19 نفر بستری پس از درخت می افتد در مریلند گاراژ

6 جولای (فردا) — مقامات گفت: 19 نفر در مریلند بودند با عجله به بیمارستان های محلی پس از یک درخت سقوط در جدا گاراژ با بیش از 20 نفر در داخل به دنبال پناهگاه از رعد و برق.

این Anne Arundel County Fire Department گفت: یکشنبه شب که 17 بزرگسالان و دو فرزند منتقل شدند به پنج بیمارستان های محلی در پاسادنا در حدود 20 مایلی جنوب شرقی بالتیمور با یک فرد در شرایط بحرانی و پنج نفر دیگر مبتلا به آسیب های جدی. سیزده دیگران منتقل شدند با تنها جراحات جزئی بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

سروان. Russ دیویس سخنگوی سازمان آتش نشانی به خبرنگاران گفت: آنها دریافت تماس است که از درخت افتاد روی گاراژ در حدود 5:25 بعد از ظهر

آتش نشانان وارد محل اقامت برای پیدا کردن شش نفر به دام افتاده در زیر ساختمان خرد اما قادر به استخراج آنها را در عرض 45 دقیقه به آتش نشانی گفت: در توییتر.

در اوایل روز شنبه, خدمات ملی آب و هوا تا به حال صادر شدید رعد و برق هشدار برای منطقه است که به طول انجامید تا 5:45 p. m.

یک مقام رسمی گفت: این گروه بوده است و در این اقامت برای جشن یک جشن تولد کودک زمانی که آنها به دنبال پناهگاه در گاراژ از این مختصر و در عین حال قدرتمند طوفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>