22 تا از بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی 2021 [انواع پوست]

اگر بتوانید شبها قبل از خواب این کار را انجام دهید بهترین نتیجه را خواهید گرفت. مثلاً ترکیباتی نظیر عسل و آلوئهورا، لیمو و بابونه، روغن بادام، روغن نارگیل و روغن جوانه گندم میتوانند همانند یک کرم دورچشم طبیعی در منزل برای شما عمل کنند به شرط آن که قبل از استفاده از این مواد از عدم حساسیت پوستتان به آنها اطمینان حاصل فرمایید.

برخی از کرمها خاصیت لیفتینگ دارند و برخی عمل آبرسانی و جوانسازی پوست ناحیه دور چشم را انجام میدهند. پیش از خرید دور چشم باید در نظر داشته باشید انتظار شما از این محصول چیست؟ کرم هایی که در این دوره مصرف میکنید معمولا حاوی ضد آفتاب و مرطوب کننده هستند و اگر در روتین مراقبتی شما قرار بگیرند میتوانند از چروک های زودرس و چین خوردگی دور چشم در سنین پایین جلوگیری کند. دوز پایین: کرم های ضد چروک غیر نسخه ای اغلب حاوی دوز اندک ترکیبات موثره در مقایسه با محصولات نسخه ای می باشند. این کرم حاوی Q10 است که با مهار رادیکالهای آزاد مانع از اثرات سوء آنها روی پوستهای جوان میشود.

این کرم مناسب برای انواع پوستها است و در جهت از بین بردن چین و چروکهای ایجاد شده بر سطح پوست به شما یاری میرساند و در طی استفاده منظم و مداوم فرم و حالت پوست شما را کمکم به حالت اولیه خود بازمیگرداند. شواهد اندکی دال بر آن وجود دارد که آلوئه ورا در درمان بیماریهای پوستی از قبیل پسوریازیس( داءالصدف) یا سوختگیهای ناشی از تشعشعات موثر است. کرمهای دور چشم به کاهش پف، تیرگی دور چشم، تامین رطوبت و بازسازی آن کمک فراوانی میکنند. ناحیه اطراف چشم به این علت که نسبت به بقیه نواحی پوست صورت حساستر و نازکتر است، زودتر از دیگر نقاط صورت و بدن دچار چین و چروک میشود و بنابراین نیازمند مراقبت بیشتری است.

چرا که متاسفانه این موضوع یکی از اشتباهات رایج برای سلامت پوست صورت است. این کرم لایه بردار AHA 10 مای فارما با استفاده از آلفا هیدروکسی اسیدهای ده درصد که از میوه تهیه شده، در کنار عصاره بابونه (آلفا بیزابولول)، روغن جوجوبا و ویتامینهای A و E، از پوست شما لایه بردای ملایم کرده و التهابات پوستی را رفع میکند. پوست تمام سطح بدن را پوشانیده و بزرگترین ارگان بدن محسوب میگردد. با وجود برندهای مختلفی که کرمهای دور چشم به بازار عرضه میکنند، شما میتوانید با توجه به نوع پوست و انتظاراتی که از کرم دور چشم دارید محصول مورد نظرتان را تهیه نمایید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد چروک دیجی کالا دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر