16-year-old فضل Summerhays می شود جوانترین برنده یوتا زنان تازه

MIDWAY — این Summerhays خانواده گلف میراث افزود: یکی دیگر از فصل های این هفته با 16 سال گریس Summerhays برنده یوتا زنان دولت تازه مسابقات در سرباز Hollow Golf Course.

Summerhays که فقط 16 هفته گذشته با شکست چهار بار قهرمان Kelsey Chugg 3 و 1 در فینال روز شنبه پس از پیروزی در سه بازی قبلی 32 ساعت است.

در برنده شدن Summerhays جوانترین برنده در 114 سال تاریخ این رویداد پیوستن به موفقیت او برادر پرستون Summerhays که دو سال پیش جوانترین گلف باز را به نفع خود یوتا مردان ، در این روند او avenged از دست دادن سال گذشته در فینال با شکست دادن برنده سال گذشته Kerstin Fotu در مرحله نیمه نهایی قبل از ضرب و شتم Chugg در فینال.

او در مورد صحبت از انگیزه برای برنده شدن در این سال مسابقات است.

“این قطعا انگیزه می شود تا از نزدیک و نه کاملا آن را دریافت کنید در سال گذشته” او گفت:. “این خیلی شگفت انگیزه دانستن وجود دارد بسیاری از بازیکنان خوب در اینجا.”

و دیگر:

“قبل از شروع هفته پدرم (بوید) گفت: آن را آخرین شانس برای برنده شدن به عنوان جوانترین طوری که انگیزه را به نفع خود به همان اندازه به عنوان هر چیزی” او گفت:.

این Summerhays خانواده زندگی در اسکاتسدیل, آریزونا, اما می آید تا به یوتا هر تابستان با خانواده و فرار وحشیانه گرمای تابستان در آریزونا.

فضل نزدیک به برنده سال گذشته در لوگان باشگاه های کشور ازمایش کرده اما کل بازی در برابر Fotu از دست داده و در آخر ،

او را در این سال مسابقات با طول بیشتر در بازی و بهبود یافته بازی کوتاه ویژه او قرار دادن.

Summerhays برگزار کردن Fotu در صبح حتی پس از BYU دوم خشک سه putts بیش از 30 فوت نهایی پنج سوراخ به فشار بازی به 18 سوراخ.

در برابر Chugg او گره خورده بازی پس از چهار حفره و در زمان 2-تا سرب پس از هشت سوراخ و همچنان همان سرب پس از 12 سوراخ. اما Chugg برنده حفره های 13 و 14 که Summerhays از دست رفته پر putts از 5 و 8 پا بود.

با این بازی حتی Chugg حال حرکت در کنار او و در par-4 15th, سوراخ گم شده و پس از سبز کوتاه او لباس پوشیدن و در عرض 2 ،

آن را تقریبا شبیه یک بده اما چنین putts داده نشده در یک زمان مسابقه پایانی و مطمئن شوید به اندازه کافی Chugg کشیده او توپ کمی و آن حرف در اطراف فنجان به او خیره شد و در ناباوری.

“من نمی دانم چه اتفاقی افتاد که با کمی توپ” او اظهار تاسف بعد. “که گلف مناسب است؟”

در هر دو 16 و 17 Chugg آمار بیش از سبز در رویکرد او عکس را بزرگ بازیابی عکس. اما او نمی تواند غرق putts و Summerhays بسته کردن و مطابقت با جفت از پارس.

“نه من بهترین دور نهایی. من نمی دانم اگر آن را خستگی و یا چه گفت:” 29 ساله Chugg که شکست 2018 قهرمان تس بلر 1 در صبح. “ور رفتن معمولا چیز بزرگی بود. من تا به حال بدون اعتماد به نفس. من putted واقعا خوب امروز صبح اما فقط نمی تواند آن را دریافت خواهید این بعد از ظهر. گریس های فوق العاده و آنچه را که او تا به حال به انجام است.”

Summerhays می گوید او قصد دارد در سال آینده برای دفاع از عنوان خود. او و Chugg خواهد شد هر دو بازی در ماه آینده در ایالات متحده زنان در راکویل مریلند, Aug. 3-9.

“من بسیار هیجان زده در مورد که در آن بازی من است رهبری” Summerhays گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>