دولت نظارت قدرت’

با توجه کشور ثابت در به سرعت در حال گسترش coronavirus را دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه با تصویب قانون به گسترش FBI نظارت قدرت است که مجموعه ای به پایان می رسد در 15 مارس.

این لایحه به طور رسمی با عنوان ایالات متحده آمریکا آزادی با عبور نمود عمل پاک خانه با یک رای از 278-136 با 152 دموکرات و 126 جمهوری خواهان رای دادن بله. مشاهده کامل رول تماس بگیرید در اینجا.

این قانون به شدت مخالف توسط گروه های آزادی های مدنی و طرفداران حفظ حریم خصوصی است محصول آمریکا مذاکرات مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (D-کالیفرنیا.) قضایی مجلس رئیس کمیته Rep. جری Nadler (D-n. y.), خانه هوش رئیس کمیته Rep. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) و تشکر. جیم اردن (R-اوهایو.).

دادستان کل ویلیام بر ابراز حمایت خود را از اندازه گیری در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

اگر تصویب شده توسط سنا, گروه حمایت از مطبوعات آزاد هشدار داد, قانون خواهد بود “reauthorize سوء استفاده دولت نظارت قدرت.”

“این لایحه reauthorize بخش 215 قدرت کنگره تاسیس تحت USA Patriot Act در سال 2001” مطبوعات آزاد اشاره کرد. “بخش 215 ارائه امنیت ملی سازمان های ذکر شده در گذشته برای حمایت از خود بی جا مجموعه ای از سوابق تلفن از صدها میلیون نفر از مردم در ایالات متحده است.”

ساندرا Fulton, دولت, مدیر روابط برای مطبوعات اقدام گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه که “هر سناتور باید رای در برابر ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود و خواهان اصلاحات و محدودیت برای جلوگیری از فراری دولت نظارت است.”

“مخالفت با این قانون در حال شتاب گرفتن به عنوان لایحه حرکت به سنا” گفت: Fulton. “این غیر قابل تصور است که کسی وجود دارد که به دنبال اعطای یک فرمت از این جاسوسی قدرت به همان آژانس است که اغلب sidestepped پادمان و نادیده گرفته شده آمریکایی’ اساسی حقوق و حریم خصوصی.”

The Daily Beast گزارش روز شنبه که در علاوه بر این به بالا بردن سطح هشدار در مورد این لایحه را با عبور نمود از PATRIOT Act مفاد برخی نگران هستند که این اندازه گیری می تواند دست بر قدرت بیشتری به بررسی رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی.

“کنگره فرصتی برای نیاز به مستقل و غیر حزبی نظارت از FISA فرایند به عنوان پیشنهاد در دو حزبی صورتحساب” سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.) گفت: روزانه وحش. “به جای خانه رهبران به نظر می رسد قصد قرار دادن به قانون است که FISA نظارت از سیاستمداران و نامزدهای خواهد شد به طور مستقیم تحت کنترل دادستان کل Barr.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او انتظار دارد لایحه Barr به سیاسی DOJ تحقیقات از طرف او” Wyden اضافه شده است. “راه حلی برای نگرانی های مطرح شده توسط بازرس کل است که به تدوین سیاسی از نظارت به خصوص در ازای واقعی اصلاحات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im