2 در 3 پدر و مادر ارسال خواهد بچه ها به مدرسه در پاییز, بررسی, می یابد

حدود دو سوم از ایالات متحده والدین می گویند آنها فرستادن کودکان خود به مدرسه دوباره این سقوط و بسیاری نیز پشتیبانی COVID-19 تست و اجتماعی فاصله گرفتن سیاست هایی برای دانش آموزان, یک بررسی جدید می یابد.

در میان پدر و مادر تنها حدود 12 درصد گفت: آنها نمی خواهد ارسال حداقل یکی از کودکان خود را به مدرسه در حالی که 21 درصد آنها هنوز نامشخص در مورد تصمیم خود را. بسیاری از آنها در حال انتظار برای شنیدن بیشتر در مورد مدارس’ برنامه.

تبلیغات

بسیاری از پدر و مادر گفت: آنها تا به حال هیچ چاره ای اما برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه از آنجا که آنها تا به حال به کار.

برای بسیاری از خانواده ها افزایش COVID-19 نفر از آنها را تجدید فرستادن کودکان به مدرسه این بررسی نشان داد.

بیشتر آیا حمایت از اقدامات برای حفاظت از کودکان در برابر جدید کروناویروس.

کسانی که اقدامات می تواند شامل کودکان کمتر در اتوبوس, روزانه, متوسط غربالگری متناوب کلاس درس و آموزش آنلاین, تست کارکنان مدرسه و نیاز به کارکنان و مسن تر بچه ها به پوشیدن ماسک محققان گزارش.

برای این گزارش محققان از Susan B. مایستر کودک ارزیابی سلامت و مرکز تحقیقات در دانشگاه Michigan, Ann Arbor, بررسی حدود 1200 پدر و مادر در میشیگان و اوهایو و ایلینوی در ماه ژوئن.

“خانواده ها رو به یک چالش تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه برای کلاس های حضوری در وسط COVID-19 pandemic” گفت: محقق دکتر Kao-پینگ Chua متخصص اطفال در دانشگاه ایالتی میشیگان پزشکی C. S. مات بیمارستان کودکان.

“از یک طرف فرستادن کودکان به مدرسه می تواند افزایش خطر ابتلا به COVID-19 در میان کودکان و اعضای خانواده. از سوی دیگر کودکانی که نمی بازگشت به فرد در مدرسه ممکن است تجربه اختلال در خود آموزش و پرورش” Chua گفت. “برخی از خانواده ها به سادگی نمی باید یک انتخاب از آنجا که آنها نیاز به رفتن به محل کار.”

با توجه به بررسی و 75 درصد از والدین پشتیبانی روزانه دما چک و تست از بچه ها اگر یک آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیش از 60% پشتیبانی محدود کردن تعدادی از بچه ها در اتوبوس متناوب بین فرد و مجازی کلاس های سرسام آور هنگام ورود و وانت بار و تصادفی هفتگی COVID-19 تست برای کارکنان.

نیمی پشتیبانی تصادفی هفتگی COVID-19 تست از بچه ها و کودکان به خوردن وعده های غذایی در کلاس های درس نه در سالن های غذاخوری.

اکثر پدر و مادر پشتیبانی ماسک صورت برای کارکنان و دانش آموزان متوسط و بالا اما نه برای کودکان به خصوص کودکستان تا کلاس دوم.

نبود حمایت زیادی برای بسته شدن زمین بازی و توقف همه فعالیت های فوق برنامه.

“تنظیمات مربوط به تعداد و نوع اقدامات متفاوت در میان پدر و مادر” Chua گفت: در دانشگاه انتشار اخبار. “اما آنها به طور گسترده موافقت با این تصور که مدارس باید مراحل را به نگه داشتن کودکان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در COVID-19 و مدارس به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im