2 پلیس شیکاگو اخراج برای عکسبرداری در خودرو, دیگر پلیس کشته نوجوان

مارس 21 (UPI) — دو شیکاگو پلیس اخراج شده است برای باز کردن آتش سوزی در یک ماشین به سرقت رفته در سال 2016 ضبط حادثه به پایان رسید که با یکی دیگر از پلیس کشتن غیر مسلح راننده نوجوان در تعقیب پا.

افسران مایکل کولین جونیور و شریک زندگی خود را, خوزه تورس هر دو سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده جانبازان اخراج شدند در اواخر روز پنجشنبه بعد از پلیس شیکاگو هیئت مدیره در بر داشت در یک 8-0 تصمیم گیری است که آنها نقض پلیس شیکاگو بخش قوانین برای عکسبرداری در ماشین در حال حرکت است که پل O’ Neal, 18 سوار در جولای 28, 2016. یک سوم افسر خوزه دیاز به ضرب گلوله اونیل بود که غیر مسلح پس از او در بیرون از جگوار و در زمان خاموش در حال اجرا از طریق حیاط از ساحل جنوبی محله.

یکی از نه پلیس شیکاگو اعضای هیئت مدیره recused خود را در این جلسه رأی گیری برگزار شد از طریق تلفنی به دلیل محدودیت در جلسات عمومی با توجه به کروناویروس همه گیر شیکاگو سان-تایمز گزارش داد.

تصمیم خود را برای باز کردن آتش بر به سرقت رفته جگوار بود “غیر منطقی و غیر قابل توجیه” به گزارش پلیس شیکاگو مدیره 27-صفحه حکم منتشر شد پس از اخراج.

هیئت مدیره اضافه شده است که کولین تصمیم به آتش قرار داده افسران همکار نزدیک و دیگر تماشاگران ایمنی در معرض خطر است.

“افسر کولین را واکنشی تصمیم به شلیک و تیراندازی نگه دارید – – ایجاد یک وضعیت هرج و مرج که در آن هر فرد در حال حاضر می تواند کشته شده اند” روی تخته نوشت.

این هیئت همچنین بی اعتبار کولین را از شهادت خود انضباطی شنوایی در سال گذشته که او معتقد است که خودرو به سرقت رفته بود که مورد استفاده به عنوان یک سلاح برای کشتن تورس.

“در حالی که هیئت مدیره اعتبارات این واقعیت است که این وضعیت به سرعت تبدیل شد به هرج و مرج افسر کولین را عمل unholstering خود اسلحه گرم قبل از او خارج شد ماشین خود را و این واقعیت است که او خود را به ضرب گلوله اسلحه گرم بلافاصله شکست دفاع از خود” با توجه به هیئت مدیره. “و در حالی که وجود دارد یک دوره کوتاه است که در آن سرقت خودرو نوسان به سمت افسر تورس, عکس های شلیک شده توسط افسر کولین آغاز شده و قبل از – – و در ادامه بعد از – – که وقوع است.”

با توجه به تورس هیئت مدیره با انتقاد از تصمیم خود را به آتش تفنگ خود را پس از جگوار سوار توسط او و دیگر تهدید و اضافه کرد که او به ضرب گلوله در جهت همکار ماموران قرار دادن آنها “به طور مستقیم در راه آسیب است.”

ماموران به طور کلی ممنوع از باز کردن آتش بر روی یک ماشین در حال حرکت اگر خودرو تنها سلاح استفاده می شود در برابر آنها تحت اداره قوانین. این یافته به شرح زیر در حال حاضر از بین رفته مستقل پلیس نقد و بررسی سازمان که به منظور بررسی, تیراندازی, معرفی در ماه سپتامبر 2017 که کولین و تورس اخراج می شود. این IPRA گفت: در گزارش خود که آنها در معرض خطر زندگی از افسران همکار و بیگناه زمانی که آنها را آتش به سرقت رفته جگوار و هیچ شایستگی برای توضیحات خود را که آنها در تلاش برای متوقف کردن خودرو.

دیاز اخراج پنج بار در اونیل در طول تعقیب پا به ضرب گلوله او را در بازگشت.

اونیل دراز کشیده بود رو به پایین بر روی زمین با سه افسران او به عنوان دیاز دستگیر شد لگد زدن به او را بر روی بدن دوربین تصویری و جیغ profanities سوابق نشان می دهد. اونیل نیز دست به دستبند, به عنوان او در حال مرگ افتاده.

زمانی که IPRA خواسته دیاز چرا او لگد نوجوان, او پاسخ داد: “خشم, خشم و سرخوردگی.”

این IPRA توصیه می شود در شش ماه تعلیق عقد او “واقعا اعتقاد” اونیل تفنگ داشتند اما با استناد به او برای لگد زدن به او و فریاد profanities در او اما دیاز مبارزه کرده است تعلیق.

قتل اونیل آمد در میان شیکاگو اداره پلیس تحت U. s. Department of Justice پروب از آن پلیس شیوه های ناشی از دادگاه دستور انتشار در سال 2015 از پلیس داشبورد دوربین تصویری از افسر جیسون ون دایک ضرب تیراندازی 17 ساله Laquan مک دونالد در اکتبر 20, 2014.

در اکتبر 2018 ون دایک داشت به جرم قتل درجه دوم در مورد مک دونالد با نظارت و فیلم نشان می دهد که او به نظر می رسد به ساقه مک دونالد در حالی که او در راه رفتن به دور از او و در سال گذشته او محکوم به نزدیک به هفت سال در زندان است.

پس از انتقاد گسترده از این شهر به سیاست خودداری ویدئوها و دیگر شواهد پلیس-درگیر تیراندازی از مردم پس از تیراندازی مرگبار مک دونالد و مدت کوتاهی قبل از حمله اونیل شهر تغییر این سیاست است.

یک هفته پس از Diaz ضرب گلوله اونیل به IPRA منتشر بدنه دوربین و فاصله دوربین ویدئوها از حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im