Feb. 20 (UPI) — دو قرنطینه مسافران یک کشتی کروز در ژاپن کشته شده اند و پیمانکاری مرگبار کرونا ويروسی است که آلوده بیش از 600 نفر در این کشتی ژاپنی مقامات دولتی گفت.

87-سال-پیرمرد 84 ساله و زن هر دو از اتباع ژاپنی درگذشت پنج شنبه, ژاپنی NHK پخش گزارش شده است.

آنها دوم و سوم مردم به مرگ ناشی از این بیماری در ژاپن که دارای حداقل 60 مورد تأیید ویروس.

مرد برداشته شد از کشتی به خشکی مرکز پزشکی Feb. 11 پس از آزمایش مثبت برای این ویروس و زن منتقل شد و روز بعد از این مقامات گفت.

الماس شاهزاده خانم, با 2,666 مسافران و 1,045 خدمه بوده است لنگر انداخته در بندر یوکوهاما از اوایل این هفته پس از یک سابق مسافر تایید شد شما با COVID-19 که به کشته شدن بیش از 2100 نفر در سراسر جهان است و به بیش از دو دوجین از کشورها پس از آن ظهور در چین در اوایل ماه دسامبر است.

پس از کشتی قرار داده شد و تحت دو هفته قرنطینه ویروس در میان مسافران آن آلوده کردن حداقل 621 مردم که از اواخر روز چهارشنبه.

مرگ آمده است که به چند صد مسافر از کشتی انتظار می رود به پیاده پنج شنبه به عنوان بخشی از یک عملیات آغاز شد که روز قبل با برخی از 600 نفر که تست منفی برای COVID-19 خروج کشتی پس از پایان 14 روز در قرنطینه کروز اپراتور شاهزاده خانم کروز گفت: در یک به روز رسانی.

این دو مرگ به دنبال حداقل چهار نفر دیگر که رخ داده در دو روز گذشته در خارج از سرزمین اصلی چین است که در آن اکثریت بزرگی از مرگ و میر شده است واقع شده است.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به آپی در پنجشنبه هنگ کنگ بیمارستان اقتدار گفت: 70 سال سن بیمار مبتلا به COVID-19 درگذشت روز قبل در شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان.

از هنگ کنگ را 63 مورد تأیید او ذکر شده به عنوان مورد شماره 55. با توجه به زودتر آزادی مطبوعات از دولت او دچار “بیماری زمینه ای” و به تنهایی زندگی می کردند اما بستری شد به شاهزاده خانم مارگارت Feb. 12 پس از درد و رنج افتد اگر او تا به حال شده است برگزاری نمایشگاه علائم عفونت پس از Feb. 2.

ایران همچنین گزارش داد که آن دو بیماران مبتلا به کروناویروس درگذشت و در شهر قم در روز چهارشنبه.

در روز پنج شنبه, کره جنوبی نیز در تایید آن مرگ اول با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در خارج از سرزمین اصلی چین و فرانسه و فیلیپین و تایوان باید هر ثبت مرگ در حالی که هنگ کنگ و ایران در حال حاضر دو و ژاپن دارای سه.

در سرزمین اصلی چین و مرگ و میر ادامه داد: برای صعود در روز پنج شنبه به عنوان تعدادی از آلوده ادامه داد: به تدریج رها کردن, چینی, مقامات بهداشت گفت: در به روز رسانی روزانه با 114 کشته و 394 موارد تایید شده در گزارش قبلی 24 ساعت. بیش از پنج شنبه وجود دارد 136 کشته و 1,749 موارد جدید.

هوبئی استان, کانون شیوع ثبت 108 از این مرگ و میر و 349 جدید تایید موارد است.

چهره های جدید در افزایش مرگ و میر به 2,118 برای سرزمین اصلی چین و 2,127 در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im