21 نفر مجروح در 3-سیستم های هشدار آتش در هیئت مدیره USS Bonhomme ریچارد

12 جولای (فردا) — حداقل 21 نفر از جمله بیش از ده ملوانان مجروح شدند پس از سه زنگ خطر آتش سوزی با انفجار در ناو Bonhomme ریچارد نیروی دریایی گفت: در روز یکشنبه.

آتش سوزی گزارش شد در 8:30 a. m. به عنوان کشتی لنگر انداخت در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو برای تعمیرات با 17 از 160 ملوانان در هیئت مدیره و همچنین چهار غیرنظامی حفظ غیر تهدید کننده زندگی صدمات نیروی دریایی سطح نیروهای منتشر شده در توییتر با اضافه کردن تمام شده بود منتقل شده به بیمارستان های محلی برای درمان.

تبلیغات

عقب Adm. Philip E. Sobeck به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب که همه در بیمارستان بستری ملوانان در شرایط با ثبات ترین آنها مبتلا بودند یا خستگی گرما یا دود استنشاق.

آتش نشانان و ملوانان از سراسر سن دیگو شد مبارزه با آتش, او گفت:, و اضافه کردن یک 1,800 پا با محیط ایجاد شده در اطراف رگ و در نزدیکی ساختمان گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا است که اجرای یک 1-دریایی-مایل محیط اطراف کشتی است که خدمه اندازه از حدود 1 ، 000.

“فقط می دانم که ملوانان در سراسر این اسکله در حال انجام یک کار باشکوه,” Sobeck گفت. “آنها در حال مبارزه با کشتی خود را و آنها صرفه جویی در کشتی خود را.”

Sobeck توضیح داد آتش اعتقاد بر این است که آغاز شده و در پایین نگه باری و گزارش انفجار شد “بیش از فشار” ناشی از آتش گرم کردن محفظه محصور اما مشخص نیست که چه چیزی باعث این کلاس یک آتش است که سوخت و کاغذ و چوب و دیگر موارد مشترک.

تمام پرسنل شده است تخلیه از کشتی و هیچ احکام در هیئت مدیره هنگامی که آتش مشتعل, او گفت:, و اضافه کردن 1 میلیون گالن سوخت در هیئت مدیره بود “به خوبی زیر” هر منبع گرما.

پرسید: اگر کشتی همیشه بادبان دوباره Sobeck گفت: “کاملا.”

“او در حال حاضر در کشتی سازی در حال کار در پس دوباره او در یک مرحله از تعمیر به هر حال, بنابراین ما فقط در حال رفتن به گرفتن حق بازگشت در آن زمانی که ما این چیز موجود قرار داده و از” او گفت:.

سن دیگو آتش نشانی زودتر در توییتر نوشت که آن را مبارزه با شعله های کنار فدرال و آتش که چند ملوانان بودند که برای درمان “انواع صدمات.”

USS Bonhomme ریچارد زنبور کلاس amphibious assault ship که راه اندازی شد و در سال 1998 است. این نام برگرفته از نام قلم از بنجامین فرانکلین.

کشتی به نظر می رسد در دو فیلم جنگی و عمل Valor.

همه کشتی ها در بندر کارگردانی شد به ارائه آتش طرفین احتمالا با کمک و تلاش برای مبارزه با فروغ و یو اس اس جرالد و USS راسل بودند منتقل دورتر از آتش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>