مارس 21 (UPI) — وکلای کلی از 19 ایالت و ناحیه کلمبیا در روز سه شنبه به نام 3M به انجام بیشتر برای مبارزه با قیمت درآوردن آن N95 ماسک, ماسک بخشی از تجهیزات مهم بهداشت و درمان کارگران باید به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نامه ای به مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره مایکل روم, ایالات, بالا اجرای قانون مقامات در ستایش کار 3M انجام شده برای افزایش تولید خود از ماسک صورت. مقامات هر چند گفت: Saint Paul, Minn.-بر اساس سازنده باید بیشتر به مبارزه با قیمت درآوردن بنابراین امکانات بهداشتی و پرستاران و پزشکان بهتر می تواند به آنها دسترسی داشته باشید.

وکلای مدافع عمومی گفت: دفاتر خود شده اند “آب گرفتگی” با شکایت و “بیش از حد قیمت” برای ماسک.

“همانطور که می دانید وجود داشته است بحرانی کمبود N95 ماسک و دیگر [تجهیزات حفاظت شخصی] با توجه به افزایش استفاده و تقاضا در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گیر” در این نامه می خواند. “در حالی که 3M متعهد به حفظ همان قیمت برای N95 ماسک دیگران در بازار, شارژ بی وجدانی قیمت.”

در این نامه خواست 3M به انتشار آن سیاست منع قیمت سنگ آهن در بازار و خودداری از انجام کسب و کار با توزیع کنندگان که نقض این سیاست ها. وکلای مدافع عمومی نیز خواسته این شرکت برای ارائه یک پایگاه داده از آن N95 موجودی به مقامات دولتی و آن را شفاف چگونه موجودی توزیع شده است.

N95 ماسک در میان مهم ترین PPE موارد استفاده توسط پزشکان و پرستاران در طول COVID-19 بحران است. آنها به طور خاص طراحی شده برای فیلتر کردن بیشتر ذرات هوابرد و مایع است. کمبود دستگاه های چپ بهداشت و درمان کارگران با تکیه بر کمتر-محافظ فولاد ماسک و یا حتی استفاده مجدد از N95 ماسک در حالی که درمان چند بيمار.

ملی پرستاران متحده اتحاديه اعتراض در کاخ سفید در روز سه شنبه خواستار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید اقدام به تولید بیشتر PPEs از جمله N95 ماسک.

پرستاران اعتراض در مقابل کاخ سفید

پرستاران نگه داشتن عکس های همکار بهداشت و درمان کارگران که درگذشت از COVID-19. عکس توسط Kevin Dietsch/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de