22 دستگیر و در پورتلند اعتراض; فعالان متهم فدرال از حداکثر قدرت خود را

جولای 28 (UPI) — ماموران فدرال بازداشت 22 نفر در طول تعطیلات آخر هفته در طول تظاهرات در پورتلند دادگاه اورگان دادستان گفت: به عنوان طرفدار دموکراسی گروه واصل طرح دعوی در دادگاه استدلال فدرال مأموران اجرای قانون باید بیش از محدودیت های قدرت خود را.

آمریکا وکیل بیلی J. Williams اعلام کرد این دستگیری ها در انتشار در دوشنبه بیان کرد که نزدیک به دو ده مظنون تمام صورت فدرال اتهامات مربوط به تظاهرات از روز شنبه تا دوشنبه صبح در پورتلند را علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه است.

تبلیغات

پس مارس 26 دادگاه شده است یک نقطه کانونی برای تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری به عنوان تظاهرکنندگان موجب به خیابان ها پس از روز یادبود پلیس-درگیر قتل جورج فلوید.

ویلیامز آزادی گفت: آغاز اعتراضات دادگاه بوده است هدف از خرابکاری حفظ آسیب گسترده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده است ماموران فدرال به شهرستان با وجود مقاومت مواجه از سیاستمداران محلی تحت اواخر ماه ژوئن اجرایی منظور او امضا برای محافظت از مجسمه ها و بناهای تاریخی و دیگر اموال فدرال در میان تظاهرات که مشتعل در سراسر کشور پس از فلوید, گزارشی درگذشت پس از دوخته شدن به زمین برای بیش از هشت دقیقه با زانو از یک افسر پلیس است.

عوامل ایالات متحده خدمات مارشال فدرال حفاظتی خدمات تحقیقات امنیت داخلی ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مستقر برای محافظت از دادگاه تهدید شده اند و حمله در اعتراض وکلای آمریکا’ برای منطقه اورگان گفت.

وزارت امنیت داخلی است گفت: چندین افسر مجروح شده در جریان تظاهرات با چاد Wolf اقدام رئیس آژانس فدرال بیان کرد در توییتر شنبه که حداقل 20 عوامل زخمی شده است بیش از آخر هفته.

“این نه یک اسطوره” DHS گفت: از طریق توییتر. “اینها واقعی دچار صدمات واقعی فدرال افسران.”

از نزدیک به دو ده نفر دستگیر و بیش از آخر هفته شش بود جدولها بیش از پنج شنبه شب و به صبح روز جمعه سه نفر به زور فدرال افسران و سه نفر دیگر برای عدم اطاعت از دستورات قانونی.

روز جمعه ماموران با تحقیقات امنیت داخلی و حفاظت از مرزها دستگیر شهروند کانادا رونالد برنارد Hickey, 44, برای اذیت و آزار و تعقیب فدرال کارکنان فدرال خدمات حفاظتی با اتهام انتشار اطلاعات شخصی خود را از طریق حساب توییتر خود را.

بیش از پنج شنبه و جمعه هشت نفر دستگیر هفت تن از آنها به اتهام آزار فدرال افسران و یکی برای عملیاتی هواپیماهای بدون سرنشین در حریم هوایی محدود.

و هفت نفر به اتهام بیش از پنج شنبه و صبح روز دوشنبه با حمله ماموران فدرال.

اتهامات اعلام شد به عنوان حفاظت از دموکراسی همراه با چند تن از شرکت های حقوقی طرح دعوی در دادگاه از طرف شلیک نمی پورتلند سازمان فعال و دیوار از مادران گروه در برابر وزارت امنیت داخلی رهبران آن و دیگر آژانس های فدرال متهم خود را به نمایندگی از بیش از قدرت خود را برای محافظت از ساختمان های فدرال.

با توجه به شکایت این گروه متهم ماموران فدرال در لباس نظامی خستگی از اشک کشتار با گاز, غیرقانونی دستگیری و مجروح شدن معترضان مسالمت آمیز در نقض حقوق قانونی خود از جمله حق آزادی بیان و اجتماع در میان دیگران.

“آنها به ضرب گلوله کشته شده است در بیش از و بیش از — با گلوله های لاستیکی لوبیا و کیف و اسپری فلفل و طیف وسیعی از سایر پرتابه اخراج در محدوده نزدیک و با وحشیانه اثر” شکایت متحده است. “آنها را به حال فلش-bang دستگاه منفجر درست در مقابل آنها. آنها مجبور شده اند به صحبت می کنند و جمع آوری در ترس از نه فقط بدن آسیب برساند اما احتمال دستگیری ناگهانی و بدون علت احتمالی.”

شاکیان گفت که عملیات سخت کوش شجاعت که دیدم ماموران فدرال فرستاده شده به پورتلند در جولای 4, فراتر از مرزهای آنچه قانون اجازه — برای محافظت از اموال فدرال.

آنها همچنین متهم گرگ های غیر قانونی بودن در نقش خود به عنوان وزیر امنیت داخلی به عنوان او هنوز به تائید مجلس سنا.

طرح دعوی در دادگاه به پیروی از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا پر کردن یک دست کت و شلوار در هفته گذشته متهم محلی و فدرال و سازمان های اجرای قانون از هدف قرار دادن و حمله به داوطلب خیابان پزشکان در پورتلند شد. در اوایل این ماه, ACLU اهدا شد حکم دادگاه منع اجرای قانون محلی از حمله به روزنامه نگاران و ناظران حقوقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید